Maminka.czDiskuze

PORODNICE OSTRAVA

stanicka 2. 8. 2010 14:07:58
Ahojky,jestli muzu rict svoji zkusenost s porodnici v Ostrave -Porube,tak jen a jen muzu dpoporucit.Slysela jsem hodne chvaly na Vitkovice,ale jsem s Hlucina tak me to trochu odlakalo protoze je bliz poruba kdyby se neco stalo a taky jsem slysela ze je tam vic plno a delaji pry rozdil mezi tema co maji VIP kartu a kdo ne,no ale zpet k porube.jeste jsem chtela rict ze na fifejdach bych urcite nerodila mela jsem tam spatne zkusenosti hlavne co se tyce hygieny a taky personalu.i kdyz muj dr.s gynekologie tam rodi,ale Poruba na cele care vyhrala.Ja osobne muzu jen doporucit,mela jsem planovany cisar,ale i presto dr.cekaly na spontani porod,ktery stejnak nevysel uz kvuli vahy miminka pres 4kila a me prvni jizvy jsem nakonec rodila cisarem.sice na IPCE me nechali v tech nejvetsich horkach(11.6.)v patek bylo 36stupnu a me nechaly pod oknem kde nesly stahnout zaluzie :'( ,ale to je asi jedina vec co me vadila Jinak co se tyce po porodu a miminka sestinedeli bylo vse v poradku pomohly s kojenim i vedle sousedce ktera kojila pres kloboucky.me po narkoze vzaly na noc a druhy den cely maleho at se muzu v klidu odpocinout a porad se ptaly jestli je vse v poradku a nebo jestli neco nepotrebuji mela jsem tam 2porody oba cisarem a i kdyz pred 4rokama byl baby boom tak bych nikdy nemenila a byla jsem i letos hodne spokojena no akorat to jidlo by mohlo byt lepsi ale da se to vydrzet ty 4dny kdybych sla rodit jeste jednou znova pujdu do Poruby,ale kazdy ma zkusenost se svoji porodnici tak bude hajit tu svou ja jen muzu doporucit jsem se trochu rozepsala :-[ tak ahoj a at ti vse dobre dopadne a mas rychly porod bez problemu a at si spokojena tam nebo tam.ahoj
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme