Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod leden 2012

Maminky - těhulky, máte termín porodu v lednu 2012? Tak se ke mně přidejte, podiskutujeme o rostoucích bříškách, výbavičce, prohlídkách u dr, o přípravě sourozenců na dítě, no zkátka o všem, co těhotenství přináší (pro mě už 3.)...
Celkem 20 odpovědí Zobrazit jako strom
@dasenka6Hele, ono to je asi jedno....Já mám dnes 23tt, termín mám 24. ledna - co budete mít, víte to?
Odpovědět To se mi líbí0
Tak uz jsem v 25.tt a termin 13.1., ale radsi bych aby nebylo miminko presne, protoze je to patek Tak snad se netrefi presne
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holčiny,
jsem tady na Mamince nová, přišla jsem na tento web až nyní z nějakého článku.
Jsem ve 22tt+2, termín porodu mám zatím 24.1. Podle posledního mensesu jsem měla mít 4.2., ale protože mi to vůbec nevychází, stále mi to posunují směrem k Novému roku.
Protože mi je už 36let a je to moje čtvrté dítko, tak mě gynekolog poslal na odbět plodové vody. Všechno dopadlo dobře, a i když jsem pohlaví vědět nechtěla, tak to na kontrolním utz fakt nešlo přehlídnout. A protože předchozí 3 děti jsou kluci, tak aby se to nepletlo, tohle bude taky klučík. Výsledky z plodovky dopadly dobře, těhu snáším taky dobře, nemám problémy.
První dva kluky mám z prvního manželství (začala jsem brzy), nejstaršímu je 18let, mladšímu bude 16let. Z druhého manželství mám třetího syna, Matýska - tomu je 2 1/2 roku a teď se těšíme na další.
Budu ráda pokud budu moct sem mezi vás občas nahlédnout.
Všem přeji pohodové těhotenství flower
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj Těhulky :) já jsem v 21+01 -bude to moje první mimiko - partnerovo druhé ( má 7 letého synka ). Všichni tři se na miminko už moc těšíme .Bříško se mi už kulatí a s partnerem máme večerní chvilku pro nás -kdy mluvíme a partner mi masíruje bříško - je to moc pěkný Co bude mimiko za pohlaví ještě nevíme ,ale tajně doufám , že příští týden na gynekologii by to mohlo říct a nebo alespoň fotečka :))
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, jsem 18+4, TP 16.1. a vypada to na holcicku:) je to nase prvni mimi..
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj já jsem 15 týden termín mám 19.1 mám už kluka 2 a pul roku taky lednovej zatím všechny testy v pořádku pohlaví ještě nevíme bříško roste ale je to spíš ten špíček po prvním dítěti co mi zustal
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj já jsem 17+4tt,testy nám vyšly a bříško pěkně roste...,pohlaví zatím nevíme,snad na příští kontrole nám ukáže drobeček víc...Ladˇka
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to ti Evičko přeju,že všechno dopadlo v pořádku.U nás se bohužel našlo o maličko větší šíjové prosvětlení,ale paní doktorka nás uklidnila,že by to na 95 procent nemělo být nic vážnýho,tak doufám.Bříško se mi taky už pomaličku zvětšuje,tak uvidíme,jaký bude ve finále
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,

já jsem teď 14+2tt , cítím se strašně fajn, začala jsem chodit i na cvičení, trochu mi vyrostl pupík. UZ máme za sebou,byla to nádhera, gen,testy dopadly na 1* :) a 10.8. budeme vědět co to bude, nějak vnitře cítím,že to bude kluk..tak uvidíme...
Odpovědět To se mi líbí0
já jsem momentálně 13+3 tt,takže musíme ještě pěknou chvilku vydržet,než budem vědět pohlaví,ale hlavně,aby bylo všechno v pořádku.V pondělí jsme byli na utz a byla to krása vidět,jak se tam mrně mele.Tak jen tak dál
Odpovědět To se mi líbí0
Tak holky, uz jsme v 16.tydnu a byl uz UTZ na brisku s gelikem Uz jsme veliky, ovsem tajemstvi pohlavi stale neodhalene jak to mate vy, uz vite, co to bude?
Odpovědět To se mi líbí0
Já si už přeju příští pondělí.Jedeme na ty gen. testy a UTZ.Výsledky nám řeknou hned,tak snad bude vše v pořádku a já budu taky klidnější.Jinak se mi zatím nevolnosti více méně vyhýbaj.Spíš je mi často slabo a motá se mi hlava,ale jinak pohoda,tak snad už to nepřijde Tak ať pupíky rostou
Odpovědět To se mi líbí0
Tak krevní testy vyšly v pořádku, mám radost :) ve středu nás čeká UZ, pak ještě výsledky gen.testů za 14 dní... jak se cítíte vy??
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem 12 tt+5 , testy mám už za sebou, na UZ jdeme ve středu, tak se těšíme.
Odpovědět To se mi líbí0
já končím 11 tt a příští pondělí jdu na gen. testy a první velký ultrazvuk,tak snad bude všechno vpořádku a budou týdny hezky utíkat
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda ja jsem 15 tt,:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já mám vypočítaný termín na 12.1. (podle poslední menses) , příští týden jdu k lékaři, tak doufám,že bude všechno v pořádku :)
V kolikátém jste teď týdnu?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, ja mam termin 13.1.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj...my máme termín 30.1. a bude to první miminko,tak budu ráda,za všechny rady a podobně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj..máme termín 2.1.2012,také 3 těhu.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme