Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Poslech nenarozeného dítěte

Nataša65 12. 10. 2012 9:49
Ahoj mamči, slysela jsem, že je nějaký přístroj, kterým se dá poslouchat tlukot srdíčka a pohyby nenarozeného dítete. Nevíte o tom něco? Kde se to dá sehnat, jestli je to dobré?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Johana 2. 1. 2013 14:44
já ho dostala od kamarádek, když jsem byla těhotná.dost jsem o tom tehdy mluvila :)Kupovali to v nějakém eshopu elc nebo ecl, fakt nevím.
Strašně mě to dokázala uklidnit, když jsem mimčo slyšela.Doktorky jsem se na to ptala,ale o tom, že by byl zvuk pro miminko nevhodný nic neříkala.
Miminko už je na světě a v pořádku, takže jsem ráda :)Přístroj teď putoval k nejlepší kámošce, co je zrovna v 5.měsíci :)
Odpovědět To se mi líbí0
Markéta81 14. 10. 2012 12:13
Já jsem o tomto púřístroji také slyšela ale až u druhého těhotenství a nepořizovala bych si ho z dovodu co mi řekla doktorka při prvním těhu, že pro miminko není tento zvuk moc dobrý, je to pro mimi moc silný zvuk a že v prvním trimestru by se nemělo pouštět a po té stačí to co se musí dělat při běžných kontrolách.
Odpovědět To se mi líbí0
Eva P. 14. 10. 2012 12:03
http://chuvicky.heureka.cz/ultrazvukovy-pristroj-top...
Tady je ještě jednou ten odkaz, nějak se napoprvé nepovedl. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
Eva P. 14. 10. 2012 12:02
No asi něco takového: http://www.heureka.cz/[fraze]=Ultrazvukov%C3%BD%20p%C5%99%C3%ADstroj%20Topcom%20100. Já myslím, že seženete kdekoliv na internetu, můžete zkusit i aukro a podobné bazary, kde koupíte třeba používaný. Asi byste ho seznala i v nějakých velkých obchodech s dětským zbožím, třeba i v lékarně. :-\ Ale to nevím. A jestli je to dobré, to neporadím, já nic takového nepotřebovala, obě moje holky se v bříšku mrskaly celkem dost a poslechnout si srdíčko to mi stačilo na prohlídce u gynekoložky. 8-) Je to sice krásný zvuk, ale je pořád stejný a taky to trvá jen 4-5 měsíců, co ho můžete poslouchat. :-) Jestli mohu napsat svůj názor, zbytečná investice, nechala bych si penízky a využila je raději ke koupi jiné výbavičky pro miminko, určitě se později budou hodit víc. flower
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu