Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Předpověď kartářky

BeeS 4. 2. 2010 18:19
Celkem 316 odpovědí Zobrazit jako strom
Kateřina včera 21:32
@BMisutka Na odblokovaní čaker jsem byla u paní Dinušové a cítím se mnohem lépe.
Odpovědět To se mi líbí0
Aliceee 23. 11. 2017 12:15
Pan Petr K z Brna,, dost vysoké ceny, ale nejlepší člověk v oboru, tedy za sebe také doporučuji. Telefon nemusím uvádět, protože je na facebooku, na youtube a má mnoho článků na internetu.
Odpovědět To se mi líbí0
Liz a Jitka 22. 11. 2017 12:37
@Kari dobrý den,já byla u pí. Santi včera, kamarádka před týdnem. Výklad na mně působil opravdově. Líbilo se mi, že každou kartu opálila nad ohněm a očistila je, ale taky nám řekla tak strašnou budoucnost, že přemýšlíme, proč vlastně žijeme.... ani jednu dobrou věc nám nevyvěštila, resp. tedy karty....
Odpovědět To se mi líbí0
Magdaléna a 19. 10. 2017 16:38
Dobrý den, jsem ráda že zde chvalite p Petra K z Brna. Mě hodně moc pomohl se zdravím a podruhé v partnerském vztahu. Je sice ó hodně dražší ale to už zde píšete, ale pokládám hodně také za výjimečného člověka, výjimečně dobrý výtvarník a a kdysi jsem chodila na jeho přednášky ó výzkumech mozku, telepatie spodní. Takových je opravdu na prstech jedné ruky a takových lidí by jsme si měli vážit a učit se od nich. Také zde čtu jakési bludy že ústní kontakt je jedině nejlepší- to nejspíše píší podvodnice co spoléhají na důvěřivé lidí a zneužívají jejich slabé chvíle a utrpení. Každý normální člověk si ověří ke komu půjde a pokud ó něm nikde nic není tak bych k takové nikdy nešla. Přeji těm hodným duším Hezký den.
Odpovědět To se mi líbí0
Kari 18. 10. 2017 9:22
@Zuzana Av Děkuji moc za odpověď, Zuzano :) Ať se vám daří! :)
Odpovědět To se mi líbí0
Zuzana Av 17. 10. 2017 18:31
Já mohu jen potvrdit co psala Alice.. Byla jsem u několika podvodníci co si tu na sebe píšou samochvalu a musela jsem odejít protože kvakaly naprosté bludy a neměly snad ani základní vzdělání!!! Tak od takových si rozhodně nenechám radit!!. Proto jsem se také objednala k Petrovi K, našla jsem videa s ním z TV a mluvil velmi moudře a vzdělaně, výklad byl osobní a super. Takových je málo. Je ale opravdu trapné a hnusné jak tady kartářky lžou, pomlouvají a lžou ó nějakém ústní kontaktu...to je přesně ten podvod na který jsem naletela!! Nejdřív vyhledat na webu zda ó kartarce něco je a jak mluví a jedná a pokud nic není tak NECHODIT !!!
Odpovědět To se mi líbí0
Kari 15. 10. 2017 2:01
@bunnie Ahoj, taky to tak mám:(
Odpovědět To se mi líbí0
Kari 15. 10. 2017 1:48
@pro santi Ahoj, mužů prosím zeptat? Byla jsem u ní, a řekla mně hroznou budoucnost:( mám ji věřit? Jsem úplně na mrtvicí :( moc krát děkuji za odpověď, a ať se daří!
Odpovědět To se mi líbí0
Kari 15. 10. 2017 1:42
Ahoj holky! Potřebuji pomoct! Byla jsem u kartářky Santi na Olšanských hřbitovech, věští v kuchyni. No a řekla mně moji hroznou budoucnost, mám ji věřit? Moc krát děkuji za odpověď, a ať se nam všem daří! :)
Odpovědět To se mi líbí0
Jindra 14. 10. 2017 12:16
@Linda blbost řekl bych právě,že je to naopak, že iternet je plný podvodníků ! mám zkušenost,že nejlepší kartářky, léčitelé apod. ani na internetu webové stránky nemají, protože je nepotřebují, lidé si kontakty na ně předávají jeden od druhého, protože jsou kvalitní a seriozní. Já jsem kdysi zašel za kartářkou nějakou Vaníčkovou, protože mě zaujaly právě její webové stránky a byla to podvodnice !! pak náhoda, či osud mě nasměroval k jedné kartářce přes kolegyni v práci co mi dala na ní kontakt,že je výborná a já k ní zašel a byla !! od té doby mám svoji paní kartářku .
Odpovědět To se mi líbí2
Alice 12. 10. 2017 10:26
@Alice ted koukam,že jsi taky Alice, tak to se povedlo..... :-) :-) :-)........
Odpovědět To se mi líbí0
Alice 12. 10. 2017 10:20
@Linda proč tady napadaš a pomlouvas dobré kartařky opravdu nevíme,ale zřejmě ze závisti. měla by ses stydět. !!!!! je to opravdu velká ubohost ducha..........pomlouvat ty dobre na všech webech . musís byt opravdu hodně zoufalý a nepřejícný clovek. duševně nevyrovnaný chudák
Odpovědět To se mi líbí0
Alice 7. 10. 2017 1:35
@kacka Co tady lžete? Já byla u pana Petra K a platila jsem mnohem více. Vy ani nevíte kolík to stojí ani co dělá a jak a jen lžete, asi jste další neúspěšná kartářka co zde lže a pomlouvá, protože si pana Petra K chválí moc lidí i já. Mě pomohl vyřešit partnerské i zdravotní problémy. Bohužel ale psychiatrické problémy závistivých neúspěšných kartářek vyřeší jen policie nebo psychiatr.
Odpovědět To se mi líbí0
kacka 5. 9. 2017 1:05
@Linda Pan Petr mi nerekl nic a vzal si 2000 tis. nevim jak jste dopadli ja spatne
Odpovědět To se mi líbí0
Linda 27. 8. 2017 13:42
@Marcela Marcelo, jak jsem tu psala, nejdříve je dobře si vyhledat nějaké reference a zda se o kartářce dá na webu něco najít, pokud ne, tak je to s největší pravděpodobností podvod, tak jako tady, kdy si kartářky na sebe píšou samochválu a napadají všechny, koho si lidé chválí...
Odpovědět To se mi líbí0
Linda 27. 8. 2017 13:37
No já tedy opravdu zírám a nestačím žasnout. Dinušová a Santi, chodili jste vůbec do základní školy a umíte číst ? Kdyby ano, určitě by jste se dočetli o Petrovi K z Brna. Já jsem si to právě dnes vyhledala a našla jsem mnoho jeho článků a rozhovorů. Je to tak jak píše princezna25, naprosto s ní souhlasím. A co člověk najde o vás ? Co člověk najde o těch podvodnicích co si tu samy sebe vychvalují?? NIC !!! Takže je každému jasné jaké podvody tady probíhají. Původně jsem hledala nějakou dobrou kartářku, ale po tom, co zde čtu a po té špíně a pomluvách a podvodech jsem se rozhodla se objednat k panu Petrovi, protože jako jediný!! má reference,, články, web. Tyhle anonymní podvodnice spoléhají, že se najde někdo tak pitomý, že půjde k nějaké neznámé anonymní osobě, o které na internetu nic člověk nenajde a bude věřit těm jejich podvodům? Pokud, jak zde píše princezna už lidé podávali trestní oznámení, tak to je jen dobře. Santi, Divácká apod, známé firmy na mnoha webových stránkách, kde už si na ně lidi stěžovali a kde je blokovali. A jako vrchol primitivity se tyhle podvodnice snaží vzbudit dojem, že sem chodí Petr, jakoby mu píšou nějaký koment. Já jsem prvně našla jeho obrazy, pak jeho články, dle mého takový člověk nemá ani zapotřebí číst nějaká fora a pomluvy a dokonce jsem na jeho webu našla i to, že bere jen lidi, kteří mají reference. Takže každému hned dojde, že zde pomlouvají a jen závidí nějaké duševně nemocné osoby, tak jak psala princezna a jiní. Omlouvám se za delší příspěvek, ale opravdu se nestačím divit, jaké primitivní nuly si dnes hrají na kartářky a jaké podvody a špína se mezi nimi vyskytuje. Pokud osoby jako Santi a Divácká to neumí a nemají dost lidí a musí zde podvádět a žebrat, tak můžou opět dělat uklízečky, jako doposud.
Odpovědět To se mi líbí0
Hanka 22. 8. 2017 10:28
@petr ale ano Petře jsou mezi kartářkami takové co vidí i věci ohledně našeho zdraví byla taková paní Svobodová.....už zemřela a umí toto i paní Santi ke které chodím pravidelně když mame v rodině problém, ta mi viděla nehodu i operaci dopředu a i mé zdravotní potíže.......
Odpovědět To se mi líbí0
milůan 20. 8. 2017 15:39
@petr Věřit můžete na co chcete,ale napřed se zamyslete....Pokud vaše dcera chodí jen tak ke kartářce,je pravděpodobně dospělá,tudíž i vy a vaše manželka už nebudete nejmladší! A teď se rozhlédněte kolem sebe....Kolik lidi ve vašem (pravděpodobném) věku problémy s klouby NEMÁ? Tož tak......
Odpovědět To se mi líbí0
Zanet 19. 8. 2017 16:41
Chci se zeptat, otehotnim jeste tenhle rok?Text příspěvku
Odpovědět To se mi líbí0
Katrin 14. 8. 2017 0:01
@Ida Nejspíš jste to trefila . Nejstrašnější na tom je ,že se nejednalo v jejim případě o cizího člověka.
Odpovědět To se mi líbí0


1 2 3 4 5 16

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu