Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

porod březen 2013

Ahoj hoky,je tu někdo,kdo našel vysněné // na tt? Nám se konečně zadařilo po roce snažení!!!
Celkem 146 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky,doufám že jsem se zaregistrovala dobře.Tuhle stránku mi poradila švagrová,prý je to super,píšete si o miminkách,potížích,obavách a radách.Doufám že se k vám mohu přidat.Jsem 13+2,na miminko jsme s manželem čekali 3 roky a hurá už jsme se dočkali. Termím porodu mám 6.3.Doufám že si s vámi budu moci vyměnit názory,rady a hlavně pokecat tak nějak o všem,hlavně o těch našich miminkách Přeji vám všem krásný den Alča
Odpovědět To se mi líbí0
Je nám to celkem jedno, ale možná tu holčičku trošku více, máme po Nelince spoustu oblečení, miminkovských věcí a potřeb pro holčičky tak se to alespoň využije
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to jsem ráda, že dopadl screening na jedničku Tak druhá holčička A co byste chtěli více?
Odpovědět To se mi líbí0
Tak hlásím, že po screeningu vše v pořádku jen mi nějak zapomněli říct termín tak furt nevím budu muset počkat na kontrolu u mého doktora jak mu z te genetiky pošlou ten papír..... jinak si pan doktor odhadl že čekáme druhou holčičku, ale je to hoodně orientační
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, potvůrko tak dneska ti moc držím palečky na screeningu, ať vše dopadne dobře! Pak napiš. Já jsem dneska 12+3 a na screening si počkám ještě přesně týden.
Těhujitko, vítej mezi náma, pěkně nás tu přibývá, super Neboj, mě už taky všechno opouští, první trimestr se blíží ke konci, tak to nejhorší máme za sebou a teď už se budeme jen těšit z rostoucího pupíku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, jestli můžu ráda bych se připojila :o) jsem dnes podle posledního UTZ 11+2tt :o) kontrola mě čeká za týden... doufám že bude vše v pořádku... začátek byl velmi hektický ale bolesti a problémy mě pomalu opouštějí tak jsem z toho trochu nervozni... ale na poslední kontrole ( před měsícem ) bylo vše OK bylo vidět i srdíčko tak doufám, že vše pokračuje tak jak má... :o)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem dneska byla u doktora, podle ultrazvuku jsem 13+3 takže mi ještě týden od minula přidal Mimino už se na tom monitoru pěkně vrtělo, zitra jedeme na ten screening tak budem vidět prcka v celé kráse. Snad bude vše ok a budu si těhu užívat :) nevolnosti přešly, únava už taky pomalu ustupuje :) přeju všem také samé dobré zprávy
Odpovědět To se mi líbí0
@KláriskaAhoj Klárisko, jestliže jsi měla dostat MS před osmi dny, tak jsi teď tak v 5tt, že? V drtivé většině případů takto brzy nelze zjistit srdeční akci a nechápu tvého doktora, proč tě hned straší nejhoršími scénáři, měl tě objednat za 14 dní a pak se může něco řešit, mně Dr. těhotenství potvrdila až v 8tt, taky jsem ze začátku nepatrně špinila, ale to je celkem obvyklá komplikace, pokud se nejedná o krvácení, mělo by být v pořádku. Jinak dle HCG se zjistí, jestli jsi těhotná, nikoliv zda je těhotenství prosperující, to by se musely náběry dělat tak co dva dny, aby bylo vidět, zda roste, zkus zatím pokud možno se nestresovat, po popravdě řečeno, ty teď stejně nic neovlivníš, moc držím palce, ať je to v pořádku a zatím se netrap
Odpovědět To se mi líbí0
@KláriskaAhoj Klárisko,moc držím palce,ať je vše v pořádku!!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Daniela MachalováAhoj potvurko.. já se s manželem snažím o mimi a už teď beru Elasti-Q Kyselinu listovou. Doporučila mi ji moje gynekoložka a mám ji brát i v prvním trimestru těhotenství. Tak snad se brzo zadaří
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, dovoluji se připojit k Vaším diskusím s prosbou o radu, jelikož jsem velmi netrpělivá. Před osmi dny jsem měla dostat menstruaci a ještě den před očekáváním js si pro jistotu udělala test, ten mi vyšel negativní. Vzhledem k tomu, že se ms nedostavila, jen slabé špinění, které mám mimochod. stále, jsem si po pěti dnech, tedy toto pondělí udělala test znovu a druhá čárka byla slabě vidět. Od té doby se mi, každým dnem testovací čárka stále víc zviditelňuje. Včera jsem byla u dr na ultrazvuku, ale zatím bohužel nic neviděl . Trošku mě připravoval na možnost zamlklého či mimodělož. těhot. a dnes po 13 hod. si mám zavolat na výsledek z krve. Taky mám prý odpočívat, protože po vyšetření jsem měla trošku krev, ale žádné krvacení, teď už zase jen trošku špiním. Mohu se zeptat jak to probíhalo u Vás? Taky jste musely čekat... Bylo by to moje první miminko.Mimochod. hodně mě bolí prsa a na některé vůně js taky citlivější. Děkuji za Vaše názory...Krásný den. K..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte, tak u nás v Brně je hic jako prase bydlíme navíc skoro v centru, takže je to tu pěkně rozpálené, ven prostě nechodím, nestojí mi to za to, abych někde zkolabovala a děcko to taky vydrží být doma alespoň jsme perfektně natrénovaly nočník, už jsem se bála, že to nezvládne a bude mít navždy plínu, ale naštěstí ji to nějak chytlo a je šťastná. když se vyčurá do nočníku a já samozřejmě taky tak se v těch hicech držte a šetřte se
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,opožděně vítám Peťuletku!!!! Tak u nás se tropy vyplnily,včera jsme nešly s malou ani ven,nemohla jsem,jak jsem nakoukla ven,ihned jsem měla bušení jak na infarkt :'( a blbě mi bylo pěkně!Dneska ráno jsem měla radost,že to konečně skončilo u nás to teda vůbec nevypadalo na to,že by vysvitlo sluníčko,ale po 11 dopoledne to začalo nanovo,ať už je to pryč,takových 25 stupňů by bohatě stačilo....
Jinak já jsem kousek od Jihlavy z Nové Říše,tak to máme Míšo " kousek "od sebe...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminy, jak se máte? Tak u nás nakonec nejsou takové hice, jak se očekávalo. Nejhorší to bylo včera, to jsme měli 31 stupňů, ale dneska už je o něco míň a na další dny hlásí další mírné ochlazení, tak to s těma našima pupíčkama snad nějak zvládneme Tak mě napadlo, odkud vůbec všechny jste? Jestli někdo nebydlíte poblíž... Já jsem z Ostravy
Odpovědět To se mi líbí0
Pěknou sobotu přeju musím říct, že předpověď počasí na nejbližší dny mne dost děsí, jestli budou týden tropy, tak mě fakt odvezou, mám pocit, že mi je čím dál hůř :-$ , doufám, že to fakt přejde po prvním trimestru, ani jsem si nekupovala žádná lízátka, v prvním těhotenství mi to teda vůbec nepomohlo, ale protože jsem chodila do práce, tak jsem to asi tak nevnímala jak teď, jinak tomu mému smráděti je 21 měsíců a dneska se rozhodla, že mě definitivně zničí, jsem na ni prakticky pořád sama, chlap je totiž pořád buď v práci nebo dělá na baráčku a babičky mám daleko, jsem fakt chudák no nic, jdu si udělat kafčo, to mi občas pomůže a budu se snažit nějak přežít, zatím se mějte krásně
Odpovědět To se mi líbí0
No hurá :) taky jsem si říkala že tu nikdo nepíše.... Já jsem dneska 11 tt. nevolnosti už mě taky přešly ale ten spánek se mě nechce pustit. Já jedu na screning 28.8. tak jsem zvědavá. Jinak mě furt pobolívá podbříšek a prsa. Zitra se s Nelinkou chystáme na týden na sraz s holkama tady z Maminky z diskuze Stará červnová garda. Psávaly jsme si taky v těhotenství a už to budou skoro 3 roky Už jsme byly na srazu minulej rok a bylo to super! Těším se, jen má ted malá nějákou zvýšenou teplotu a jednou za den řídkou stolici tak snad bude do zitřeka v pohodě at tam nemusíme ležet. Myslím si že to budou zuby, asi ji lezou poslední stoličky, jde vidět špička....tak se holky opatrujte a užívejte sluníčka ;) pačko
Odpovědět To se mi líbí0
Miluško, tak to jsme jen o jeden den, mi se taky posunul o dost termínek - až na 8.3. Výsledky budou určitě v pohodě, neboj! Já naštěstí s tlakem problémy nemám, naposled jsem měla nějakých 130/69 a i u minulého těhu jsem to měla celou dobu v pořádku.
Peťuletko, jasně že se můžeš přidat, je nás tu málo, tak určitě všichni rádi uvítáme nové maminy Ty nevolnosti tě určitě přejdou, já jsem v 11.týdnu a už pár dnů jsem v pohodě, tak snad už to mám za sebou. Ale unavená jsem pořád. Taky mám doma jednu čertici, má 27 měsíců, kolik má ta tvoje?
Pa Míša
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera mi Dr. konečně potvrdila, že se miminko vyvíjí krásně a dostala jsem průkazku jsem 8+1, termín mám 28.3. je mi pořád zle a nechápu proč se tomu říká ranní nevolnost, když mně je nejhůř večer a pořád bych spala, ale protože už mám doma jednu malou čertici, tak nějaký klídek s nožkama nahoře nehrozí teď už jenom přežít screening v I.trimestru a už to snad bude v pohodě, mějte se a užívejte si těhotenských radostí
Odpovědět To se mi líbí0
@pusi24Ahojky Pusi,já byla 14.8. na ko a mimi roste jak má,jsem nyní 10+6,takže od posledního ultr jsem o týden napřed takže termín porodu přesunutý na 9.3.Ve středu jsem byla na odběru krve na vv,takže jsem zase nervózní a bojím bojím výsledků... =-O .
Jinak mě začal trápit nízký tlak,poslední měření 99/59,takže jsem se začala zase dopovat kávou,protože jsem byla posledních pár dnů nepoužitelná,motání hlavy a závratě. Mimochodem ten tlak mi naměřila po vyběhnutí schodů do 3 patra s malou v náručí :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, taky si říkám, že to tu nějak upadá, nikdo sem nic nenapíše My se máme s mimískem fajn, jsme už v 11.týdnu a za 2 týdny jdeme na screening. Mimís má 4cm a vyvíjí se hezky. Už mě přecházejí i nevolnosti, tak je to čím dál lepší A co vy ostatní jak se daří vám a vašim miminkům?
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme