Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porodnice Slaný

pehy 12. 1. 2010 12:51
Ahoj chtěla jsem se zeptat jaký máte názor na porodnici slaný a tamní personál.?V dubnu bych tam měla rodit.Děkuji za každý příspěvek
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
pehy 4. 6. 2010 21:00
Ahoj tak já už mám porod taky za sebou.Máme chlapečka Vojtíška narodil se 1.5 ve 4:48 měl 50cm a vážil 3.340.Rodila jsem taky ve Slaném a mužu doporučit.Lékaři jsou tam super a sestřičky jsou taky fajn až na pár vyjímek ale to si nevybereš.Super tam jsou sestřičky pro miminka ty byly super.Tak držím palce všem na které to teprve čeká.Ahoj ;-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Radu-mimi 27. 5. 2010 19:38
Ahoj, já budu rodit v listopadu a chystám se do Slaného, protože jsem neslyšela vůbec nic špatného, naopak! Jak psala Naf, takhle hodný personál porodnice se prý jen tak nevidí, slyšela jsem to od spousty maminek. Nejdřív jsem chtěla rodit v Kadani, ale ohlasy na Slaný mě docela přesvědčily :-) Tak maminky šup šup napiště, jak jste byly spokojené :-)
Odpovědět To se mi líbí0
nafnaf 12. 1. 2010 21:13
Ahojky :-) já rodila první dítě u Apolináře (císařem) a již nikdy víc bych tam nerodila. Je to jen velká bublina, která dávno praskla. Druhé dítě jsem rodila ve Slaném a byla jsem maximálně spokojená. Vůbec se to nedá srovnat!!!!!! Ve Slaným jsou všichni moc hodní a hlavně nešetří úsměvy!! FAKT jen doporučuju!!!!Kdybych rodila další tak nikam jinam nejdu. Rodil mne pan Dr.Kolář a super všem v porodnici moc děkuju. Radím jít do Slaného a nebudeš litovat .-))))) papa Petra a její zlatíčka
Odpovědět To se mi líbí0
Lesana 12. 1. 2010 13:03
Bydlím sice ve Slaném, ale rodit budu U Apolináře. Místní personál bohužel neznám. Ale moje kolegyně nedávno rodila ve Slaném, neboť v Kladně měli plno. Myslím, že si nestěžovala.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu