Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Předpověď kartářky

Celkem 286 odpovědí Zobrazit jako strom
Ja prosla hodne kartarek, ale jediny a nejlepsi na koho jsem narazila, kdo ma skutecny dar a je vzdelany a moudry aby mohl poradit byl pan Petr K z Brna, takze souhlasim s tim jak si ho zde lide chvali. Co se Lidky tyka, take ze me chtla vylakat mraky tisic za pochybny ritual, to je obycejna podvodnbice a o ezoterice nic nevi. Divacka zase strasila mou kamaradku ze do mesice umre.. Je to opravdu des, co se posledni dobou deje a jak do karet fusuje jakakoli nevzdelana, hloupa osoba co v zivote nic nedokazala a hned si mysli ze lidem muze kecat do zivota ?? dejte si opravdu pozor...
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlínka Dobrý večer, mohu poprosit o cenu za výklad a cenu? Děkuji Sýkorová
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud někdo je z okolí Hradce Králové, doporučuji paní Satoriovou. Nikdo ji asi nezná, dělá karty a numerologii jako koníčka, jinak je to učitelka na střední škole, chodím k ní už přes 3 roky a je dobrá. Jsem realista, už pár kartářek znám, ona je přirozená, ochotná, strašně trpělivá, rozumná a skromná. Odpoví na otázku, jak se co vyvine, ne co se stane, protože o tom si rozhodujeme nakonec trochu sami. Mně to od ní vychází. Proto ji doporučuji, dovolila mi to. 604 367 755, email stepanka.satoriova@seznam.cz (říká si okolo 200,- za hodinu aspoň zatím)
Odpovědět To se mi líbí2
@Ami Paní Lidka Holásková objevila způsob, jak z důvěřivých a nešťastných lidí vylákat spoustu peněz. Nabízí svoje rituály na všechno, včetně financí. Kdyby to fungovalo, proč by na sebe měla několik exekucí? Inzeruje všude kde se dá,včetně Bazoše, Prodej hned a jiné. Všude láká na své rituály.Když to nevyjde, tak jste málo věřila. Pokud nechcete přijít o desítky tisíc, tak se nenechte přemluvit na žádný rituál. Stejně, jak píše Míla, by jeden nestačil, protože potřebuje vylákat víc peněz a tak Vám namluví, že potřebujete další a co nejrychleji. Sprostý podvod! Radši jděte zapálit svíčku k Pražskému Jezulátku.
Odpovědět To se mi líbí2
Alice, děkuji moc za kontakt na pana Petra K, také jsem se s ním spojila na whatsup a byl opravdu super a moc mi pomohl. To je opravdu jeden z mála co opravdu umí, ale je i dost přísný a vybírá si, a je docela dražší,. ale fakt umí. Takže moc děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lulinka Dobrý den, pokud jste s ní byla spokojená, chodí tě k ní stále a plní se? Odkud je a kolik stojí, děkuji MK
Odpovědět To se mi líbí0
@Míla S těmi exekucemi je to pravda...našla jsem dražební vyhlášku téměř na milion korun, které dluží....A to je jen asi jeden závazek z mála....našla si skvělý způsob, jak se dostat z dluhů
Odpovědět To se mi líbí4
Co se týká Lidky, respektive paní Holáskové nebo Upinky.... tak pokud nechcete naletěť a přijít o velikou sumu peněz, držte se od ní dále. Jde o podvod, odmlčí se, nereaguje a spoléhá na to, že to všichni nechají být a téměř bez práce si přijde k vysokým sumám. Bohužel je to tak, že každý raději peníze oželí, než aby to chtěl zpět a jí všechno hezky prochází.....
Odpovědět To se mi líbí4
Paní Lidka je zdatná obchodnice, sama sebe chválí jako úžasná kartářka,ale chce každého dotlačit k rituálům, které zpoplatňuje opravdu velkoryse.Od 8 000,00 do 12 000,00 podle nálady.Pokud přistoupíte na rituál, tak Vám sdělí, že jeden nestačí a musí co nejdřívpokračovat s dalším a opět platíte, cena stoupá.S tím telefonem je to také pravda. Občas manžel nebo nikdo.Mám spoustu exekucí a účet na syna, aby se vyhnula splácení.
Odpovědět To se mi líbí5
@Majala Mam stejnou zkusenost s Lidkou a hodne premyslim,ze to budu resit dale...
Odpovědět To se mi líbí4
Dobrý den,já doporučuji kartarku Misenku Motorovou,je to anděl s velkým darem...
Odpovědět To se mi líbí0
kontakt na pana Petra jsem našla - 724120590, ale není lehké se mu dovolat, kontaktovala jsem pak přes whatsup a povedlo se. Tak snad Vám to pomůže.
Odpovědět To se mi líbí0
@Parlinka ano také jsem byla u Petra K v Brně, opravdu velmi moudrý pán co má schopnosti, také ho pokládám za nejlepšího, pomohl mi se zdravím.
Odpovědět To se mi líbí1
Buy driver's license online (https://www.fastdocuments.net/) Get a registered passport(Fastdocuments4@gmail.com), Buy counterfeit money, drivers license online,Order counterfeit money online, buy driver's license online, buy examsBuy counterfeit money onlineBuy a registered passportBuy a registered Visa databaseBuy your diploma and diploma onlineBuy driving license onlineBuy a fake diplomaBuy a Fake Certificate CertificateBuy a fake driver's license onlineCertificate of completion onlineCertificate online certificateDriver license onlineFake Diploma Certificate Maker Fake driver's license Fake driver's license Fake counterfeit fake passport for sale Get a fake certificate online Get a fake passport and a visa online Get a fake passport online
Odpovědět To se mi líbí0
@Majala Myslíte kartářku Lidku?
Odpovědět To se mi líbí0
@Majala Dobrý denO které kartárce jste mluvila? O Beránkove?Dekuju
Odpovědět To se mi líbí0
@Parlinka Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o kontakt na pana Petra K z Brna? Moc děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka Je to podvodnice, která má exekuce, manžela, kterému se nechce pracovat, tak tahá peníze z nešťastných lidí, kteří se ni s důvěrou obracejí. Nejdříve jsem také věřila, ale stále mě hodně peněz a nic se nesplnilo. Ona je v pohodě a já o několik tisíc lehčí.
Odpovědět To se mi líbí3
nejlepší u koho jsem byla, byl Petr K z Brna, a všímám si , že hodně moc lidí si ho chválí, takových jako je pan Petr K je opravdu moc málo a to je velká škoda.
Odpovědět To se mi líbí1
@Gabča K pani Lidii
Odpovědět To se mi líbí2


1 2 3 4 5 15

Horoskopy

Rak Mysleli jste, že máte před sebou příjemný víkend, ale to jste byli na velkém omylu. Všechno je tak…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otmar, Otomar, Daisy

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu