Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porodnice Kroměříž a Zlín

Ahoj maminky, máte nějakou zkušenost s porodnicemi v těchto dvou městech? Pořád se rozmýšlím, v které mám rodit a nevím. Díky za vaše názory.
Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom
@werunqa Tak já to měla jiné, mě ho vyvolávali, takže jsem jela bez bolestí ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
@letnizizen Já ještě nevím,co to bude..ale pochybuju, že bych rodila ve Zlíně..až to na mě přijde, tak budu myslím ráda, že dojedu do té Kroměřížské.. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já jsem nakonec rodila ve Zlíně a byla jsem až nad míru spokojená.. Fakt doporučuju! A co čekáte, už víte? :-)
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzanax Ahojky vidím, že sem už asi nikdo nechodí..škoda..Já mám termín až v květnu, ale pravděpodobně budu rodit v KM..Ségra byla celkem v porodnici spokojená..já na Km slyšela chválu i opak..ale neumím si představit, že bych měla jet rodit do Zlína nebo někam jinam..tady to mám do nemocnice celkem kousek.. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,já jsem před necelými dvěma lety ležela skoro celý měsíc s nohama nahoře v Kroměřížské nemocnici a můžu říct,že sestry se mi zamlouvaly.Akorát tam bylo málo zkušených doktorů(mám na mysli léta praxe- prostě doktor po škole ve mě zdaleka nevzbuzuje takovou důvěru),což mi přišlo jako velký nedostatek.Jinak jsem rodila předčasně a byla jsem odeslána do Zlína.Ve Zlíně hodnotím vše na jedničku.Jednak dcera byla v inkubátoru,jednak se mi rozjela škaredá poporodní deprese a ohledně samotného porodu nemám taky námitek.Prostě přístup sester a doktorů se mi velmi líbil.
Odpovědět To se mi líbí0
@19ewicka jj tu nepříjemnou ze 6 nedělní si pamatuji všeci. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
@letnizizen malá se narodila 30.9.2010.Budeme mít půl ročku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, Já jsem taky uvažovala. Bydlela jsem dřív v KM, tak mě to tam táhlo, nakonec jsem zvolila Zlín. Že je blíž. Navíc švagrová na KM nadávala, potom tam rodila kamarádka a když mi popisovala postupy a chování sester ( prý jim i málo umývali koupelnu ), tak jsem byla ráda, že jsem rodila ve Zlíně. Ale je to asi o tom, na koho tam nartefíš. Já jsem byla spokojená i při porodu s asistentkou a dětskou sestrou, obě příjemné. Potom na šestinedělí byly sestry dětské taky fajn, až na jednu ženskou sestru, ale tu jsem viděla jen jednou. Je to i o tvém přístupu. Jestli je budeš poslouchat, co ti radí, tak to může mít volný průběh, nebo jestli si budeš dělat co chceš... pak se ti asi nebudou zdát milé ;-) já jsem ve Zlíně byla ráda a jestli budu mít někdy další mimčo, tak neváhám a jedu tam :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já rodila v KM před 9 lety přirozeně a loni císařem. Za těch 9 let se mnohé hooodně zlepšilo, hlavně co se týká péče na 6ti nedělí a super je podpora kojení. Vše vysvětlily polopatě, pomohly vyřešit problémy s kojením, které se mi zopakovaly z minula a ač bych tomu nevěřila, tak už půl roku zdárně kojím :-) . Taky mi ochotně pomohly, když jsem se na ně obrátila o radu s kojením po propuštění domů. Co se týká samotných porodů, nikdy jsem si na personál nemohla stěžovat, podle mě se chovali všichni profesionálně. Možná bych uvítala více osobní přístup, ale chápu, že to nemohou s každým prožívat, když zvládají X porodů denně.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Já rodila 2x v Kroměříži, jednou před 10 lety a podruhé před 4, oba porody přirozenou cestou, byla jsem naprosto spokojená, s přístupem lékařů i sestřiček
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminy,

já rodila v km, ale císařem :-( na porodním, jsou ale sestřičky velice příjemné, když jsem tam chodila na křivku a na šestinedělí se najde 1 nepříjemná sestra a u mimšek na novorozenneckém jedna starší hooodně nepříjemná sestra. Akorát mi vadilo, že mi malého vozili strašne málo na kojení, byla jsem po císaři, tak jsem ho ani u sebe neměla. ... chtěla bych po druhé vyzkoušet Zlín, tak se uvidí ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, já jsem rodila na konci září ve Zlíně a bylo to fajn, určitě jsem měla štěstí navynikající sestru na porodním sále 1 jsem s sebou měla soukromou porodní asistentku, i ony dvě si sedly, takže super.
Na odd.6nedělí pak normál, malého sjem měla pár dní na intermediálním odd.a tam byly sestřičky skvělé!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Já rodila dvakrát v Přerově a hrůza, pak v Kroměříži a bylo to tam opravdu skvělé <:-) a teď jsem rodila opět v Přerově a také jsem byla velmi spokojena :-)
Odpovědět To se mi líbí0
@Evulllkka A kdy jsi rodila, jak je to dlouho? Já právě nevím, někdo si to chválí v KM, někdo zas ne.. Asi záleží na tom, jaký doktory a sestry chytneš..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky já rodila v Kroměříži a nemůžu si to vynachválit.Porod mi vyvolávali,jelikož jsem 11 dnů přenášela,ale maximální spokojenost.Na porodním personál super,novorozeneckém taky.Jen na šestinedělní je jedna nepřijemná sestřička.Ale to je asi všude ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Tak trochu je na vás znát náladovost. I když berete povýšené chování kolegů s úsměvem na tváři, nejste…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Etela, Isabel

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu