Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Předpověď kartářky

Celkem 266 odpovědí Zobrazit jako strom
Doporučte mi někoho v praze, podobného paní Svobodove, děkuji moc M.
Odpovědět To se mi líbí0
@Terka Prosím co je s paní Svobodovou? Nemohu se ji také již nějakou dobu dovolat. Děkuju M.
Odpovědět To se mi líbí0
@Veronika Dobrý den, k paní Svobodové se snažím dovolat nějakou dobu, ted už vím proč.. :( opravdu byla nejlepší.. nikoho podobného jsem nepoznala. Našla jste nějakou dobrou kartářku? Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
Máte někdo zkušenost s kartářkou Lidkou z Kroměříže? Dělá výklady a rituály, zaujalo mě to, proto se ptám :-) Předem díky :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Verus - i já jsem byla u pana Petra K párkrát v Brně, je sice dražší, ale moc se mi líbil jeho přístup právě tou východní filosofií, hodně moc mi pomohl. Je to opravdu vyjímečný člověk, co umí a má dar. Jen škoda, že zž nedělá přednášky. tleskání
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj byla jsem u paní Harapan, Praha, spokojenost, doporucim dál.
Odpovědět To se mi líbí2
s paní Kludskou a panem Petrem K jsem byla také velmi spokojená. Osobně ale je mi bližší Petr, protože je mimo jiné geniální výtvarník a je nakloněn více východní filosofii.
Odpovědět To se mi líbí0
@Hanka Děčín musím souhlasit s paní Hankou, také jsem byla u pana Petra a souhlas, že je super, takže také doporučuji. Jen je škoda že je o dost dražší
Odpovědět To se mi líbí0
@jaja Dobrý den,mohu se zeptat a máte kontakt na paní? Děkuji moc a hezký den Ada
Odpovědět To se mi líbí0
@Venuše Já jsem byla u paní Alice Kludské a u pana Petra K z Brna. Paní Kludská byla výborná, ale Petr byl o dost lepší a hodně vysvětlil a doporučil, nebylo to typicky kartářské, ale co mohu udělat atd, super. Co mě ale zaráží, ty pomluvy na paní Kludskou, a dělá to ta samá osoba, nejprve pomluví Kludskou nebo Petra a pak vychválí Diváckou do nebe, nebo santi nebo Lidku, tyhle firmy už jsou na internetu velmi známé svou agresivitou a pomluvami, takže je každému jasné o co jde. Lidé jako paní Kludská a Petr K nepotřebují žádnou reklamu ani chválu, protože mají stále hodně lidí. Ovšem je smutné, že zde nejsou admini, kteří by smazali ty nenávistné podvodné a pomlouvačné komentáře o kterých zde píšu. K takovým osobám bych v životě nešla, mají plnou hubu keců o ezoterice a pak tady pomlouvají, to je prostě faleš a podvod !!
Odpovědět To se mi líbí2
Jaké máte zkušenosti s paní Diváckou? Já u ji nedávno byla a řekla mi moc krásnou budoucnost
Odpovědět To se mi líbí0
@Venuše ahoj tak ja take byla před lety u Kludskych jak u Dagmary,tak u její sestry Alice a už jsem k nim pak nikdy nešla,protože za 20 min jsem tenkrat platila u každé 2.tis a opravdu mi ani od jedné nevyšlo nic, navíc u paní Alice jsem i když jsem yla objednaná na určitou hodinu, čekala na chodbě domu docela dlouho než mě vzala na vyklad. chtěla bych varovat před romskymi kartářkami ! mám dobré zkušenosti s kartářkou Diváckou z Brna a s paní Santi a Svobodovou z Prahy od těch mi vyšlo hodně !
Odpovědět To se mi líbí0
u paní Kludské Dáši jsem byla před mnoha lety a byla výborná. Mnohem lepší byl ale pan Petr K, když jsem byla u něj v Brně. věnoval mi více jak hodinu, ale byl také o dost dražší, ale vážne super. U paní Kludské jsem byla cca 20 min
Odpovědět To se mi líbí1
@Karty ahoj ja vyzkoušela za poslední roky kartařky Vosatkovou,Vaníčkovou,Rodrigez ala Plíhalová, romku Žanetu, romku Bodišovou, astroložku Annu Kolářovou, Dagmar Kludskou od žádné mi vubec nic nevyšlo,takže nedoporučuji :-|, ze všech velké zklamání . ale hledám dál Košanovou zkusím.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kari ahoj Kari , nahodou jsem se sem dostala,tak ti odpovídam protože tuhle paní kartářku znám opravdu dobře. nevím co ti pověděla,ale ona ví co říká a vychazí to od ní . jen vím, že je v nepříjemych věcech delikátní a citlivá,tak mě zaraží co píšete ,ona dá vždy naději a vžy se snaží pomocí ! možna byste se měla zeptat jestě jednou přímo jí jestl se něčeho tolik bojíte,at vam pomuže najít cestu....ona to opravdu umí ! a vždy se snaží pomoci. ja už jí za ty roky co mi pomahá beru jako člena rodiny,takou duvěru k ní mám a naprosto jí věřím. tak držím palce a myslím,že vždy je nějaka naděje Kari jen se musí vědět jak na to.
Odpovědět To se mi líbí0
Doporucujipi Kludskou Dagmar a pi Kosanovou Marcelu
Odpovědět To se mi líbí0
Dobry den, chtela jsem se zeptat nemate nekdo cislo a adresu na kartarku santi ?
Odpovědět To se mi líbí0
Co si myslite o Martine Krepsove z Ceskych Budejovic a Jane Novanske? Dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
budesemi darit ten to rok ponikani a hdel sem se zeptat jesli moja pridelkyna je mi vjerna dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
@OlaaaUNL byla jsem u kartářky před mnoha lety ještě jako svobodná.S kamarádkou u jedné staré polocikánky. Smály jsme se a nevěřily tomu, ale ona z karet poznala vše, co se mi přihodilo. Co se týká dětí, splnilo se mi také.Kamarádce předpověděla velký smutek, říkaly jsme si, že to jsou samé hlouposti, ale po letech ji potkalo přesně to, co předpověděla.Je pravda, že neřekla stane se to a to, ale cesta k tomu a průběh věcí se tak stal. Dodnes když na to vzpomenu mi to připadá hodně zvláštní.
Odpovědět To se mi líbí0


1 2 3 4 5 14

Horoskopy

Lev Polovina týdne je tady a vy nejste se svými výkony v zaměstnání spokojení. Nemáte inspiraci. Kvůli…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lenka, Eleonora, Lena

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu