Maminka.czDiskuze

Podolska podzimnatka 2010

Janina Krištůfkovic 21. 2. 2012 20:43:15
Ahoj holčiny, tak to vypadá, že se Jaro blíží, ven chodíme ob den, protože je nosíme ze 4 patra a já je fakt už neunesu, bud jsem si za tu zimu odvykla nebo zas přibrali i když, když jdeme k doktorce a tam jsou stejně stará děcka, tak jsou větší a silnější než ty naši drobci Kamarádka mi psala ohledně botiček a bačkůrek, že bačkůrky jim rehabka nedoporčuje a boty DBK na Praze 2 nebo Essi u metra Pražské povstání a jedny celoročky uzavřený, tak jsem pak zvědavá jestli to trefíme a snad nebudem kupovat 2x do roka. My pořád dáváme UM ráno a večer a přes den ředím. Šáruš já to taky vidím, že půjdem do bazénu na blint, čas nám dělá problémy a nesnáším ten stres kolem. Ted máme konečně kupovat autosedačky, jaké máte? Řešíte nějakou zubné hygienu? My máme klubající už každý 4 zoubky, tak jsem dneska koupila prstovýho zajíčka a pastu od Weledy a ještě mini kartáčky, tak jsem zvědavá jak to zvládnem, protože večer jsou děti dost protivný, dáme jídlo a hned spát, tak to asi zjrátím nebo nebo nevim jak. Dšti mi ted začaly dopolko po svačině chrnět a odpolko po 3 mají už roupy, ale nechci je uspávat, protože mi pak do 11 nechtějí chrnět, jak se to daří Vám? Holky mám zas pro inspiraci jídelníček, kdyby jste nevěděly co dělat, tak kdo chcete, tak písněte na meilík kissova.jana@seznam.cz. Nemáe nkědo info o holkách z Jihlavy? Můj staronový mobil čísla ztratil, tak nemám kontakt. A co udělat nějaký jarní srazík?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme