Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod Prosinec 2013- Leden 2014

Ahoj Najde se nějaká další maminka která čeká mimčo konec roku nebo začátek ledna?
Celkem 159 odpovědí Zobrazit jako strom
@beee2612jj započítává se i podpora a je to průměr za ty tři měsíce. Takže jeden měsíc můžete překročit a jeden aby jste měli nižší. Započítává se tam úplně všechno.
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612Jinak ahoj mili
Ja jsem to v sobe drzela zuby nehty jen abych nemusela znova :)
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612No prave to mi ta pani taky rekla na socialce je to nejak 18 500 cca. ale jak se to pocita? vim ze za posledni ctvrtleti nez se miminko narodi coz je cervenec srpen a zari.. tak mi to rekla ale jestli se do toho zapocitava i to ze beru z pracaku 3500 mesicne podporu + pritel videlava cca 16 000,- pocita se to jako prumer za ty tri mesice nebo jak to je?? nevite to nekdo??
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612Tak na to jsem zvedava jak to zvladnu, doufam ze to nebudu muset pit znova
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612Porodné je jen na první dítě. činní 13000,- dodáváte u žádosti váš příjem který nesmí být vyšší než 1,6 násobek životního minima.. nevím přesně to číslo a to je pro dva dospělé a jedno dítě( to co se právě narodilo) asi 18000 tis a nějaké dobné. My když žádali u dcerky, tak jsme se vešli - měli jsme příjem asi o 120 kč menší a jen dík tomu že manžel neměl přiznanou celou částku na výplatě. Jak budu mít čas tak se kouknu po té přesné částce
Odpovědět To se mi líbí0
@miskynkano a nam nedovolily nic ani pit ani jist ani zbejkat vubec nic mela jsem takovej hlad :'( No aspon to mam uz za sebou a chtela jse mse zeptat vite nekdo neco blizsiho jak to je s porodnym??? vsude jsem to hledala a nic jsem se skoro nedozvedela
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612Ahojky,
Beee2726 hlavně že jsi to zvládla mě ten test na cukr u prvního těhu vůbec nevadil, jen to dojet tam na lačno, vypití už mi nevadilo- ani nechutnalo ani chutnalo, pak jsem šla do krámu pro pečivo- to mi povolili sníst. Teď mě bude dr objednávat v pátek, tak jsem zvědavá kdy pujdu. Čeká mě velký UTZ , pujde jak manžel tak i dcrka, takže se moc těšíme a doufáme že nám dr řekne co to bude už bych chtěla začít s výbavičkou, ideálně pro kluka, pro holčičku většinu mám
Odpovědět To se mi líbí0
@miliAhoj těhulky tak vám hlásím že já už jsem na tom cukru byla a važně to není nic dobrýho Je to pořádnej humus a ještě vám toho dají vypít celej pul litr no mě z toho bylo pěkně blivno a to jsem nesměla ani jis ani pit a pak čekat 2 h když to vyzvracíte musíte znovu. Já to držela zuby nehty jen abych to nemusela pít znovu
Ale prej někomu to chutná
Odpovědět To se mi líbí0
@petulka.zajicovaTak gratuluji.holka sla dnes poprve do nove skolky.pristi tyden jdu na ten cukr tak jsem zvedava jak dopadnu.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj těhulky,tak jsme se konečně dohodli s manželem na jméně pro naši holčičku,bude se jmenovat Žofie Anna.Termín mám 24.12. tak se manžel bojí,aby jsme byly doma na Vánoce,což si myslím, že už v klidu budeme.rodím vždy minimálně o tři týdny dříve.Jinak starší děti včera nastoupily do školy a zatím v pohodě.Akorád se školkou jsou u nás problémy,nemají místo.Chtěly jsme dát už Matýska do školky a všude je plno.Snad nám ho vezmou příští rok v září.Také se musím přeobědnat k doktorovi,protože jsme byly 10 dní na dovče a zapoměla jsem na kontrolu a teď se k němu nemůžu dovolat.Teď zařizuji vše kvůli škole,dneska jsme děti přihlásila do družiny a do školní jídelny.Ještě musím tento týden vše zrušit na předchozí škole.Mámetohona začeátek školního roku nějak moc. Příští týden už bude klidnější.
Odpovědět To se mi líbí0
me obcas pomuze kousek jablicka,ale spis nepomuze vubec nic a to je pak neco
Odpovědět To se mi líbí0
@miskynkadocela se bojím toho sladkého...pač mě furt pálí žáha..a po sladkým je to tuplovaný...až se mi chce z toho zvracet...fuj....ani Rennie a tak mi nepomáhá a když, tak jen na chvíli...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, je tu někdo z Třebíče??
Odpovědět To se mi líbí0
@miskynkaja si tam skocim az po dovce.31jedem na tyden tak tam zajdu potom.a uz nakupujete?ja jeste ne,ale objednala jsem si angel sounds tak jsem na to zvedava.
Odpovědět To se mi líbí0
@miskynkato ja jdu na cukr pristi tyden ve ctvrtek..taky se mi nelibi ze musim na lacno posledne kdyz jsem chtela jit nekam nenajedena tak to nedopadlo moc dobre tak doufame ze to zvladnu jinak 3.10. jdu zase na ultrazvuk ve 30 tt tak uz se snad konecne dovim co to bude
Odpovědět To se mi líbí0
@beruninamě ještě neříkal dr kdy má jít , ale mě to minule nevadilo, jen trochu to že se musí na lačno a já to mám z domova přes půl hodiny..
Odpovědět To se mi líbí0
Já jdu na testy na cukrovkuv září, jinak čekáme holčičku,tak vymýšlíme jméno.
Odpovědět To se mi líbí0
@beee2612já jdu na cukr teď 30.8...už se fakt těším na ten sladkej sajrajt...snad to dám
Odpovědět To se mi líbí0
Je lepší pocit do toho jít s tím že nevím co mě čeká než s tím že vím co mě čeká . apon u mě to tak je =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@nikitak te tu vitam.ja jsem ve 22tydnu,cekam 1 a je to holka.jsem z teplic
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme