Maminka.czDiskuze

RE: předkožka

Petr 28. 8. 2021 21:39:00
Nevím, jestli už nemáte vyřešeno, ale narazil jsem náhodou na tyto stránky. Popisovaný případ není vůbec neobvyklý. Svým způsobem nejhorší situace. Pokud nejde vůbec stahovat, lékaři to řeší - pediatr pošle na obřízku. Horší je, když stahovat předkožka sice jde, ale nejde dát pak zpátky. Nebo různě s obtížemi. Dětská lékařka, která není specialista, tak z jejího pohledu to je v pořádku, jde stahovat a více ji nezajímá. Navíc dosti lékařů preferuje konzervativní léčbu, tj. operovat jen když to je nanejvýš nutné. Výsledkem je neřešný stav, který se mnohdy řeší až pubertě nebo dokonce dospělosti. Bohužel, kluk v pubertě už někdy mámu nezavolá, když se mu předkožka zasekne vzadu. Stydí se, zvl, když k situaci došlo, jak si s pindíkem ve vaně hrál. Ano, u dětské doktorky to mohlo jít vrátit, protože tam nebyl ani náznak erekce. Ve vaně v teplé vodě a následném zvětšení penisu, a nebo pokud si penis vyloženě dráždil (což snad dělá každý kluk), tak za této situace pak vrátit kůžičku zpět nejde.

Předkožka nesmí chlapce nebo muže stresovat. Jaký sexuální život by jednou měl, kdyby po sexu kůžička nešla dát zpět? A celou dobu by na to myslel? Navíc zúžená předkožka, i když takto umožní sex, tak vzadu zaškrcuje a působí bolest. Krom toho tím dochází k poškození - zaškrcuje odtok krve, asi jako škrtící lem ponožek na nohou s křečovými žilami.

Znám i případ starého muže, který se s úzkou předkožkou trápil celý život. O operaci věděl, ale bál se řezání. Na sklonku života se mu stalo, že mu to nešlo vrátit. Zakrátko potom, co jsem se toto dověděl, tak zemřel. Je otázka, jestli nedošlo postupně ke gangréně a sepsi organismu. Pokud se předkožka zasekne vzadu, tak může bojít během různě dlouhé doby k odumření žaludu. Někdy to je otázka hodin, nebo dvou dnů, někdy lze s tímto stavem fungovat několik týdnů.

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme