Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

PORODNICE CHRUDIM

Ahojky prosim maminky ktere maji skusenosti s porodnici v chrudimske nemocnici.jsme z Třemošnice a váhame mezi Čáslavou nebo Chrudimi.. <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/29.gif" /> budu rada za napsani jakekoliv skusenosti..
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
@Swan Ahojky... já jsem v Chrudimi rodila v lednu tohoto roku a není ani jedna věc, na kterou bych si mohla stěžovat. Super přístup, úžasný personál, ochotný vždycky se vším pomoci... a to platí jak o porodnici, tak o novorozeneckém! Porodu jsem se bála - byl můj první, ale když si mě por. asistentka přebrala, okamžitě to ze mě spadlo. Takže určitě doporučuju!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@kytííí Děkuji, pozitivní reakce vždycky zvednou náladu.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj já tam rodila v srpnu 2008 a byla jsem spokojená na 150%..vřele doporučuji..hodní doktoři,sestřičky a krásné prosředí :-) :-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, touto diskusí mi vytrháváte trn z paty. Sice mám termín porodu až 31.10. ale chci rodit v Chrudimi. Reakce maminek v mém okolí na Chrudim jsou pozitivní a tak jsem docela klidná. Taky určitě uvítám další a další reakce maminek které tam rodily. Přeji nám, které to čeká abychom se správně rozhodli, nebo spíše měly štěstí na profíky v porodnici.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,já jsem rodila v Chrudimi v prosinci 2007 a nemůžu si stěžovat.Přístup ĺékařů i sester byl skvělý a na šestinedělí se setřičky taky snažili poradit,s čím bylo třeba.Takže já určitě doporučuji Chrudim! :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk Do práce chodíte s úsměvem na tváři, a dokonce vás baví i ranní vstávání. Tak moc máte všechno pod…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patrik, Ella, Lev

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu