Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

praní oblečků

Ahojki maminy,chtěla bych se vás zeptat KDY ste začali prát oblečky plénky atd.. a třeba i co používáte za prací prostředek,jaké značky,jsem v 22tt termín mame v půlce srpna myslíte že třeba látkové pleny už můžu prát a žehlit ? není to příliš brzo ? <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/27.gif" />
Celkem 13 odpovědí Zobrazit jako strom
děkuji moc maminy za radu,koupili sme velké balení lovely 8,1 kg a avivaz,jak ten prasek dobeeru tak na par obleckách zkusím už normální a jak se nic neukáže tak to taky řešit nebudu.. :) začnu prát v květnu,bude snad už pěkně tak to budu pěkně sušit na zahradě.. :)
Odpovědět To se mi líbí0
já tu lovelu používala i minule pro malého. Koupili jsme větší balení a až ho spotřebuju,tak budu používat Lanzu. Takhle mi to vyhovovalo i minule. Třeba moje švagrová používá nějaký protialergenní či co. To bych řešila,až by se nějaká alergie vyskytla.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, já taky peru v normálním prášku jako všechno ostatní. Řešit změnu budu až v případě, že by tenhle prášek miminku nevyhovoval. Ale mám kamarádku chemičku se zaměřením na farmakologii a říkala, že jsou ty prášky všechno stejný "svinstvo", prý těžko vybírat... A aviváž také nepoužívám. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,tak já mám termín koncem června a mám vše už vyprané i vyžehlené dva týdny.Dokonce jsem si i tašku zabalila.Postýlku však ještě chystat nebudu,zaprášilo by se mi to.Řeknu vám teda,že jsem ráda,že jsem to neodkládala na pozdějc.Byla jsem z toho docela vyřízená a to jsem u žehlení seděla a stála na střídačku.Peru ve stejným prášku jako pro nás.Tak jsem to praktikovala i u kluků.Žádný spec.prášek.A nedávám aviváž.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to je pravda,že člověk nikdy neví co se bude dít.Moje vzdálená příbuzná měla rodit v červenci,stejně jako já a už porodila....
Odpovědět To se mi líbí0
@Mia.interspar já mám práve strach že když to vyperu tak brzo,tak už to nebude tak krásně vonět.. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já se zítra vrhnu na praní oblečku,začnu radši dřív nikdy člověk nevi co se může stát. <3
Odpovědět To se mi líbí0
Lovela má i aviváž,koupila jsem si i ji.Pěkně voní :-)
Odpovědět To se mi líbí0
@ zapomněla jsem se přihlásit tak ten anonym jsem já :)
Odpovědět To se mi líbí0
na Lovelu jsem se koukala,miluji když miminka krásně voní tak chci právě vybrat něco co bude krásně voninkovat.. :D asi pomalu někde koupím prášek a aviváž nějakou voňavou a v květnu začnu prát.a těsně před porodem mě ještě čeká škrobení zavinovaček.. :) těch klasických bílých.. ať je to načančané aspoň do kočárku.. :) :-P
Odpovědět To se mi líbí0
čau,tak já pru v Lovele. Svetríky atd jsem prala v ruce a na to jsem použila mýdlo lanzu. Jinak jsem většinu věciček a pleny vyvařila.Taky jsem to měla popráno kolem toho 28 tt. Teď mi zbývá 12 dnů do termínu a už bych to nejspíš nezvládla. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,já myslím,že si to klidně můžeš všechno vyprat :-) já už jsem s tím taky začala a termín mám ke konci července.Pak se ti už bude hůř ohýbat a budeš víc unavená.Takhle to budeš mít všechno v kupě a budeš mít klid :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj. Tak já prala (a peru furt) v Persilu Sensitiv....a když jsem byla těhu, vzpomínám si, že sem všechno prala a žehlila nějak po Vánocích, a to sem byla tak 29tt...... pak sem si zrovna i tašku nachystala...do porodnice....a bylo nachystáno ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Váhy Včera jste váleli a dnes zase polevujete. Zkuste si držet v práci alespoň standart. Pořád máte potíže s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vladislav, Vladislava, Priska

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu