Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Předpověď kartářky

Celkem 275 odpovědí Zobrazit jako strom
kontakt na pana Petra jsem našla - 724120590, ale není lehké se mu dovolat, kontaktovala jsem pak přes whatsup a povedlo se. Tak snad Vám to pomůže.
Odpovědět To se mi líbí0
@Parlinka ano také jsem byla u Petra K v Brně, opravdu velmi moudrý pán co má schopnosti, také ho pokládám za nejlepšího, pomohl mi se zdravím.
Odpovědět To se mi líbí0
Buy driver's license online (https://www.fastdocuments.net/) Get a registered passport(Fastdocuments4@gmail.com), Buy counterfeit money, drivers license online,Order counterfeit money online, buy driver's license online, buy examsBuy counterfeit money onlineBuy a registered passportBuy a registered Visa databaseBuy your diploma and diploma onlineBuy driving license onlineBuy a fake diplomaBuy a Fake Certificate CertificateBuy a fake driver's license onlineCertificate of completion onlineCertificate online certificateDriver license onlineFake Diploma Certificate Maker Fake driver's license Fake driver's license Fake counterfeit fake passport for sale Get a fake certificate online Get a fake passport and a visa online Get a fake passport online
Odpovědět To se mi líbí0
@Majala Myslíte kartářku Lidku?
Odpovědět To se mi líbí0
@Majala Dobrý denO které kartárce jste mluvila? O Beránkove?Dekuju
Odpovědět To se mi líbí0
@Parlinka Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o kontakt na pana Petra K z Brna? Moc děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka Je to podvodnice, která má exekuce, manžela, kterému se nechce pracovat, tak tahá peníze z nešťastných lidí, kteří se ni s důvěrou obracejí. Nejdříve jsem také věřila, ale stále mě hodně peněz a nic se nesplnilo. Ona je v pohodě a já o několik tisíc lehčí.
Odpovědět To se mi líbí0
nejlepší u koho jsem byla, byl Petr K z Brna, a všímám si , že hodně moc lidí si ho chválí, takových jako je pan Petr K je opravdu moc málo a to je velká škoda.
Odpovědět To se mi líbí1
@Gabča K pani Lidii
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča Vubec k ni nechodit, karty umi, ale jinak obira lidi o velke castky ritualama
Odpovědět To se mi líbí0
Doporučte mi někoho v praze, podobného paní Svobodove, děkuji moc M.
Odpovědět To se mi líbí0
@Terka Prosím co je s paní Svobodovou? Nemohu se ji také již nějakou dobu dovolat. Děkuju M.
Odpovědět To se mi líbí0
@Veronika Dobrý den, k paní Svobodové se snažím dovolat nějakou dobu, ted už vím proč.. :( opravdu byla nejlepší.. nikoho podobného jsem nepoznala. Našla jste nějakou dobrou kartářku? Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
Máte někdo zkušenost s kartářkou Lidkou z Kroměříže? Dělá výklady a rituály, zaujalo mě to, proto se ptám Předem díky
Odpovědět To se mi líbí0
Verus - i já jsem byla u pana Petra K párkrát v Brně, je sice dražší, ale moc se mi líbil jeho přístup právě tou východní filosofií, hodně moc mi pomohl. Je to opravdu vyjímečný člověk, co umí a má dar. Jen škoda, že zž nedělá přednášky. tleskání
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj byla jsem u paní Harapan, Praha, spokojenost, doporucim dál.
Odpovědět To se mi líbí2
s paní Kludskou a panem Petrem K jsem byla také velmi spokojená. Osobně ale je mi bližší Petr, protože je mimo jiné geniální výtvarník a je nakloněn více východní filosofii.
Odpovědět To se mi líbí0
@Hanka Děčín musím souhlasit s paní Hankou, také jsem byla u pana Petra a souhlas, že je super, takže také doporučuji. Jen je škoda že je o dost dražší
Odpovědět To se mi líbí0
@jaja Dobrý den,mohu se zeptat a máte kontakt na paní? Děkuji moc a hezký den Ada
Odpovědět To se mi líbí0
@Venuše Já jsem byla u paní Alice Kludské a u pana Petra K z Brna. Paní Kludská byla výborná, ale Petr byl o dost lepší a hodně vysvětlil a doporučil, nebylo to typicky kartářské, ale co mohu udělat atd, super. Co mě ale zaráží, ty pomluvy na paní Kludskou, a dělá to ta samá osoba, nejprve pomluví Kludskou nebo Petra a pak vychválí Diváckou do nebe, nebo santi nebo Lidku, tyhle firmy už jsou na internetu velmi známé svou agresivitou a pomluvami, takže je každému jasné o co jde. Lidé jako paní Kludská a Petr K nepotřebují žádnou reklamu ani chválu, protože mají stále hodně lidí. Ovšem je smutné, že zde nejsou admini, kteří by smazali ty nenávistné podvodné a pomlouvačné komentáře o kterých zde píšu. K takovým osobám bych v životě nešla, mají plnou hubu keců o ezoterice a pak tady pomlouvají, to je prostě faleš a podvod !!
Odpovědět To se mi líbí3


1 2 3 4 5 14

Horoskopy

Rak Polovina pracovního týdne je pohodová a klidná. Vaše nervy se patrně nadobro uklidnily, a dokonce…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ladislav, Ladislava, Elfi

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu