Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porodnice Praha jak se mezi nima rozhodnout?

Jsem na začátku druhého těhotenství, minule jsem rodila v ostravě, ale přestěhovali jsme se do prahy a teď váhám, kam se zaregistrovat, slyšela jsem různá hodnocení, že vinohrady byly hrozný, ale už jsou dobrý, že motol je moc fabRIKA A bulovku nebrat. Podolí se mi líbí místem, je to tam fajn?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj,já jsem s oběma dětmi byla na Vinohradech a byla jsem spokojená. Nepočítej ale moc s nadstandardním jednolůžkovým pokojem, pokud by sis ho chtěla připlatit, je to poměrně malá porodnice a neustále plná. Stejně je vše hlavně o lidech, záleží prostě, na koho narazíš. Možná není špatné zvolit porodnici, která bude co nejblíže.
Odpovědět To se mi líbí0
A co Krč?
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem dvakrát rodila v Podolí, ty nové porodní sály jsou hezké a ta porodncice je na pěkném místě, jen prostě šestinedělí je trochu jak za krále klacka.
Odpovědět To se mi líbí0
V podstatě všechno jsou to velký fabriky, kde se moc nedočkáš indivinduálního přístupu - pokud jdi jde hlavně o ten, volila bych vinohrady, vážně to šlo nahoru, dvě kamarádky tam poslední rok rodily a byly hodně spokojené, naopak se prý zhoršila thomajerka v krči.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh V posledních pár dnech zatěžujete žaludek tak moc, že máte bolesti. Zkuste si srovnat myšlenky v hlavě…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patrik, Ella, Lev

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné