Maminka.czDiskuze

Po jaké době mít druhé miminko?

Rendisek20 11. 2. 2011 13:59:28
Ahoj mamči, jak to tady čtu, tak názory se liší. Ale jak tady už bylo psaný, záleží na obouch rodičích. Já sama jsem názoru mít děti od sebe 2-3 roky. Ale hezky se to plánu, hůře dodržuje Je to pár dní co jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná A mému Davídkovi bude příští týden teprva 8 měsíců Sice jsem plánovali děti mít od sebe tak 3 roky, ale nejsem zklamaná, že to dopadlo takhle brzo. Ta´tka jednoho krásného večera přišel do ložnice a prohlásil jdeme dělat sourozence Tak jsem se musela smát, protože jsem si říkala, že málo komu se to podaří hned napoprvé a ono to vyšlo Ovulace se mi musela o týden zpozdit, protože jsem měla poslední menstruaci 4.1.2011 a nechráněnou soulož jsme měli 23.1. Takže u mě se na ovulaci nedá opravdu spoléhat Ale bude to tak pro nás lepší. Když jsem poprvé otěhotněla, pracovala jsem v zahraničí, tak jsem se hnedka natrvalo vrátila a tudíž se po mateřský nemám kam vrátit do práce a budu muset hledat novou práci. A v té době už bude moje mamka v důchodu, tak to bude super.....Bude to náročné, ale když to zvládla mamka mého přítele, která podruhé otěhotněla hnedka po šestinedělí, tak si říkám, že to taky zvládnu
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme