Maminka.czDiskuze

porod v únoru 2011

gaborka 17. 11. 2011 20:07:38
nazdárek maminy, tak už tu budou naše první vánoce a uteče to jako voda a budou tu i první narozeniny... Náš Šimon se konečně v 9.m rozlezl po čtyřech a i chodí za ruce a putuje kolem nábytku... zajímá ho vše jen ne hračky... ale ono je to taky přestane pak bavit... takže trpělivost... máme 4 zuby a další se musí proklubat už každým dnem... spaní v noci je docela ok, vstává kolem půlnoci a pak nad ránem... Ač je navečeřený tak stejně před spaním má ještě prso a v noci taky, ale nad ránem mu pak dávám vypít ze skleničky mlíčko s kaší... prostě si flašku s dudlíkem nevezme... když se zadaří, tak se nám to povede i do nočníku... a co se týče sexíku... to je kapitola sama pro sebe... po prvním dítěti, šla normálně a šitá jsem byla jen 1 stehem jsem půl roku nesexovala protože mě to bolelo, pak se to tam nějak asi utrhlo a bolet to přestalo... a teď jsem rodila císařem a je vše ok, vše funguje jak má... jen není chuť... manžílek by mohl každý den a já na to začínám být alergická... jo a konečně po 10. měsících po porodu jsem teprve začala menstruovat... ale bez bych se obešla taky... Majo, s tou velikostí... představ si jak velký uzlíček Ti tam lezl a i když budeš posilovat svaly pánevního dna, už to nebude nikdy jak předtím... právě proto i druhý porod bývá rychlejší, protože jsou ty cesty už protažený... tak se všechny mějte hezky, ať jsou ty Vaše zlatíčka zdravá a zase se na Váš těším... <3 <3 <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme