Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

potíže z dýcháním v těhotenství

sarullka 6. 1. 2013 12:08
Ahojky,je mi 34 let a kolem 10 ledna budu ve druhém trimestru a je to týden ,co se mi začalo špatně dýchat a mám pocit jako kdybych měla prasknout .Není to nějak hrozné,vždycky se musím po několika minutach hodně nadechnout.Mám slabé astma,ale nikdy jsem neměla žádný záchvat.Je to mé druhé dítě a už si nepamatuji,jak to probíhalo u něj,ale přežila jsem to.Asi se zbytečně stresuju.Máte taky někdo takový "strašný" problém?Jinak je vše jak má být.Děkuji za příspěvky a hezký zimní den
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
petra beranova 24. 1. 2013 12:44
Ahojky,já jsem ted v 19 týdnu jsem také těhotná podruhé,a špatně se mi dýchá,i se to docela zhoršuje,občas se mi stane že se ani nemůžu nadechnout :-( jako uplně lapám po dechu,ale astma žádné nemám,ani problémy s dýcháním,a u první si nepamatuju že bych to měla taky takhle,pamatuji si že se mi špatně dýchalo,ale že až tak to si nepamatuju,ale to asi bude normální jak děloha tlačí na orgány :-) , .
Odpovědět To se mi líbí0
Balkova.Michaela 7. 1. 2013 13:20
Ahoj, já jsem také těhotná podruhé a mám podobný problém. Astma mám také, také slabé, ale teď v těhotenství se mi hodně zhoršilo, trvalo to skoro 14 dní, pak mi alergoložka napsala Ventolin a když mám problém s dýcháním, vdechnu a je pokoj. Miminku to nijak neublíží a je prý lepší použít Ventolin, než aby mělo málo kyslíku.
Odpovědět To se mi líbí0
sarullka 6. 1. 2013 12:35
To jsem ještě já.Jsem tu poprvé a tuto diskuzi jsem založila taky já.Tak ten první příspěvek je ten problém aby jste nekoukaly na co odpovídám sama sobě.Tak jen pro info. :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu