Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Práce radostí

mamiHany 10. 7. 2012 19:14
Maminky, chci Vám nabídnout informace a novou možnost, jak si vydělt penízky a zůčastnit se odborných školení kosmetických poradkyn, líčení atd.Školení stojí 500 -750kč a máte to na trvalo! CHtěla byste být nezávislou kosmetičkou? <3 Baví Vás líčení, komsmetika a dobrá společnost? Zkuste příležitost s Mary Kay. -předesílám, že jsem jiný Multilevel než je avon, riflame apodbně. Našim cíle je sdělt ženu krásnoua spokojenoum né jí za každou cenu prodat výrobky! POZOR ! Nabízím vím pomocnou ruku a odborné zaškolení, která jsou pravidekná a bezplatná. jsou formou párty :0) Jeslti Vás má nabídka zaujala, ráda se s Vámi sejdu na kafíčko a povíme si více. Kladno, Praha okolí.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Martina112 19. 10. 2012 13:57
Zdravím, zkoušela jsem různé klikačky a emailingy. Fungují, ale penízky přibývají velmi pomalu, tak jsem vyzkoušela Goldenbiz a teprve teď mi peníze přibývají mnohem rychleji. Vyzkoušejte také viz můj odkaz: http://www.goldenbiz.eu/index.php
Odpovědět To se mi líbí0
S.T. 7. 9. 2012 11:32
Chcete ušetřit na nákupech kosmetických výrobků, přivydělat si nebo si vybudovat kariéru a vlastní podnikání, připojte se k Oriflame! Vy si určujete, jak daleko s Oriflame chcete zajít – a my vás budeme na každém kroku této cesty podporovat. Práci je možné vykonávat i doma přes vlastní internetové stránky. Vše bez závazků a povinností!

více informací na http://www.vonavaprace.cz/
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu