Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Poutavá knížka pro předškolní děti

VercaKK 14. 10. 2013 16:41
Ahojda, chtěla bych se zeptat, jakou knížku nejradši čtete/četli jste svým dětem? Mám dvě předškolní děti a potřebovala bych radu, zatím je čtení moc nebaví, tak se chci zeptat na nějakou osvědčenou knížku, přes kterou bych je mohla ke čtení přivést Děkuji
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Marti 17. 3. 2016 9:12
Snazim se vybirat hlavne knizky od ceskych autoru, ty pisou ty nejlepsi klasiky
Odpovědět To se mi líbí0
Tamara.Kozlova 19. 10. 2013 16:06
Zdravím, my máme dvě holčičky, takže u nás frčí hlavně nejrůznější pohádky o princeznách. Máme knížky jednak přímo o panence Barbie a pak taky jiné o dalších různých princeznách od Disney (Popelka, Sněhurka, Růženka atd.) :-) naše holky si ilustrací taky dost všímají – vždycky hodnotí, která prinezna má nejlepší šaty ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
VercaKK 18. 10. 2013 16:05
@Junka87 Junko, děkuju Vám za nápad :-) ještě bych se chtěla zeptat, jestli nemáte tip, kde tu knížku koupit – nejlépe v e-shopu, protože jsme z menšího městečka a pochybuju, že bych ji přímo tady sehnala :-! A ještě mám dotaz, jestli jsou v tomto vydání nějaké ilustrace? Protože děti nějaký ten obrázek většinou velmi ocení ;-) Díky.
Odpovědět To se mi líbí0
Junka87 15. 10. 2013 15:21
Dobrý den, já jsem s našimi dětmi vsadila na klasiku – tradiční české pohádky od Erbena, Němcové, takže třeba o Zlatovlásce, Perníková chaloupka, o Smolíčkovi a já nevím co všechno, prostě taková ta klasika :-) našim dětem se to líbí moc a mně taky, aspoň si připomenu i svoje dětství :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu