Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

přímá adopce - nedonošené dítě

Dobrý den. Jsme bezdětný pár a teď k nám připlula možnost adoptovat přímou adopcí miminko narozené v sedmém měsíci těhotenství. Velmi se obáváme možných zdravotních komplikací a jsme zoufalí, jak se rozhodnout... Mohu poprosit o zkušenosti maminky extrémně nedonošených dětí?
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Dobrý den, mohu se zeptat, jak jste se s adopcí nakonec rozhodli?Jinak já mám dvě děti narozené v sedmém měsíci, jedno na začátku druhé na konci. Naštěstí vypadá vše v pořádku, ale nemusí to tak být. Ta nejistota je hrozná bohužel zdraví je to nejdůležitější.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den. Mám dnes 7letou dceru narozenou v 27.týdnu, neměla ani kilo. Práce s ní bylo hodně, dnes tu diagnozu na ni nepoznáte, později mluvila a šla o rok později do školy. Nemá chronickou nemoc, ani žádný nález. Ale vím, že předčasný porod každé dítě snáší jinak. Doktoři mohou konstatovat jen současný stav, nikdy nikdo neví co bude třeba za rok.
Odpovědět To se mi líbí0
Já zkušenosti nemám, ale kamarádka rodila v 27tt. Malá měla asi 800g, z porodnice ji pouštěli asi po 3 měsících. Je zdravá, jedinou věci jsou velké dioptrie, ale na to ji doktoři upozorňovali hned. Samozřejmě vývoj byl pomalejší, např. začala chodit až ve 2 letech. Dnes ji jsou 3 roky a 3 měsíce a vše krásně dohnala.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tadeáš, Arsen, Klaudius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné