Maminka.czDiskuze

Porodnice Kroměříž a Zlín

lilith 17. 3. 2011 17:08:57
Ahoj, Já jsem taky uvažovala. Bydlela jsem dřív v KM, tak mě to tam táhlo, nakonec jsem zvolila Zlín. Že je blíž. Navíc švagrová na KM nadávala, potom tam rodila kamarádka a když mi popisovala postupy a chování sester ( prý jim i málo umývali koupelnu ), tak jsem byla ráda, že jsem rodila ve Zlíně. Ale je to asi o tom, na koho tam nartefíš. Já jsem byla spokojená i při porodu s asistentkou a dětskou sestrou, obě příjemné. Potom na šestinedělí byly sestry dětské taky fajn, až na jednu ženskou sestru, ale tu jsem viděla jen jednou. Je to i o tvém přístupu. Jestli je budeš poslouchat, co ti radí, tak to může mít volný průběh, nebo jestli si budeš dělat co chceš... pak se ti asi nebudou zdát milé já jsem ve Zlíně byla ráda a jestli budu mít někdy další mimčo, tak neváhám a jedu tam
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme