Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Podolska podzimnatka 2010

Ahoj, tak snad se tady najdeme :) Martina a Krystof
Celkem 250 odpovědí Zobrazit jako strom
@macaha Tak ja uz jsem to taky pripravila a vytiskla, v pondeli jsme byli na neurologii, ale jsem to samozrejme zapomnela vzit sebou :-[ - klasika. Tak to snad do Vanoc poslu :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Maminky, zdravim Sivu na Slovensko, kluci jsou nesmirne sikovny! Prvni krucky - parada :), ale verim, ze s takovyma dvema ulicnikama to musi byt fuska je uhlidat! Me nekdy uplne staci ta nase jedna radilka, vsechno nam kramuje, poradne ani nestoji, ale na gauc se snazi vylezt :)! Marcel, jak to zvladnul manzel? Vyrid mu, ze ma muj obdiv, jako chlap se postarat sam o dvojcata, to by jen tak nejaky nezvladl! A jak probehly oslavy narozenin? U nas prima, dort mel uspech, hracky taky, dorazily vsechny babicky a dedeckove tak byla legrace :).ten podzim letos nejak strasne rychle ubehl a za chvili jsou tu vanoce. Pokud budete delat kalendare tak posilam kod na 10% slevu X2XXEYTY kdybyste chteli vyuzit http://www.vlastni-kalendar.cz/ , a uz koncim s propagandou . Jinak my ted lezeme a postavime se u nabytku, kontrola na naurologii dopadla v poradku, takze mame prijit az zacne Viktorka chodit, tak to uz z ni fakt nebude zadne miminko Tak preju poklidne vanocni pripravy, my pojedeme letos k babicce do Ostravy, tak nemusim nic moc resit, tak mam celkem klidek Mejte se prima Sarka a Viktorka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky! Hlásíme se po dlouhé přestávce ze Slovenska. Už také máme zoubek Dada 1 dole a Ada 1 dole a 1 nahoře. Jinak včera jsem byla s Adou na neurologii a pí doktorka nám řekla samé dobré zprávy Odpovídá tomu svému kor.věku, možná má tak 14 dní zpoždění, ale to je nic. Jak pravou ručičku moc nechce používat, tak jsem se obávala, ale na 99% bude levák, jinak nervově jí má v pořádku, jenom jí nechce používat. Tak musíme hodně cvičit a motivovat ho aby se snažil i pravou rukou. Jinak už se sám postaví v postýlce a už se plazí po celém bytě
Dada už udělal svoje prvé tři samostatné kroky, ale je pořád nejistý, tak raději se něčoho drží nebo leze. Už nám zdrhnul z chodítka, a vyleze na gauč, takže jediné bezpečné místo zůstává postýlka nebo max ohrádka.
je to neskutečně aktivní dítě, tak jsem o tom přemýšlela, co bude když budu muset s nima oběma k doktorovi a budu na to sama. Už teď se bojím bojím...
Mějte se hezky. Silvie
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
tak ja zitra nastupuji do prace a pritel bude s detma na rodicovske dovolene. Mam z toho dost depku, jestli to pritel doma zvladne a tak .... ale doufam, ze to zvladne.
Tak ja jdu jeste neco vyzehlit, at muzou deti zitra na prochazky a na plavani vyrazit nazehlene.
A vlastne, mam posledni tyden nejake gynekologicke problemy, takze jsem si rok po porodu pujcila kruh, sedim na nem (protoze bez nej mne to pekelne boli) a premyslim, jakou vymluvu pouziju zitra v praci pro kolegy ....
Tak se mejte a drzte se, :-$
Marcela
Odpovědět To se mi líbí0
@xeroxy Ahoj Sarko, ja se chystam neco do Podoli poslat. Sice jsem si puvodne myslela, ze to tam dovezu osobne. Ale nakonec od prosince nastupuji do prace, tak to (v praci) vytisknu a poslu to do Podoli postou. Nebo nevim, jestli se mi podari presvedcit pritele, aby to tam odvezl.
Nebo mne jeste napadlo, ze tam mame jit na kontrolu na neurologii, az budou obe dve deti chodit. Coz ale taky jeste muze trvat pul roku . Tak uvidim, jak to dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, tak jsem zase nafotila nejake plysaky a gumove hracky, ktere chci vyradit. Tak kdybyste nektera mela zajem, nebo vedela o nekom, kdo by je uzivil, tak at mi napise.
Fotky jsou na http://maca.pvg.cz/gal/plysaci2 a mail mam marcela_havlickova@centrum.cz
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, tak me mrzi ze jsem vas ten minuly tyden nevidela . Viktorka byla nastydla, tak to neslo, ted mame furt jeste rymicku, ale nastesti zadna hruza. Tak az budete mit cas napiste jak se mate, at taky neco vim. Budete posilat nejake prani nebo fotky do Podoli? At vidi, jak prckove vyrostli? Budete davat babickam k vanocum fotokalendare? Pokud jo, tak kamarad je vyrabi na http://www.vlastni-kalendar.cz/ propujcila jsem mu par fotek Viktorky ! Tak pokud je budete pripravovat, tak se juknete k nemu, snadno se to ovlada a cele vytvareni je on-line. Ja se na to taky chystam, jen se prohrabat tema fotkama a 12 jich vybrat ! mejte se pekne a doufam, ze ta hnusna inverze brzy zmizi! pa Sarka a Viktorka
Odpovědět To se mi líbí0
@macaha Ahoj, já sice v tom neperu, ale vím, že to prodávali v TETA DROGERIE, nevím jestli jsi to už zkoušela.
Mejte se pekne! pa pa

Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, chci se Vas zeptat, jestli nektera perete pracim gelu Batole sensitiv. A kde ho pripadne kupujete. Se ho uz nejaky cas pokousim sehnat v Praze a nejak se mi nedari ... tak nevim, jestli je k sehnani pouze pres internet.
Diky moc a mejte se a uzivejte si zatim jeste relativni teplo
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, taky zdravim, musim nahlasit nase velke pokroky za poslednich 14 dni :). Viktorka se zacla plazit a lezt a sedet, takze cely byt se stal jejim hristem a nic uz se pred ni neschova . Taky se vyklubaly horni dva zoubky a zrovna jsme se naucili "paci paci pacicky" no a z toho jsme cela rodina uplne paf! . Tak zpet k darkum, domecek vypada paradne, ten asi koupim na vanoce :). Jeste mel u Viktorky velky uspech stan napr. http://www.srovname.cz/wiky-stan-krtek/srovnani-... s nadsenim do nej lezla a hrozne se smala. Tak ten asi dostaneme na narozky. No a z tech hulakajicich hracek asi poridime nejakou hraci kytaru napr. http://hrackyzaclony.svethostingu.cz/ :). my mame narozky az 30.11, takze mam jeste chvili cas, ale pred Vanoci nebudu mit nervy na to vyrazit do obchodu, tak bych to radeji vsechno obednala on-line ted :). Zdravim a tesim se na setkani!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky . Tak Vas zdravim po dvou mesicich cikanskeho zivota u babicek a na chalupe devil devil . Konecne jsme doma. Sice teda nam u balkonu chybi zabradli , ale aspon uz jezdi vytah ...
A zitra maji Piskotici prvni narozeniny. Tak jsem jim kazdemu spachala dort - piskoty, jogurt, zakysanou smetanu a trosku rozvarenych merunek . A pro nas jeste budu pect zitra. Sice jsem chtela zacit uz dneska aspon pripravou kremu, ale zjistila jsem, ze nemam mleko. Tak to budu muset vsechno udelat zitra ... co se da delat.
Teda doufam, ze se za vama dostanu do toho Branika. I kdyz zacinam to videt mirne blede, vypada to, ze budu chodit v utery a ctvrtek do prace . Tak jedine, ze tam za Vama poslu sveho pritele, at se aspon podivate, jak Piskoti vyrostli.
Mejte se, uz padam na hubu ... vcera jsem tu do 10 vecer uklizela, abych sem mohla deti aspon nastehovat. A stejne jsem nezvladla uklidit tady vsechno . Ale aspon zaklad uklizeny mam.
Odpovědět To se mi líbí0
@japeni Péťo jak to že nepřijdeš?! Účast je povinná. Moc bych tě ráda viděla
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj mamky,zdravíme z Loun.Přidám se taky k diskuzi o dárkách na vánoce a i na narozeniny.Máme Jani stejný vkus,včera jsme koupili Terezce ten vkládací domeček Smooby.moc se mi líbil a hlavně je hodně interaktivní a dítě rozvíjí.Taky se mi líbili některé hračky od Fischer Price,ale jsou docela drahé.Jinak koukám,že jsou všechny naše dětičky stejné.Nejoblíbenější hračkou Terky je ovladač na televizi a můj mobil.Jsem zvědavá, jak dlouho mi tyto věci budou fungovat.Jinak už jsme udělali trošku pokrok,sice se nám nechce ještě lézt,ale už se kousek proněco doplazíme a hlavně chce pořád stát.Neuroložka říkala,že se může stát,že lezení přeskočíme a bude rovnou chodit.Tak uvidíme.Jinak už se moc těšíme na příští úterý,až se uviidíme.Tak se zatím mějte všechny krásně a v úterý ahoj Míša a Terezka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky
Zase po dlouhé době nakukuju a nestačím se divit.Máte táák šikovné dětičky.Naše holky se zatím jen plazí a to dozadu a to hlavně Sabča.To je taková potvůrka zvědavá.Anetka ta je pohodářka.Lebedí si na zádech a nic jiného nepotřebuje.
Poslední vážení dopadlo takto:Anetka 7660g a 64cm(?) a Sabinka 7550g a 65cm(?)Ty cm se mi nějak nezdají,ale.........
Užijte si srazík.Moc Vám ho závidím.
Přidávám nejnovější fotku holek.
Mějte se moc krásně
Papa Petra a holky
Odpovědět To se mi líbí0
@xeroxy Ahojky! Měla bych stejnou otázku Co budete kupovat na Vánoce a narozeniny? Šáruš kdy máte narozky vy, mám hlavu děravou, ale už je to rok < Přesně tak je to u nás mobil už mám v opravně, jak mi ho Maty oslintal a pet lahve, denní tisk a ovladače je ta nejlepší zábava. My máme taky knížky o krtečkovi, ale zatím si to čtu sama, občas na 5min si ukazujem,ale víc nic. Ten pejsek vypadá zajímavě, naše Eliška honí živého kocoura, chudák bude to mít těžký až budou oba lítat =-O Kamarádka kupovala minulý rok zpívající stoleček od FP a malá si s tím hrála, pak je i super http://hracky.vltava.cz/Hracky-pro-nejmensi/Inter... tak uvidíme. Mě se líbí i housenka od FP http://www.terulka.cz/terulka/eshop/8-1-HRACKY-... Matymu bych chtěla koupit něco, co by mohl skoumat, má rád různé spoje, rozebral mi kolotoč, hodinky, ale ještě nevim co Mějte se bájo <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, blizi se narozky a vanoce, tak se chci zeptat, jestli nemate nejake tipy na paradni HRACKY? Ja bych chtela nejakou vkusnou hrajici hracku :). U kamaradky se mi hrozne libil Tiny Love Pejsek Ferdík (napr. na http://www.mimibazar.cz/foto.php ). Kdyz se placne pres zadecek tak popobehne steka a hraje . Ale uz ho ma ona, tak ho nebudu taky kupovat, tak hledam nahradu :). Viktorka si aktualne nejvic vyhraje se vsim co neni oficialne hracka, od casopisu, pres snurky, satky az po mobily a ovladace . Z knizek se ji nejvic libi serie Krtek a rocni obdobi napr. http://www.kosmas.cz/knihy/137725/krtek-a-zima/ , kdybyste vybirali knizku. Ja bych ji poridila pejska na provazku http://www.isale.cz/pejsek-na-provazku-1267.html , ale nevim jestli si s nim nebudu vic hrat ja nez ona . Diky za tipy a snad se brzy uvidime! Sarka a Viktorka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky a deticky :) Uz nemuzu psat miminka, protoze jsem si precetla vsechny ty pokroky nasich batolatek a uz to opravdu miminka nejsou. Doufam, ze jste si uzili leto a take krasne "babi" leto. Krystof patri k tem plazicim se detem, na brise uz projede cely byt - uz si podal i Terezcin nocnik :( Kocarek mam jeste hluboky, ale uz mam pripravene ksiry, protoze Krystof chce obcas taky vystupovat ... ALE HLAVNE - budeme slavit rok a meli bychom se opravdu sejit !!!! Jsem na vas vsechny moc zvedeva a moc bych chtela videt mrnousky. Mohli bychom se sejit v Braniku/Modranech - je tam moc pekne, nove indoorove hriste a je to tam prima i pro batolatka. Kouknete na www.krouzkynavltave.cz. Volala jsem tam a pokud bychom prijeli v pondeli nebo v utery dopoledne, nemusime mit ani rezervaci a postaraji se o nas. Da se dojet az tam autem i tramvaji, maji tam velke parkoviste na kocarky a tak ... Mrknete na to, prosim. Myslela jsem udelat setkani 31.10., 1.11. nebo o tyden pozdeji. Prosim moc, jestli muzete na mail vondrovam@centrum.cz napsat, kdy by se vam to hodilo. Uz ted se tesim, az se vsichni potkame !!!! Pa, mejte se krasne. Do galerie pridam nejake fotky ....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, na mojich strankach www.havlickova.cz jsou obrazky plysaku, ktere daruji (posilam za postovne). Tak pokud mate nektera plysaku malo tak se muzete podivat. A pokud mate plysaku dost, tak se tam muzete podivat na nove fotky z cervence a doufam dneska vecer i ze srpna , fotky na tema "ze zivota Piskotu" .
Mejte se, Marcela
Odpovědět To se mi líbí0
@louňačka Ahoj Miso, mela jsem spatne nastavena prava v galerii, tak ted uz by to melo byt ok. Taky se tesim na Terezciny fotky K satku jsem dostala letak od V. Kalouskove, tak se tam vzdycky inspiruju a pak koukam na http://nosenideti.cz/navod.php. Ten "batoh na zada" ted vazu podle http://www.youtube.com/user/vonzino1 . Vcera jsem se odhodlala a nahodila jsem si ji tam sama a sli jsme luxovat, tak to byla zabava, akorat jsem se z toho luxovani dost zapotila Mejte se prima pa Sarka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, teda taky koukam, jak se nam ti prtousove pekne sunou dopredu. To je vyborne, jen tak dal.
Ja teda momentalne resim "bydleni" - doma nam dva mesice nejede vytah, tak tedka jsem u tchyne, pristi dva tydny budu na chalupe s mamkou a potom nevim. Jako tahat do 6ho patra dva skoro 10kg macky v sedackach (i kdyz bych si kocarek nechala doma) ... no ja jsem to zvladla, ale pritel po jednom dni prohlasil: "stehujeme se"
Jinak ja taky resim, ze asi budu muset do prace. . Pritel zacal pred pul rokem podnikat a nejak se mu nedari ... tak doufam, ze zatim bude stacit jenom na dva dny ... Achhhh joooo, ...
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme