Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Přímá adopce 2019-2020

Dobrý den,s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u dvou milujících lidí, kteří se nemohou dočkat vlastního miminka. Bohužel jsme už byli nuceni jít třikrát na potrat a poslední potrat byl opavdu ošklivý i tím, že manželku málem stál život.Já 33 let a moje manželka 26 let jsme dva zodpovědní lidé, kteří mají práci a vlastní dům a jediné co nám schází ke štěstí je mít kolem sebe drobotinu. Nyní se snažíme vyřídit adopci, protože by jsme chtěli jedno až dvě děti do své péče a udělat pro ně všechno  Pokud se s námi bude chtít někdo setkat nebo si o tom více promluvit tak se mi prosím ozvěte na e-mail lukas.suchy1986@gmail.comPřeji příjemný denLukáš 
Celkem 18 odpovědí Zobrazit jako strom
@Andrea Molnárova Dobry den, mam za sebou nekolik potratů a poslední těhotenství me skoro stalo život a nyní nesmim otěhotnět. Děti miluji . Prosím více přes email...stastnydomov1@centrum.cz.......Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Frehy Pane M tak za 1 nevím za koho mně považujete či máte mé jméno spr zní a je Andrea Molnárová křtěná Magdalena pocházím z Ostravy Poruby mám 4 děti už žádné nechci nejml má 2 rocky a o po spoustu zákrocích už ne proto mě rozhodnutí dát dítě k přímé adopci je čistě mě rozhodnutí a vím že tak učiním správně vaše názory a pochyby mne nezajímají ale je to váš názor neznáte mne a anie jméno nemáte správně uvedeno děkuji za pochopení a na svém si trvam s pozdravem Molnárová
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dobrý den můj kontakt je 792252504s pozdravem Molnarova
Odpovědět To se mi líbí0
@Ilona Dobrý den osobně mám zkušenost s tím domácím dna testem otcovství a za sebe jsem spokojená. Bylo to velmi rychlé a především pro mne pohodlné
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dobrý den, jsme manželé z Ostravy Poruby. Můžeme se s Vámi osobně domluvit a setkat? Pro rychlejší komunikaci 603417149. Děkujeme David
Odpovědět To se mi líbí0
Dělali jste dna testy otcovství?
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, hledáme s manželem miminko pro přímou adopci. Nemůžeme mít spolu vlastní miminko a tak jsme se rozhodli pro přímou adopci. Rádi se o miminko postaráme. Děkuji. Kontakt: ally.d@seznam.cz,725 495 380
Odpovědět To se mi líbí0
@Frehy Zkoušeli jste se zkontaktovat s ospodem,zda je její ,, těhotenství,,opravdu pravda?Pozor ať NENALETITE.
Odpovědět To se mi líbí0
Opravují příjmení Andrea Molvarova
Odpovědět To se mi líbí0
Paní Andreo MolvarovaNejprve píšete že chcete dítě a že nechcete čekat několik let na adopci, potom píšete že máte několik děti a zrovna jste těhotná, a že to dítě dáte do přímé adopce, to mi hlava nebere, vaše inzeráty jsou pofiderni.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, máte stále zájem o přímou adopci?? Pokud ano, kontaktuj te mě z pozdravem Jana
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dobrý den,prosím mohla by jste mi ozvat?predem moc děkuji.Molnarova(také)😉
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dobrý den,prosím můžete se mi ozvat?předem moc děkuji Molnarova (také)😉
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dobrý den, možná ještě nemáte vybrané náhradní rodiče...Jsme s manželem státem prověření žadatelé o osvojeni dítěte. Moc bychom si přali děťátko a nechceme čekat roky. Bydlíme na vesnici v rodinném domku. Děťátku bychom nabídli milující naruč. Ozvěte se prosím na : crystalp@email.cz
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dobrý den pokud ještě stále hledáte domov pro své dítě budu ráda když se mě ozvěte děkuji Čipčalová tel 773039040
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Můžete se mi ozvat na mail: nikolkaniki16@gmail.com,budu moc ráda.Nikola
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrea Molnárova Dante mi na sebe kontakt nějaký prosím.dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den , já maminka 4deti a to nejstarší má 13 dcera Syn 11 dcera9 a ta nejmladší po 8letech měla právě 21.1 2020 2roky mám krásnou početnou a zdravou rodinu ale nevím zdali mohu říct Bohužel jsem opět těhotná přes všechny druhy antikoncepci také jsem si prošla mnoha zákroky a netušila bych že opět otehotnim je to do nebe volající jsem v 7mes těhotenství a mě rozhodnutí asi znáte hodlam děťátko dát a svěřit do dobrých milujících rodičů a svěřit jim ho do jejich péče aby neskončilo právě v kojenaku což bych nerada pocházím z Ostravy Poruby
Odpovědět To se mi líbí0

Horoskopy

Býk Víkendové volno využijete pracovně. Designové změny v domácnosti už vám leží dlouho v žaludku. Strávíte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Horymír, Rufin, Horymíra

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

Výhodné předplatné

Objednat předplatné