Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porodnice Šternberk

Lucík 28. 2. 2010 19:18
Ahoj těhulky, tak už se to neúprosně blíží a já jsem si jako místo narození svého chlapečka vybrala porodnici ve Šternberku. Termín mám 1.4. Je tu některá, která bude rodit taky tam? Nebo jste tam už některá rodila a jaké máte zkušenosti?
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
E.Obrtelova 27. 8. 2013 16:13
@Zuzana Tak mozna tusim co se delo s vasi malou.Me malého krmily lahvi a potom mi to rekli a donesli stim aby se dojedl...
:'( a my mohli jit brzo domu...
Doufam,ze to ted nezaziju v zari. U dcerky v pohode poradila mi sestřička jaky styl a bylo to supr... clamp
Odpovědět To se mi líbí0
Zuzana 5. 4. 2012 12:41
****Já jsem rodila ve Šternberku před 3 týdny :) na porodním sále jsem byla hrozně moc spokojená měla jsem výbornou asistentku Olgu a zbytek co byl u mě taky super! i pan dr.Labounek ! Vám patří velké DÍKY :) A co se týká šestinedělí a novorozeneckýho tak jsem hrozně nespokojená...Ani jedna sestra s novor. nebyla schopná mi ukázat jak mám malou pořádně kojit,pokaždé mi ji vzali a minimálně 3 hodiny byla pryč taky bez jídla..vubec mě o ničem neinformovali co se týče péči o malou až poslední den přišla mladá sestra která se mi plně věnovala,bohužel jen svou směnu! opravdu by se pár sestřiček na novor. mělo zamyslet jak se chovají k mladým maminkám které nic neví !****
Odpovědět To se mi líbí0
22. 2. 2011 22:26
Ahoj, už to bude rok co jsem rodila ve šternberské porodnici musím říct že jsem byla spokojená s péčí u porodu sestry byli moc milé a hodné ke mě i k miminku , prostředí krásné nové a vše šlapalo jak mělo ale po vyjetí na šestinedělí jak se říká nebe a dudy !!! A to vše k vůli jedné nejmenované sestře která podle mě nemá co dělat u malích dětí byla na mě zlá , arogantní , neochotná a věčně smrděla kouřem mluvila jsem už s hodně maminkama co tu rodili a hodně s nich ví o koho jde takže jsem nebyla první případ !!! Malá měla žloutenku a tak jsme tam byli o něco dýl a musela jsem být hodně v kontaktu se sestrami a bohužel jsem na tuhle sestru narazila mockrát !!! Někdy mi ji nenesla celé hodiny třeba i šest hodin byla přes den malá bez jídla , když jsem ji jednou přinesla po kojení tak mi řekla že ted na malou nemá čas že má tři příjmy a začala po mě peskovat nechápala jsem pak mi malou vzala a přes sklo jsem viděla jak ji dala jen do postýlky místo pod světlo ani ji nezakrila a šla pryč , tato sestra mi ten pobyt v porodnici hodně snepříjemnila proto maminky dávejte si na tuto sestru pozor určitě jak se s ní setkáte poznáte o koho jde uvidíte !!!! Ted vím že bych se příště nenechala ze sebou a hlavně s mím dítětem takto orat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nemluvím o tom že mi první den malou vůbec nenesla musela jsem si ji jít několikrát vyžádat a s kojením mi pomáhala paní na pokoji protože ona mi řekla pouze nechce musíte to skoušet a na tohle jsem čekala celý den než my ji přinesla a vzápětí utekla nebýt pak ostatních sester malá by se snad ani nechytla !!! Ostatní sestry byli moc hodné hlavně ty mladé !!!!!! Ale tahle mezi děti nepatříí !!!
Odpovědět To se mi líbí0
2. 6. 2010 13:09
@dydynaaa pokud miminko prospívá normálně takna obyčejných pokojích monitor dechu nemají.
Odpovědět To se mi líbí0
dydynaaa 24. 5. 2010 10:49
@Lucík Ahoj, mám termín v srpnu a chci taky rodit ve Šternberku, mám dotaz--mají tam po dobu pobytu na postýlkách monitor dechu?
Děkuju za ochotu, papa
Denisa
Odpovědět To se mi líbí0
Lucík 20. 4. 2010 20:51
Tak rodila jsem 25.3.ve Šternberku, nakonec to dopadlo úplně mimo mé očekávání, malý musel ven císařským řezem, ale byla jsem s přístupem doktorů a porodní asistentky moc spokojená. Strávila jsem v porodnici 6 dní a byla jsem s následnou péčí o mě i prcka moc spokojená. Taktéž, pokud budu znovu těhotná, chci rodit tam. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
13. 3. 2010 8:57
Ahoj taky mám termín v dubnu a budu rodit ve Šternberku,ale termín mám až 11.duben :-)
Odpovědět To se mi líbí0
lenula 10. 3. 2010 20:57
Ahoj,ja tam rodila pred 18 mesici a byla jsem spokojena.Mela jsem hodnou porodni asistenku,sestricky byly taky hodny,poradi ti se vsim....muzes si i pred porodem prohlidnout porodni boxy,maji to tam pekny.Pokud budu podruhe tehotna,tak budu rodit taky tam.Ja muzu doporucit :-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu