Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

pojišťovna mě překvapuje

Byla jsem na výletě v Liberci a byly tam cyklistické závody pro děti a u stánku České průmyslové zdravotní pojišťovny jsem obdržela krom celé tašky s materiálama o pojišťovně a dárečkem, také letáček s nabídkou pro těhotné a maminky dětí. Příspěvek mě mile překvapil, dávají až 2000 Kč. Takže super. Hned doma jsem koukla na stránky www.manazerkamaterstvi.cz a byla jsem spokojená. Určitě využiji.
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
@Petra Ahoj, tak mi přišel ještě jeden email z České průmyslové zdravotní pojišťovny, ze kterého vyplývá, že pokud o příspěvek na odběry pupečníkové krve projeví zájem dostatek pojištěnců, bylo by možné ho schválit....Takže jestli jste někdo pojištěncem a měli byste taky zájem, stačí jim napsat.
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra Ahoj, tak mi odpověděli, že nepřispívají. Zkoušela jsem ještě Vojenskou a ti snad přispívají v případě, že bych pupečníkovou krev bezplatně darovala.
Odpovědět To se mi líbí0
@luciblank díky, pupečníkovou krev jsem v nabídce nenašla, ale raději jsem jim napsala dotaz, jestli se náhodou neskrývá v kategorii nadstandardní péče nebo prevence. Tak uvidíme.
Raději bych měla toto než čaje nebo vitamíny.
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra podívej se zde a možná najdeš odpověď na svojí otázku

http://www.cpzp.cz/clanek/3075-0-Manazerka-s...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj a nevíš, jestli přispívají taky na odběr pupečníkové krve? Zjišťovala jsem si podmínky u tkáňové banky a přišlo by to na necelých 10 tisíc, které se ale dají zaplatit po osmi stovkách měsíčně. Není to sice tak moc peněz, ale příspěvek by pomohl. Díky :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu