Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod Prosinec 2013- Leden 2014

Ahoj Najde se nějaká další maminka která čeká mimčo konec roku nebo začátek ledna?
Celkem 159 odpovědí Zobrazit jako strom
Ráda bych Vás požádala o vyplnění tohoto dotazníku, který bude součástí mé bakalářské práce na téma Co ženy ovlivňuje při výběru porodnice. Tento dotazník je anonymní a bude sloužit pouze jako podklad pro mou závěrečnou práci. Předem Vám děkuji za Vaši ochotu, čas a spolupráci. Dotazník najdete na odkaze:
http://www.survio.com/survey/d/I3P9A5C2E9I0J9M3J
Odpovědět To se mi líbí0
@mili Jj hlavni je ze jsme obe ok diky moc
Odpovědět To se mi líbí0
@mili gratuluju !!!!! :
hlavne ze jste obe v poradku :)
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612 Tak uz mame taky holcicku ve stredu jsem zacla hrozne krvacet tak jsme jeli.mala sla cisarem protoze nemohli zjistit odkud to krvaci.pry jsme meli stesti obe dve.no hlavne ze jsme obe v poradku.jinak mela 2390g a 45cm.
Odpovědět To se mi líbí0
@mili to mi povidej :) jsem myslela ze s ni pujdou i moje streva
bez epiduralu bez jakykoliv drog ale zvladla jsem to :) porod sam o sobe je rychlej a ani si neuvedomis nejakou bolest ale ty stahy to je peklo..
Odpovědět To se mi líbí0
PROSÍM TĚHULKY O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉHO DOTAZNÍKU K MÉ ABSOLVENTSKÉ PRÁCI. MOCKRÁT DĚKUJI :))

http://www.survio.com/survey/d/D2D0K6A1F1U5K3I9P
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612 Je tak to moc moc gratuluji.byla peknej macek.a jaky jsi mela porod? Uz zacinam mit strach
Odpovědět To se mi líbí0
@mili poslusne hlasim ze my sme rodily 29.11.
mame holcicku Sofii porodni vaha 3820 g a 52 cm
Odpovědět To se mi líbí0
Nazdarek holky.uz se nam to blizi co.mate uz nekdo prcka?
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612 Jj prezila, jsem rada te to mam za sebou a sbad to bude ok
Odpovědět To se mi líbí0
@mili taky jsem z toho mela takovej pocit ono to neni nic prijemnyho na prazdnej zaludek :) ale tak si to prezila a snad bude vse oki drzim palecky :)
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612 Tak mam cukr za sebou.nic tak hroznyho jsem nepila.najist jsem se mohla taky az po poslednim odberu a parkrat jsem myslela ze uz to v sobe neudrzim
Odpovědět To se mi líbí0
@mili taky gratuluju :* no my jsme nemohly nic meli jsme prijit na lacno a kdyz jsme to vipily tak taky 2 hodiny nic az pak co nam po druhe vzaly krev..
p.s . ja mam takovej pocit ze to bude kluk
Odpovědět To se mi líbí0
@miskynka Tak gratuluji k princezne,aspon ze suchou housku.jinak bych to nevydrzela
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak dneska na UTZ potvrzená holčička, takže bude mít Barunka sestřičku Beátku. Konečně můžu koupit výbavičku,ikdyž toho mám dost po Barče. Ale ne vše. Takže zítra hurá na nákupy
Odpovědět To se mi líbí0
@mili Já mohla jak jíst- pouze pečivo a i pít vodu. ale až po vypití toho roztoku
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612 To verim.a to cely ty 2hodky nemuzu jist ani pit?
Odpovědět To se mi líbí0
@mili To ja jsem taky mela hlad a vis jak mi krucelo v brise D prez celou nemocnici
Odpovědět To se mi líbí0
No budu se snazit to udrzet.nejhorsi bude to jidlo, kdyz mam rano hlad
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612 Hmm takze na to stejne asi nedosahneme :'( no nevadi no
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme