Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Předpověď kartářky

Celkem 270 odpovědí Zobrazit jako strom
@Radka Je to podvodnice, která má exekuce, manžela, kterému se nechce pracovat, tak tahá peníze z nešťastných lidí, kteří se ni s důvěrou obracejí. Nejdříve jsem také věřila, ale stále mě hodně peněz a nic se nesplnilo. Ona je v pohodě a já o několik tisíc lehčí.
Odpovědět To se mi líbí0
nejlepší u koho jsem byla, byl Petr K z Brna, a všímám si , že hodně moc lidí si ho chválí, takových jako je pan Petr K je opravdu moc málo a to je velká škoda.
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča K pani Lidii
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča Vubec k ni nechodit, karty umi, ale jinak obira lidi o velke castky ritualama
Odpovědět To se mi líbí0
Doporučte mi někoho v praze, podobného paní Svobodove, děkuji moc M.
Odpovědět To se mi líbí0
@Terka Prosím co je s paní Svobodovou? Nemohu se ji také již nějakou dobu dovolat. Děkuju M.
Odpovědět To se mi líbí0
@Veronika Dobrý den, k paní Svobodové se snažím dovolat nějakou dobu, ted už vím proč.. :( opravdu byla nejlepší.. nikoho podobného jsem nepoznala. Našla jste nějakou dobrou kartářku? Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
Máte někdo zkušenost s kartářkou Lidkou z Kroměříže? Dělá výklady a rituály, zaujalo mě to, proto se ptám :-) Předem díky :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Verus - i já jsem byla u pana Petra K párkrát v Brně, je sice dražší, ale moc se mi líbil jeho přístup právě tou východní filosofií, hodně moc mi pomohl. Je to opravdu vyjímečný člověk, co umí a má dar. Jen škoda, že zž nedělá přednášky. tleskání
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj byla jsem u paní Harapan, Praha, spokojenost, doporucim dál.
Odpovědět To se mi líbí2
s paní Kludskou a panem Petrem K jsem byla také velmi spokojená. Osobně ale je mi bližší Petr, protože je mimo jiné geniální výtvarník a je nakloněn více východní filosofii.
Odpovědět To se mi líbí0
@Hanka Děčín musím souhlasit s paní Hankou, také jsem byla u pana Petra a souhlas, že je super, takže také doporučuji. Jen je škoda že je o dost dražší
Odpovědět To se mi líbí0
@jaja Dobrý den,mohu se zeptat a máte kontakt na paní? Děkuji moc a hezký den Ada
Odpovědět To se mi líbí0
@Venuše Já jsem byla u paní Alice Kludské a u pana Petra K z Brna. Paní Kludská byla výborná, ale Petr byl o dost lepší a hodně vysvětlil a doporučil, nebylo to typicky kartářské, ale co mohu udělat atd, super. Co mě ale zaráží, ty pomluvy na paní Kludskou, a dělá to ta samá osoba, nejprve pomluví Kludskou nebo Petra a pak vychválí Diváckou do nebe, nebo santi nebo Lidku, tyhle firmy už jsou na internetu velmi známé svou agresivitou a pomluvami, takže je každému jasné o co jde. Lidé jako paní Kludská a Petr K nepotřebují žádnou reklamu ani chválu, protože mají stále hodně lidí. Ovšem je smutné, že zde nejsou admini, kteří by smazali ty nenávistné podvodné a pomlouvačné komentáře o kterých zde píšu. K takovým osobám bych v životě nešla, mají plnou hubu keců o ezoterice a pak tady pomlouvají, to je prostě faleš a podvod !!
Odpovědět To se mi líbí3
Jaké máte zkušenosti s paní Diváckou? Já u ji nedávno byla a řekla mi moc krásnou budoucnost
Odpovědět To se mi líbí0
@Venuše ahoj tak ja take byla před lety u Kludskych jak u Dagmary,tak u její sestry Alice a už jsem k nim pak nikdy nešla,protože za 20 min jsem tenkrat platila u každé 2.tis a opravdu mi ani od jedné nevyšlo nic, navíc u paní Alice jsem i když jsem yla objednaná na určitou hodinu, čekala na chodbě domu docela dlouho než mě vzala na vyklad. chtěla bych varovat před romskymi kartářkami ! mám dobré zkušenosti s kartářkou Diváckou z Brna a s paní Santi a Svobodovou z Prahy od těch mi vyšlo hodně !
Odpovědět To se mi líbí0
u paní Kludské Dáši jsem byla před mnoha lety a byla výborná. Mnohem lepší byl ale pan Petr K, když jsem byla u něj v Brně. věnoval mi více jak hodinu, ale byl také o dost dražší, ale vážne super. U paní Kludské jsem byla cca 20 min
Odpovědět To se mi líbí1
@Karty ahoj ja vyzkoušela za poslední roky kartařky Vosatkovou,Vaníčkovou,Rodrigez ala Plíhalová, romku Žanetu, romku Bodišovou, astroložku Annu Kolářovou, Dagmar Kludskou od žádné mi vubec nic nevyšlo,takže nedoporučuji :-|, ze všech velké zklamání . ale hledám dál Košanovou zkusím.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kari ahoj Kari , nahodou jsem se sem dostala,tak ti odpovídam protože tuhle paní kartářku znám opravdu dobře. nevím co ti pověděla,ale ona ví co říká a vychazí to od ní . jen vím, že je v nepříjemych věcech delikátní a citlivá,tak mě zaraží co píšete ,ona dá vždy naději a vžy se snaží pomocí ! možna byste se měla zeptat jestě jednou přímo jí jestl se něčeho tolik bojíte,at vam pomuže najít cestu....ona to opravdu umí ! a vždy se snaží pomoci. ja už jí za ty roky co mi pomahá beru jako člena rodiny,takou duvěru k ní mám a naprosto jí věřím. tak držím palce a myslím,že vždy je nějaka naděje Kari jen se musí vědět jak na to.
Odpovědět To se mi líbí0
Doporucujipi Kludskou Dagmar a pi Kosanovou Marcelu
Odpovědět To se mi líbí0


1 2 3 4 5 14

Horoskopy

Blíženci Také v úterý se dočkáte kariérního posunu. Nadřízený dokonce uvažuje o tom, že vám přidá na platu. Tato…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jiří, Juraj, George

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu