Maminka.czDiskuze

Podolska podzimnatka 2010

louňačka 15. 4. 2012 10:30:53
Ahoj holky,tak mi se taky po dlouhé době hlásíme z Loun.Koukám,jak se nám dětičky krásně rozťapkávají,což já bohužel o Terezce zatím nemůžu napsat je to lenoška,nechce se snažit.Chodí všude ,kde se může držet,ale v momentě,jak ji dám ruce,tak jde do kolen,začne se vztekat a chodit nechce.tak nevím,co s ní jinak už má chudinka úplně otlačená kolýnka od toho lezení,tak jsem si myslela,že to ji donutí ťapat,ale ne.jinak jsem byla Jani o velikonoce v Praze,Honzík tam měl světový turnaj v házené a byli jsme v hale hned vedle toho hřiště a budovy,kde jsme měli sraz.tak jsem zavzpomínala a říkala si,že by to stálo za to se zase vidět.pokud byste něco plánovali,tak já můžu jen v úterý a ve čtvrtek.jinak jsem v práci.a co se týká spaní - u nás je to hrůza.Terezka je strašný nespavec.už jsme na to dostaly od doktorky homeopatika,ale po těch mi přišlo že je to snad ještě horší tak jsem je vysadila.Terezce stačí spát 1x denně a to třeba jen 45min.když usne dop.( většinou kolem půl 10),tak už nespí po obědě.když to vydrží celé dopoledne nespat,tak usne hned po obědě ale spí max.hodinu. a to ráno vstává v 6 hodin :'( je to divoška,vůbec není chvilku v klidu.co jí ale jde na 1,je papání.ta nás za chvíli asi všechny sní .tak snad se počasí trošku umoudří a my se brzo sejdeme.mějte se všechny krásně a ať jsou dětičky zdravé a v pohodě.pa Míša a Terezka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme