Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Poradenství v účetnictví a podnikání?

ADELENKA 20. 2. 2014 12:54
Dobrý den, potřebovala bych porádit ve spoustu věcí a to hlavně, co se týká financí a účetnických detailů. Nevíte o nějakých seminářích, nebo firmách, co by v tomto směru měli poradenství?
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
Dáša 28. 3. 2014 8:57
@Martínečinek ahoj a kde ta firma je přesně v Praze, jelikož to tady moc neznám. Ale občas sem jezdíme, tak by jsme si od nich také mohli nechat dělat účetnictví, jestli jsou tak dobří, jelikož mi máme strašnou účetní.
Odpovědět To se mi líbí0
Marie 28. 3. 2014 7:56
@Martínečinek ahoj to ráda slyším, jelikož se chystáme s touto firmou domluvit, také by jsme potřebovali audit ve firmě, určitě to navrhnu v naší firmě.
Odpovědět To se mi líbí0
Martínečinek 27. 3. 2014 13:53
@Petraková ahojky my s touto firmou již dlouhé léta spolupracujeme a nemůžeme si na ně stěžovat, jsou opravdu moc šikovní, dělali i v naší společnosti audit a vedení bylo spokojeno. Za mě je určitě doporučuji, manžel si u nich necháva dělat účetnictví a jsou skvělý v tom, že kdykoliv poradí!
Odpovědět To se mi líbí0
Petraková 27. 3. 2014 10:12
@Veronika ahoj o této společnosti slyším poprvé, ale zaujali mě internetové stránky, jelikož budu přecházet od naší účetní. Máte s němi i zkušenost v tomto ohledu?
Odpovědět To se mi líbí0
Veronika 24. 3. 2014 11:11
Dobrý den, určitě bych tento kurz doporučovala si udělat v již zmíněné firmě a to Kočka spol. s.r.o. moje dcera byla na kurzu u nich a je více než spokojena, čerpá s informací až do dnes.
Odpovědět To se mi líbí0
Bára 26. 2. 2014 8:05
Dobrý den dcera by si chtěla udělat rekvalifikační kurz, mohl by jste mi tu někdo poradit, kde by této kurz bylo nejlepší udělat a to prosím v Praze? Já už jsem o kurzech slyšela na účetnictví, ale žádný zázrak, prosím, tedy o pomoc a předem díky.
Odpovědět To se mi líbí0
Inka 23. 2. 2014 13:51
Dobrý den, co jsme měli mi za problémy co se týká tohoto, tak jsme se ve všem obraceli na firmu www.kockasro.cz a byli jsme spokojeni.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu