Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Práce z domova na mateřské :)

Ahoj maminy, máte nějaké dobré zkušenosti s prací z domova na mateřské dovolené?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@petramerry Ahoj, Nabízím přivýdělek z domova formou MLM. Jedná se o firmu Klub Global 3000 (České cukrovinky).Jedná se o produkty, které používá většina z nás: různé sladkosti, pochoutky ale i svačinky pro děti, šperky nebo drogerii.Jediné co se musí zaplatit je registrační balíček ve kterém ale dostanete vzorky nápojů (plné vitamínů) v této hodnotě (na 22-27 litrů nápoje) a ZDARMA dostanete katalog Klubu Global 3000, katalog Českých cukrovinek a Brožuru projektu Klubu Global 3000. Je to to jediné, co platíte a je to doživotní cca do 15-ti různých e-shopů.Jediný důvod, proč někteří lidi jsou proti Globalu nebo celému MLM, je že prostě nemůžou uvěřit, že to funguje. Pokud máte zájem nebo jakékoliv otázky, kontaktujte mě na e-mail: azeret4@centrum.cz, pokud zájem nemáte, nevadí, do ničeho nikoho nutit nebudu.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já směle doporučuji on-line příjem - práce z domova. Vyděláváš tím, že svým známým i neznámým ušetříš za energie a ještě máš za to prima provize: Doporučuji zkouknout krátké video, kde vše hezky vysvětluje a podporuje i Aleš Háma: https://www.e-prijem.cz/ tleskání
Odpovědět To se mi líbí0
Tenhle problém jsem řešila celkem nedávno. Nakonec jsem se rozhodla pro složitější cestu, ale vůbec nelituju. Věnuju se psaní článků a musím říct, že je to moc pěkný přivýdělek k mateřské. Ale je potřeba to pořádně nastudovat, aby se ti podařilo články prodat. Nejčastěji píšu PR články, návod jak na to, je třebas tady: www.topranker.cz/pr-clanky/Vyzkoušej si to a pokud tě to bude bavit, zkus si najít na Facebooku skupiny pro copywritery a poptej se, jestli by někdo neměl o tvé články zájem ;)
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, no taky hledám a mám jen roznášení letáků, přímo z domu, se mi jeví vše jako podvod :( o ničem bohužel nevím:(
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Beran Pracujete li v návrhářství, sportu anebo módní grafice či managementu, lze počítat s obrovským…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Martina

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu