Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod v červnu 2011

Ahoj budoucí maminky. Jak se připravujete na narození miminka? Já jsem dnes 35+2 a nemuzu se dočkat! Výbavička nakoupena, kočárek se šije...
Celkem 74 odpovědí Zobrazit jako strom
@Lenulka Podle situace se prej uvidí, jestli indukce nebo preindukce zatím. Takže se uvidí, jestli to nebude taky červenec. 1.7.2011 by bylo ok Každopádně jsem ráda, že už vím, co asi tak bude a kdy.
Odpovědět To se mi líbí0
@Storky jééé tak to jsem ráda,že tu ještě nejsem sama tyjo tak to máš pěknýho "mrnouse" v bříšku,to ta moje beruška zase na všech monitorech vyvádí no já se dozvim zítra kdy půjdu na vyvolávačku,aspon ale už víš že nejdýl ve čtvrtek tě to čeká taky si už začínám myslet,že to snad už v červnu nestihnem
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Lenulko, takže je možný, že z diskuze "porod v červnu" uděláme "Porod v červenci"
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Nene, já jsem ještě tu. Byla jsem dnes v rizikový poradně - pokud se mimču nebude do středy chtít, tak nastupuju ve čtvrtek na vyvolání. Už je to pořádnej kousek totiž - odhad podle UZ 3901g! Hlavně, že je jinak v pořádku, placenta zatím funguje dobře... Na monitorech dělalo naschvály - 40 minut se ani nehlo a jakmile mě sestřička odpojila s tím, že mám v břiše flegmouše, se kterým nic nehne, tak začalo jančit
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem tu asi zbyla sama =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@Bubirka hehe tak to teda máme dobrý,mě jenom štve jak mě všichni vyháněj už do porodnice jakoby záleželo na mě :-X tvůj mrnousek bude asi akrobat já si myslim že se jenom nudí tak si takhle hraje,nebo se mu opravdu takhle líp spinká no určitě dej vědět v pondělí jestly budeš ještě 2v1
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Zrovna jsem ti dopsala vzkaz
No, to já jdu k doktorce v pondělí a taky mě objedná na vyvolávačku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
Jeden mrňous doma mi právě usnul- můj2letej Honzíček, a druhej teď taky spí- zatim ještě v břiše hezky napříč a to jsem si dneska už myslela že se otočil, šli jsme ráno do konzumu a najednou mi uplně ztvrdlo břicho a pak mě píchalo na pravý straně v břiše, to jsem skoro ani nemohla dojít domů a pak doma se mě zdálo že už leží normálně, zase mě kopal do žeber jako dřív. Ale teď jak to tak pozoruju jak spinká, tak zas leží blbě. Třeba si tak lehá jen na spinkání, možná je mu to pohodlnější
Lenulko držím pěstičky ať to na monitorech dobře dopadne, a když to na tebe fakt přijde tak písni.
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem se zase dozvěděla velky prd no mám počkat ještě do úterka a když nic tak mě objednaj na vyvolávačku.Tak uvidíme no jdu rychle kuchtit,než ten můj přijde z práce,tak zatím papa
Odpovědět To se mi líbí0
pěkné ráno holky,tak já vyrážim na monitory,jsem zvědavá co se tam dozvim =-O bubirko držim pěstičky aby se ti přetočil zpátky mrnous jeden no jinak mi včera psala moje starší sestra,že má od rána tušení,že dnes porodim,tak uvidíme jaká by zní byla vědma tak se mi tu zatím opatrujte
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Jaké máte vybrané jméno, Lenulko? Já už chci taky vědět, co že to mám v tom bříšku =-O Kubíka nebo Adélku????
Odpovědět To se mi líbí0
@Bubirka To bude nějakej divočák, Bubirko
Odpovědět To se mi líbí0
U mě bouřky taky nezabíraj, ani sex nám nepomohl a to je prej hodně spolehlivej způsob jak vyvolat porod, u prvního těhu mi to radila doktorky a teď to slyším od ostatních maminek taky, ale u nás to ani poprvé nepomohlo a musela jsem na vyvolání.
Mě dělala uz doktorka teď, ale mimíska mi ani nezvážila, jen se dívala jak leží, protože se jí nezdálo že je hlavou dolů, a to na tý minulý kontrole ještě ležel normálně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka U mě to taky nazebralo Spát jsem taky nemohla - bylo hrozný dusno! Dneska jsem byla u doktorky a... stále se vůbec nic neděje! V pondělí jedu už do rizikový poradny a mám si vzít s sebou tašku, kdyby si ěm tam náhodou chtěli nechat. Kéž bych do té doby porodila!!! Aspoň mi v po udělají UZ a budu vědět, jak je mimčo velký (před víc než měsícem mělo cca 2650g) a jestli je pořád hlavičkou.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte holky tak bouřky u mě nezabraly :'( no jinak sem nemohla vůbec spát a nakonec usla až v půl pátý ráno taky už bych to chtěla mít za sebou ty poslíčci sou otravný,no ono letos jak tak koukám na netu tak se většina mimísek nějak courá,asi se jim u nás fakt moc líbí Bubirko nezoufej třeba se ještě přetočí na to správné místečko jdu něco zblajznout jsem před chvilkou vstávala :-[
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka ahoj, já mám podle posledního uz termín dneska a jinak v úterý. V pondělí jdu k doktorce a nechá mi čas do pátku, jinak v pátek do nem. na vyvolání. =-O
To nevím jestli je pravda že holčičky se couraj, já mám doma téměř 2letýho kluka a taky sem ho tejden přenášela a porod mi vyvolávali :'( Teď čekáme taky kluka, tak nevim co je na tom pravdy Taky už to chci mít za sebou, každou chvíli mám nějaký poslíčky, něco mě zabolí, už nemůžu ani na delší procházku, a pořád nic. Teď ještě se malej přetočil napříč tak nevím jestli to nakonec nedopadne na císaře
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenulka Ahojky, no pocity budou asi stejné jako u Tebe Já měla termín podle MS v neděli, dnes mám podle UZ z 12.týdne. Taky pořád čekám a čekám a ono nic Zítra půjdu k dr. a potom bych měla jezdit na rizikovku do nemocnice. Už aby to bylo... Dnes mají přijít ty velké bouřky, tak nám to třeba dopadne
Odpovědět To se mi líbí0
ahojda holky,ráda bych se kvám na poslední chvíly přidala,já měla termín včera a pořád nic.Čekáme holčičku a ty se prej většinou couraj.V pátek jestly pořád nic tak mi řeknounástup do porodky na vyvolávanej porod =-O ale uvidíme třeba to ještě stihneme,popravdě už bych ten pupek s radostí shodila a co vy jak se cítíte ke konci těhulkování?
Odpovědět To se mi líbí0
@Storky Ahoj, my jsme taky pořád 2v1 a to už máme jen týden do porodu, ještě navíc se Matýsek přetočil a leží příčně místo hlavičkou dolů. Tak mu teď pořád domlouvám že se musí narovnat až budem rodit.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj skoromamky, tak jak to u vás vypadá? Naše mimčo si stále lebedí v břiše
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme