Maminka.czDiskuze

Porod v srpnu 2010

valentik 26. 2. 2011 10:02:33
Ahojky, tak co jak rostou mimi, my jsme si od porodu hodně už zažili, náš Vojtíšek se narodil nakonec 2. září 2010 císařským řezem, a ve čtyřech týdnech mu zjistili uzavřený pylor, postupně blinkal a blinkal stále se to zvyšovalo až šel z váhou dolů, vše už je ale v pořádku a teď to vše dohnal, je mu skoro půl roku a máme 9 kg a 72 cm, už se pěkně pronese, ale jsem ráda, že už to máme za sebou, v prosinci zase pro změnu mě chytil týden před vánoci tak šílený záchvat žlučníku, že jsme jeli rovnou do motola, kde si mě nechali, babička s taťkou se museli starat o oba kluky, šla jsem na operaci, musela jsem držet tak měsíc dietu a všechny kila, které jsem nabrala jsou dole, a jsem na váze ještě kdy jsem měla před prvním těhu, teď jsme před 4 týdny měli zase ošklivou chcípačku, tak doufejme že jž je to vše za námi a čeká nás jen samé krásné věci, a jak rostete vy, malej je zlatej od malička spinká celou noc, a dlabe o sto šest, dnes už budeme dávat po čtvrté mrkvičku a moc mu chutná. A ten starší je hodnej a taky už s malým pomůže, když potřebuji. Mějte se krásně a napište jak se daří Vám papapapa Zd.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme