Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Poslíčci

Ahoj ženy , tak jak jste na tom vy?? Já abych pravdu řekla , tak jak kdy.Jsem 37+4tt a někdy jsem v poho a jindy nevím coby , ale do OBY se mi nechce Jsou to bolesti , že přemýšlím jak si ulevit. I když z kurzu vím , jak si skusit sama ulevit , ale někdy je to síla a dost dobře to nejde...Ale musíme to už ženy vydržert....
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky ženy , já si myslím totéž co IRISEK. V tom smyslu , že to přijde bez varovánií..Já ty poslíčky nemám až tak žhavé , někdy mě to dost pobolívá , jindy vůbec..Malý se mi sune pomalu dolů , však on se ozve , až bude chtít ven :-) Já mám termín 1.5 , i když moje dr. mi v pondělí tvrdila , že to vidí do týdne... :-[ Ale to mi skoro před 14dny říkala , že do 10dnů.. :-D Takže já na to nedám , ona si může tipovat jak chce , ale prcek si rozhodne o tom sám.. ;-) Hlenová zátka mi po troškách postupně ochází.. :-) Však taška je sbalená , kdyby něco :-) , jenom ty papuče tam nezapomenout dát (mám to napsané i na papírku , který jsem si položila na tu tašku) , chci jet v těch , co nosím doma a ještě přítelovi tam přihodit. A kolik máš dětí IRISEK ? Typuju 3 nebo víc :-\ :-) Já na porod ani nemyslím , spíš jaké to bude potom , jak to budu zvládat s miminkem , atd..Porodu se zatím nebojím.. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem si vás tady přečetla a musím jen napsat,že ono s těma poslíčkama to není až tak aktuální někdy porod přijde z ničeho nic bez varování <3 za 14 dní mám taky rodit a říkám si až to přijde tak to přijde nejhorší je na to pořád myslet a věřte předchozí porody byli každý úplně jiný s úplně jiným průběhem hlavní je ať to zvládnem a jsme s miminkama zdraví tak se baby držte :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Holky chci se optat..od kolikátého týdne přibližně se vám objevovali poslíčci??
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ženy , ono se nemusí u vás nic dít a přijde to z ničeho nic .. :-) Včera mi moje dr. říkala , že to u mě strašně rychle uteklo. já mám od soboty za týden termín , čili 1.5 a ty máš VATL den po mě .. :-) ;-) I když mi moje dr. tvrdí , že do týdne porodím. Což už mám občas takové stavy , že mám pocit , že už pojedu papa do porodnice :-P :-D Každá z nás to máme hold jinak :-) Ale večer může být jinak než ráno , dokonce i odpoledne může být jinak než ráno.. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> Já to s těma poslíčkama mám jak kdy , někdy bolestí nevím co by , jindy nic.. :-\ žádné bolesti , prostě nic..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky. :-) Vatl,Miško nebojte se holky určitě se brzo začne něco dít.Zítra budu 38 tt a jdu na kontrolu ke gynekologovi tak sem zvědavá co mi poví. :-) Možná už brzy půjde malý na svět.Zase mě bolelo v podbřišku a malý zase tlačil hlavičkou dolů.Do toho mě zabolelo v zádech a v nohách.Ali možná se v tý porodnici fakt potkáme. ;-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0
cca 38 tt. Ono doktorka v tom má nějaký zmatek. Pokaždé říká něco jiného. Termín mám 2.5. Takže za 12 dnů
Odpovědět To se mi líbí0
Jo no nápodobně, já taky nic... Zítra jdu na monitor a kontrolu a vsadím se, že bude zase všechno stejné... Vatl a ty jsi ve kterém teďka? Já dneska 37tt+2 ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
teda já vám závidím. Já jsem ještě komplet. Ani zátka neodchází,ani se nic neděje. Já se z toho snad pominu. Jdu do poradny ve středu a doufám,že do té doby prcek něco vymyslí.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ženy , tak mě to taky začně bolet v podbříšku a taky kříže , ale odezní to.. nejhorší to bývá pode mě navečer..Hlenová zátka mi postupně odchází , aspoň jsem to pochopila , že je to ono. Asistentka na kurzu říkala , že po odchodu zátky většinou maminy do 3dnů rodí a mně dneska dr říkala , že i do 14dní..Dnes mi řekla , že já do týdne porodím...Že prý už se mi tam začíná něco dít.. :-) Takže , už to může být teď každou hodinou , dnem.. ;-) Jsem dnes šíleně nevyspana , až je mi zle ..Tak zatím papa kočky.. <3 <3 Malý dneska spinkal , tak jsme ho museli budit , aby se mohl natočit záznam..A po cestě domů od dr. byl probraný až , až..Dnes se mu nechtělo , on je většinou z rána v klidu , začne řádit během dne.. :-D :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Alčo mě občas bolívá bříško ale ne moc,víc mi to jde do zad ty bolesti.Míváš taky někdy hrozné bolesti zad?Mě vždycky začne trochu bolet v podbřišku a pak mě začnou hrozně bolet záda.ale když si dám teplou sprchu tak mi ty bolesti povolí. :-) Jak to máš ty?a co ti pomáhá na bolesti? :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky , tak to bylo kolem 24tt.Už přesně nevím z hlavy. :-\
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj prosimte v kolikatem tydnu si zacala chodit na kurzy?
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu