Maminka.czDiskuze

Porod-Leden 2011

ppetrinka 17. 11. 2010 7:15:48
Ahojky, já sice už nejsem těhulka ale maminka na plný úvazek, ale taky ti písnu mé zkušenosti s porodem. Rodila jsem letos v září, takže máme doma dvouměsíční poklad. Byl to můj první porod, takže jsem ani nevěděla do čeho jdu, tak jsem to celé těhotenství brala tak, že bez porodu to nepůjde, že ten náš drobeček bude muset jednoho dne ven a že tam ještě nikdy nikdo nezůstal, všichni se dostali na svět. Takže u mě mě ani tak nepřevažoval strach z porodu, ale zvědavost jak to všechno bude probíhat, no tak se dá taky trochu říct, že jsem se na ten velký okamžik těšila. A bylo to příjemnější než mít strach. Je teda pravda, že když přišel den D, tak jsem začala mít trošku obavy, ale od začátku do konce byl se mnou manžel, navíc mě rodil můj gynekolog, tak jsem byla klidnější, i přes ty bolesti v kříži a že to trvalo docela dlouho (ale to prý u prvorodiček bývá). Jestli budeš chtít, můžeš si přečíst v mým deníčku, jak ten můj porod probíhal, článek: "Nejkrásnější porod - už to máme za sebou". Ale jestli nechceš nemusíš, protože když přesně nevíš do čeho jdeš, tak bude snažší se na to těšit a být zvědavá jak to bude probíhat, jako jsem to měla já. Epidurál jsem neměla jen nějakou jinou injekci proti bolesti a ta taky docela pomohla, a abych pravdu řekla tak jsem si na epidurál ani nevzpomněla, ale hrdinku jsem rozhodně nedělala, pořád jsem sestřičky prosila aby mi něco píchly proti bolesti, ale oni že pořád nemůžou aby se začalo něco dít, a píchly mi ji až když jsme šli na sál. Takže nemysli na to špatné ohledně porodů, kde se co stalo nebo nestalo, každá máme porod zcela jiný. Přeji hodně štěstí a drž se
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme