Maminka.czDiskuze

RE: Přebalování dětí v autě

Jana 2. 10. 2015 12:09:02
Dobrý den,
to je dobře,že se tím také někdo zabývá.Protože jsme v oblasti ne moc dopravně obslužné a mám ještě starší dítě včetně kroužků atd.,stalo se auto mým druhým domovem.Dělali jsme v něm vše, od přebalování, krmení, kojení, převlékání, úkoly při čekání atd.
Nejvíce se mi osvědčila zadní sedadla, v předu vadí volant a páky mezi sedadly.S těmi jsem vyjela až dopředu a udělala si prostor vzadu.Dokud byl syn menší,stačilo, že jsem na jedné sedačce seděla já a syna měla podélně položeného.Časem jsem se poposouvala, až jsem skončila venku a zadní sedačku používala, jako klasický přebalovák u kterého jsem stála.Není to ovšem ideální v zimě, všechno teplo si vyvětráte.
Co chybělo-úložné prostory a držáky na vše.Na lahev či hrníček,aby byla po ruce a v první zatáčce se nevyklopil, vzadu na ubrousky, pleny, hračky do auta, náhradní oblečení.Vše jsem tahala v menší sportovní tašce, která byla jen na to.Sice jsme koupili různé držáky nápojů a na zadní sedadla chrániče s kapsami, ale dlouho nevydrželi, bylo to hodně provizorní.Dále bych se přimlouvala za lepší clony, či roletky.Nejenže máte možnost soukromí třeba při kojení, ale i zastínění, jak se slunce točí v různých úhlech.Většinou jsme skončili u pleny a kolíčků.Clony sice seženete, ale většinou jsou přísavky nepoužitelné už nové, první místo kde se začnou párat,nedrží anebo přes ně nevidíte, takže je pak stejně musíte sundat.
Fajn by byly i takové malé stolečky zezadu předních sedadel, něco jako v letadle,sklopné.Myslím, že něco podobného má Renault Megane Scenic.Já měla Opla Corsu 3dv a pak jsem jej vyměnila za Felicii 5dv. a ty neměly nic.
Snad Vám to aspoň trochu pomůže, psala jsem to narychlo co mě právě napadlo.
Hezký den a mnoho úspěchu přeji Jana.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme