Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porodnice Liberec

ahojky maminky budete nejaka rodit v roce 2011 a budete rodit v liberci?ja zni mama docela strach nekdo rika ze je super nekdo zase ze ne..
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Já mám termín 6.2.2011, pořád jsem se rozhodovala mezi Libercem a Jabloncem, ale nakonec zvítězil Liberec, i když vím, že na něj jsou špatné hlášky, tak si říkám, že v zimě se dostat do Jablonce může být problém, jedu až z Hrádku nad Nisou. Další důvod je, kdyby byla nějaká komplikace stejně všechno vozí do Liberce, takže si říkám, že bude i větší šance na záchranu malé, kdyby něco...
A je to vše o lidech, můžu schytat šílený porodní tým a nebo schytám tým jako při dočišťování po prvním potratu (nechtěném) a porod bude procházkou růžovým sadem.
Odpovědět To se mi líbí0
@ copak se deje?
Odpovědět To se mi líbí0
=-O
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, jsme z Frýdlantu a chci jít rodit jedině do Jablonce, doporučila mi to i sestra z kojeneckého oddělení v Liberci. Na Liberec jsem slyšela většinou samé nega :-( .
Odpovědět To se mi líbí0
ženy co jsou frigidní tak při porodu prožijí první orgasmus ale stejně nás václav klaus všechny zabije tak to máte jedno :-*
Odpovědět To se mi líbí0
@sariste Nevím jestli tě potěším, ale v Jablonci se v porodnici sepisuje porodopis už od 28.týdne těhotenství - to znamená, že se musíš do porodnice dostavit a nahlásit různé údaje. Takže nevím, nevím, zda spoléhat na tu kamarádku - může také nějaký den přenášet a ty stále nebudeš rozhodnutá. Raději bych zkusila popátrat po informacích ještě z jiných zdrojů....... :-\
Odpovědět To se mi líbí0
no prave ja nevim jaka je lbc nemocnice budu rodit po prve a nechci si to nejak zneprijemnit i kdyz kamaradka ma rodit o mesic driv tak mi rekne asi co a jak..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, jsem od Jablonce n.N. a miminko čekáme v září. Byli jsme s manželem na předporodním kurzu spolu s prohlídkou porodních sálů v Jablonci - úžasné prostředí i personál. Byli tam s námi 2 páry z Liberce, jeden z Frýdlantu a jeden dokonce z Jiříkova (Šluknovský výběžek). Ty dva páry říkaly, že LBC nikdy - nevím, jaké k tomu měly důvody...... Je pravda, že mne to v JBC opravdu nadchlo a docela se už těším - hlavně také, že už bude malý človíček s námi.... :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Blíženci Nic dnes nesmíte podceňovat. Každé setkání nebo jakýkoli impulz vás může přivést na zajímavou stopu,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miloslava, Grace, Fiona

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu