Maminka.czDiskuze

Prima pokec maminek se 3 dětmi.

masa.marketa@seznam.cz 14. 3. 2010 13:25:13
AHOJ,takjak si se mněla v sobotu??? Manžel je nastydlý ,chraptí a nemůže mluvit. Pavlíka jsem dala ted spát. Tak doufám ,že ty dvě hodinky spát bude.Počasí je děsný. Jaro se někde zatoulalo.A co Amálka??? Dvojčátka rostou dobře? Za chvíli se to to blíží.A kolikátého května máš termín .Já mněla u Moniky 7 května ,ale nakonec byla 14. V Ikee jsem ještě nebyla ,tady je až v Praze,ale kouká aspon na netu co tam maji. Kočárek už jste vybrali?? Nebo stále rozmýšlíte? Já ti řeknu ,že v tomhle mno´žství co je na trhu ,bych si asi neumněla vybrat. A to pak uvidíš ,jak to doma půjde .A kdy jít do 4 miminka. <3 asi bych se tím zatim moc nazaobírala. Tak zatím pa.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme