Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Povinné očkování - vakcína MMR - průser jako hrom

Ahoj Všem, jen jsem vám chtěl dát vědět, že jsem dneska našel stránky, kde je možné shlédnout kompletní verzi dokumentárního filmu s názvem VAXXED. Ten film je buď s CZ nebo SK titulky a rozhodně stojí za shlédnutí. Překopíruju sem ten úvodní text, který je u toho filmu, ať ostatní vědí o čem to vlastně je. Dejte pak vědět váš názor. Juraj. VAXXED - Nejnebezpečnější dokumentární film v dějinách lékařství (CZ a SK titulky)Přátelé, dovolte mi, abych Vás dnes tímto srdečně pozval k premiérovému sledování kontroverzního filmu VAXXED, který je osazen jak CZ titulky, tak i titulky v SK jazyce. Po právu tomuto snímku lze přisoudit název „Nejnebezpečnější dokumentární film v dějinách lékařství“. Kontroverznost tohoto snímku především spočívá v přiznání Dr. Williama Thompsona ze Střediska pro potlačení a předcházení nemocí a chorob (angl. Centers for Disease Control and prevention = CDC), že se podílel na ohromném vědeckém podvodu, kterým se ututlala pravda, že vakcíny MMR, mohou výrazným způsobem zapříčinit nárůst pacientů s diagnózou autismu. http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-...
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
@Helena Dobrý den, to by mě také zajímalo, náš syn má navíc po očkování vždycky teplotu a je dost mrzutý, víte o něčem, co by mu mohlo pomoct?
Odpovědět To se mi líbí0
dobry den, prosim a kdyz dam dite ockovat je mozne napriklad sehnat nejaky sirup na podporu ucinku vakciny? jsou ji 3 roky.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Tajně doufáte, že si užijete s rodinkou pohodový víkend bez zbytečných hádek. Vlastně se vám to podaří,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Michaela, Michala, Michelle

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu