Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

porod v únoru 2011

Tak maminy termín v únoru,to je mazec zima či blátivo.No prostě počasí na nic a dotoho to malé.no nebude pak ta zima úžasná :-[
Celkem 648 odpovědí Zobrazit jako strom
@Sobolinka ahojky mamino,já budu mít holčičku, v pondělí nám to řekli na genetice tak bude doma další ženská. Dcerka se synem se nemůžou dočkat další ratolesti doma a manžel ten byl nadšený že to bude cácorka,už jenom doufáme že se doktoři nespletli. Jak se připravuješ na dvojčátka? To tě manžel či přítel musí určitě opečovávat
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Muzu se k vam taky pridat? Mame termit mezi 8 a 26. unorem. Pokazde kdyz jdu na kontrolu se to trochu meni, tak vlastne ani nevim jak to bude. Cekam jednovajecna dvojcatka, takze mi to stejne asi doktori naplanuji na cisare az se jim to bude hodit :). Uz vite co budete mit? Holku nebo kluka?:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminy, tak se k Vám přidávám. Mám sice termín 30.1., ale podle ultrazvuku to vypadá spíš na nějakého Valentýna . Za týden mě čeká druhá prohlídka na genetice a tak se těším, až to miminko zase uvidím a že se snad víc předvede. Minule jen doktorovi zamával, aby viděl všechny prstíky a pak se zase uložil na zádička do pohody. Stejně je to pecka ta technika, že?
Odpovědět To se mi líbí0
@Ewisek ahojky tak to jste taky pěkně veliký,určitě nejsi jediná kdo se s tím drobečkem bude chtít pochlubit ,my se už také na něj těšíme. My jedeme už teď ve středu na genetiku tak jsem zvědavá zda vše bude v pořádku. Mě taky pěkně pálí žáha,no snad to bude vlasaté jako jsem měla holku ,kluk měl vlásků pár a proto jsme zvědavý jak tohle bude vypadat a komu se bude podobat.
Odpovědět To se mi líbí0
no děvčata já mám rodit 3 nebo 4 února a sem pěkně zvědavá jaký bude počasí protože já už chci drobečka ukazovat celýmu světu a ne ho schovávat v tunách peřinek a oblečků achjo kezby to rychle uteklo a pak bylo leto jo jinak máme 11 cm čeká nás genetika a asi budu mit pekne vlasaty mimčo protoze me neskutecne pali zaha takze muzu pak mimču poridit jeho vlastni kadeřnictvi protoze tatinek ma husty vlasy ja mam vlasu na tri hlavy a cela nase rodina je nejak poradne vlasata no potes koste
Odpovědět To se mi líbí0
jééé to jsem ráda že se tu někdo ozval,tak jak vám mimča rostou my už máme 10cm a jsme pěkně živý,čeká nás genetika tak doufám že to bude v pořádku. =-O tak se maminy opatrujte
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda, taky mi vychází termín na konec února ..........jsem na to zvědavá ........ jak píšeš, bude hnusně, zima, pak bláto ........ místo kočárku bude potřeba nějaký ofroad
Odpovědět To se mi líbí0
To tedy bude
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme