Maminka.czDiskuze

RE: Přebalování dětí v autě

megakojná 4. 10. 2015 22:22:46
Dobrý den, mám hlavně problém s provozem, pokud jedu po Jižní spojce v nějakém méně vytíženém času na tempomat, dá se můj Andráš přebalovat docela bez problému, ale zkuste si to na nějaké rušnější silnici, nebo kde to neznáte! Navíc nemám úplně dobrý pocit z toho, že musím na přebalování používat obě ruce, a tak musím řídit levým kolenem, což se třeba v silonkách dost po volantu smýká, takže to pak vypadá, jak kdyby řídil někdo s 2 promile. Naštěstí se jenom jednou stalo, že jsem musela prudčeji zabrzdit a Andráš mi spadl do místa před sedačku spolujezdce. Ale i tak bych byla ráda, kdybyste tam udělali nějaký molitan, nebo tak. Fiat i ostatní, by si měli uvědomit, že přebalované dítě nemůže být současně připoutané ! Držím Vám hrozně moc palce ať prosadíte povinné úpravy ideálně do úplně všech aut, i těch starších!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme