Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porodnice Liberec

ahojky maminky budete nejaka rodit v roce 2011 a budete rodit v liberci?ja zni mama docela strach nekdo rika ze je super nekdo zase ze ne..
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Já mám termín 6.2.2011, pořád jsem se rozhodovala mezi Libercem a Jabloncem, ale nakonec zvítězil Liberec, i když vím, že na něj jsou špatné hlášky, tak si říkám, že v zimě se dostat do Jablonce může být problém, jedu až z Hrádku nad Nisou. Další důvod je, kdyby byla nějaká komplikace stejně všechno vozí do Liberce, takže si říkám, že bude i větší šance na záchranu malé, kdyby něco...
A je to vše o lidech, můžu schytat šílený porodní tým a nebo schytám tým jako při dočišťování po prvním potratu (nechtěném) a porod bude procházkou růžovým sadem.
Odpovědět To se mi líbí0
@ copak se deje?
Odpovědět To se mi líbí0
=-O
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, jsme z Frýdlantu a chci jít rodit jedině do Jablonce, doporučila mi to i sestra z kojeneckého oddělení v Liberci. Na Liberec jsem slyšela většinou samé nega :-( .
Odpovědět To se mi líbí0
ženy co jsou frigidní tak při porodu prožijí první orgasmus ale stejně nás václav klaus všechny zabije tak to máte jedno :-*
Odpovědět To se mi líbí0
@sariste Nevím jestli tě potěším, ale v Jablonci se v porodnici sepisuje porodopis už od 28.týdne těhotenství - to znamená, že se musíš do porodnice dostavit a nahlásit různé údaje. Takže nevím, nevím, zda spoléhat na tu kamarádku - může také nějaký den přenášet a ty stále nebudeš rozhodnutá. Raději bych zkusila popátrat po informacích ještě z jiných zdrojů....... :-\
Odpovědět To se mi líbí0
no prave ja nevim jaka je lbc nemocnice budu rodit po prve a nechci si to nejak zneprijemnit i kdyz kamaradka ma rodit o mesic driv tak mi rekne asi co a jak..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, jsem od Jablonce n.N. a miminko čekáme v září. Byli jsme s manželem na předporodním kurzu spolu s prohlídkou porodních sálů v Jablonci - úžasné prostředí i personál. Byli tam s námi 2 páry z Liberce, jeden z Frýdlantu a jeden dokonce z Jiříkova (Šluknovský výběžek). Ty dva páry říkaly, že LBC nikdy - nevím, jaké k tomu měly důvody...... Je pravda, že mne to v JBC opravdu nadchlo a docela se už těším - hlavně také, že už bude malý človíček s námi.... :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu