Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod v červnu 2011

Ahoj budoucí maminky. Jak se připravujete na narození miminka? Já jsem dnes 35+2 a nemuzu se dočkat! Výbavička nakoupena, kočárek se šije...
Celkem 74 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky, u nas nic moc noveho. Barus, drzim palce, at se dari. Konec kojeni by me ted asi polozil, nejak sem se jeste nenaladila na myslenku, ze uz je to konecna.
Bavim se ted s eshopem, zda se, ze se bliska s casem na lepsi casy, holky si zacinaj hrat a sem tam jsou i samostatne, pod dozorem .Tak si Vam dovolim napsat o novinkach u me - spouštím FB stránky k mému e-shopu www.akankeo.cz s dětským zbožím se zajímavými slevami, 10% sleva na celou objednávku za like a a pak slevy na zboží u předobjednávek. Prosím, juknete, holčičky už mi neberou veškerý čas, malilinko konečně zbývá, takže v příštích týdnech to s akankeo.cz konečně rozjedem :o) http://www.facebook.com/pages/Akankeocz/202284909... .
Kdybyste treba chteli pokoupit NUNA kocarek, tak si myslim, ze se Vam to vyplati, uvidite.V pristich dnech chci konecne nasypat na stranky zbozi a budu doufat, ze se mi podari az pujdou holky do skolky tady otevrit obchudek, protoze s navratem do bezne prace bych je vubec nevidela vyrustat, pracovala jsem od 9-18 a u prvni mi proplaceli 2 roky dovolene, o pres casech se ani nebudu bavit, tak se ted bavim hranim si s detskymi vecmi a iluzemi, ze se tam nebudu muset vracet .
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Ahoj, holky dlouho jsem tady nebyla. Doufám že se všichni máte fajn a miminka jsou zdravý. Pošlu pak taky nějaký fotky, Matýskovi bude brzo 11měsíců, už začíná trošku chodit a je to rošťák. teď možná čekáme třetího mimíse, ale ještě to není jistý, dám pak vědět.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka tady jí byli asi 3měsíce <3
Odpovědět To se mi líbí0
tak naší malý Sabince je sedm měsíců a ted jak si tu pročítám to naše čekání na ně,tak mi vyhrky slzy do očí. Třeba si to tu taky někdy čtete,tak sem kdyžtak dejte echo jak se máte a tak
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky oboum vám gratuluju. A my jsme taky 1.7., v 9:14 se nám narodil Matýsek 3,78 a 52cm.
To je sranda nakonec všechny v červenci a stejnej datum <3
Tak hodně zdravíčka a radosti s mimískama
Odpovědět To se mi líbí0
@Storky jééé tak jsi byla asi opravdu první gratulkaa < ,mi dnes dorazily obě domů,narodila se nám 1.7. v 5:17 48cm a 3280g no na vyvolávačce jsem měla bejt až od 6:45 tak nakonec se jí zachtělo dřív <3 <
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, včera se nám narodila krasna Adélka. 50cm a 3740g.
Odpovědět To se mi líbí0
pěkné dopoledne holky,tak já pořád nic,ale už jsem se i docela vyspala,tak je to o něco lepší.Storky doufám že jsi už porodila mě to čeká zítra,tak doufám že to budu mít brzy za sebou a už jsem jenom s mojí malou lásenkou <3 tak já se loučím a hned jak přijedem z porodnice tak dám vědět bubirko držim palečky at už se ti to samo rozjede,to bude teprve pravej závod
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak pořád 2v1.
S tím spaním teda neporadím, na dnešek jsem taky vůbec nespala. Včera večer mě začlo bolet bříško a záda, celou noc to bylo děsný a ráno to nepřešlo. Ale ještě nemám kontrakce, spíš jako když mám dostat ms ale silnější a tvrdne mi bříško a v zádech mě bolí ještě níž než kostrč, ráno mě k tomu ještě začalo bolet v tříslech a na vnitřní straně stehen. Sedět moc nemůžu, tak jsem ještě uklidila a vydrhla celej byt a uvidíme jestli se to rozjede. Už aby to bylo nechci zas v pondělí na vyvolávačku =-O
Storky to je teda šílený že ti to vyvolávaj tak dlouho, mě to trvalo půl dne poprví.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka No včera to byla preindukce, dnes mi nic nedělali. Zítra ráno píchnou tu plodovku. Už se fakt těším na miminko! Návštěvy můžou, když zrovna nejsem na vyšetření nebo něco. Zítra to bude už na sále a tak potom přivolám manžela.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bubirka no já se hlásím taky ještě 2v1 dneska jsem usla kolem čtvrtý ráno,ale aspon jsem usla,já už fakt nevim co mám stou nespavostí dělat,na pátek bych se potřebovala parádně vyspat :'( nemáte nějaký rady????
Odpovědět To se mi líbí0
@Storky tyyyjo a to už ti včera začali porod vyvolávat? Já myslela,že to bude trvat maximálně tak 12hodin a můžou za tebou návštěvy,když už ti ho vyvolávaj?
Odpovědět To se mi líbí0
@Bubirka Ahoj holky, tak jsem si užila noc plnou Kontrakci. Teď pokračují, takže jsem ještě nespala. Zítra mi asi píchnou plodovku, takže možná stihnu červen.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsme ještě pořád dva v jednom. Storky snad už to budeš mít brzo za sebou, vypadá to že by si z nás mohla být první. Lenulko, tak připravit pozor start Už rodíš? Já ještě ne 1.7.je hezký, já mám kdyžtak4.7.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Tak jsem dnes dostala tablety na dozráni hrdla, užila si kontrakce a hrdlo je pořád stejne. Zítra me čeká asi to samé. Když se bude otevírat, tak půjdu na sál a když ne, tak nevím. Je to zdlouhavý, holky.Držte se.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte tak já nevim jestly teda v tom červnu,v pátek když neporodim tak jdu na indukci porodu =-O no ale zase 1.7. to není opravdu ošklivý datum Storky držim palečky at už to máš za sebou a prdolu máš u sebe Bubirko tak dáme závody? ale můj tip je Storky
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Ahoj, já docela spala, což se divím, protože jsem už od večera v nemocnici. Měla jsem vysoký tlak, tak me tu už nechali. Dnes se teda snad dozvím, kdy začnou vyvolávat. Jsou tu plné porodní sály, tak snad nebudu muset čekat. Holky, držím palce. Zvládneme to ještě v červnu, jo?
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka jejda,jinak pěkné ránko holky
Odpovědět To se mi líbí0
ach jo celou noc jsem nespala mám s tim poslední dobou fakt problémy :'( no v osm mám bejt na monitorech a už mi konečně řeknou kdy půjdu,moc bych si přála aby to byl pátek,tak držte palečky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky nejste tady sami My jsme taky ještě2v1. Dneska jsem byla na monitoru a u doktorky. Když neporodím, tak v pondělí4. na vyvolání =-O Tak že by fakt porod v červenci Alespoň se mi Matýsek srovnal a leží správně hlavičkou dolů. Tak teď jsem zvědavá která z nás bude první?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme