Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Přípravky proti striím v těhotenství

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti s přípravky v těhotenství prosti striím. Velmi mě zaujal olej Weleda nebo Dermacol Enja proti striím, měl by být speciálně pro těhulky. ... Nemáte někdo odzkoušeno, abyste mohli poradit??? Děkuji moc. Anet
Celkem 49 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj, mazala jsem v obou těhotenství alespoň 2x denně obyč.krémem Babylove z DM, cca 50,- a mám jedinou malou dnes už neviditelnou strii u pupíku. Promazávat, masírovat, je jedno čím..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, mě hodně pomohl na strie okurkový olej s CPK teď používám renovalioty a je zatím nejlepší, co jsem kdy měla. Ty věci z lékarny jsou pro mě peklo vždycky to jenom zhoršily, nebo mi totálně vysušily pokožku.. Grr
Odpovědět To se mi líbí1
Mně teda krémy na strie nikdy nepomohly :(. Nezkoušela některá nějaké ošetření ?
Odpovědět To se mi líbí1
Olej Weleda je moc fajn, je příjemný, akorát se mi nelíbilo, že se hůř vsakoval. Takže jsem pak přešla na Bepanthen proti striím, který nezanechával na kůži takový ten pocit umaštěnosti. S Dermacolem zkušenost nemám...
Odpovědět To se mi líbí0
@NikolikJakpak se jmenuje prosím olej?Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Lišák1Já vystřídala dva olejíčky a problém je ten, že mi všechno za pár dní začne smrdět (mám načichlé i oblečení, povlečení v posteli a nemůžu v tom vydržet )...tak jsem potom sáhla po krémech, které mám doma, tak snad postačí alespoň nějaké promazávání. ...jiné olejíčky už nemám odvahu kupovat
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj, já jsem používala přímo Masážní olej proti striím od Hippu a byla jsem s ním moc spokojená. Krásně voní, lehce se natírá, můžeš ho dát i jako přísadu do vany a také použít na masáž hráze od 34. tt. Strie máme dědičné, udělalo se mi jich jen pár a po porodu se krásně stáhly a vybledly, a to jsem měla obrovské bříško . Mazala jsem se každý den na bříšku, bocích a prsou, když mě svědila kůže i víckrát a taky jsem ho používala na masáž hráze.
Odpovědět To se mi líbí8
Tak já teda musím říct, že jsem se v těhotenství mazala poctivě už od druhého nebo třetího měsíce, a strie se mi stejně udělaly, a to dost :-/ Podle mě vám žádný krémy nepomůžou, pokud nemáte kůži dost elastickou. Je to prostě daný geneticky... Možná bych měla strie ještě horší, kdybych se nemazala, to je pravda, ale udělalo se mi jich na břiše dost. Mazala jsem se těhotenským olejem od firmy Saloos. Budu se mazat i při dalším těhotenství, ale žádný zázraky už čekat nebudu . Takže asi tak.
Odpovědět To se mi líbí0
Za mne teda jednoznačně olej od ElastiQ. Cenově dostupný, dobře se vtírá, rychle se vsakuje a nezanechává mastné stopy na oblečení. Strie nemám.
Odpovědět To se mi líbí0
@Dupi DupJá krém proti striím od Bepanthenu používám a zatím se zdá být velmi dobrý...strie žádné a přesně jak píšeš - dobře se roztírá a rychle se vstřebává.
Odpovědět To se mi líbí3
Já při prvním těhotenství používala Elasti Q a několik málo strií se mi udělalo na bocích (a to jsem mazala fakt poctivě - 2x denně od 4. měsíce). Těhotné kamarádky mi teď doporučily Bepanthen Krém proti striím. Vyzkoušela jsem si ho a v porovnání s Elasti Q se mnohem lépe roztírá, nemám pak pocit, že jsem celá upatlaná (což ocením hlavně při ranním oblékání). Tak si ho určitě koupím, až budu podruhé těhotná.
Odpovědět To se mi líbí1
@haska'Taky jsem slyšela že je nejlepší dětský olejíček a nebo obyčejná lékařská vazelína :) tou mažu já, je krásně mastná a kůže je pružná :) doufám, že mi těhotenství vydrži až do konce bez strií :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já mazala od ElastiQ olejem. A veliká spokojenost. Je cenově dostupný - není předražení oproti ostatním. Super vsakuje do kůže a dobře se rozmazává.
Odpovědět To se mi líbí0
@Tak jsem si koupila bepanthen proti striím a musím říct, že zatím vypadá velmi dobře. Hezky voní (a to mě teď všechno spíš smrdí ) a opravdu nelepí...tak snad bude opravdu fungovat i na ty strie.
Odpovědět To se mi líbí0
@Já jsem objevila bepanthen proti striím teprve nedávno - doporučila mi ho lékárnice s tím, že je to novinka a že je dobrý. Prý obsahuje nějaké nové účinné látky. Už ho mám skoro vymazaný a musím říct, že jsem opravdu spokojená. Strie žádné, dobře se roztírá a příjemně voní. Určitě si ho půjdu koupit znovu.
Odpovědět To se mi líbí1
@Bepanthen proti striím jsem vůbec neznala, ale nabídli mi ho v lékárně, tak jsem si řekla, že ho vyzkouším. A musím říct, že je fakt dobrý. Už ho používám více jak tři měsíce, břicho stále bez jizviček, hezky se roztírá, příjemně voní a nelepí, což je fajn, při ranním oblékáním.
Odpovědět To se mi líbí0
Také mi pomáhá Bepanthen proti striím - opravdu je dobrý. Hezky voní, kůže je po něm hladká a strie se opravdu nedělají.
Odpovědět To se mi líbí3
Ahoj, chci přispět jakou já mám zkušenost se striemi. V těhotenství jsem se mazala krémem Elastic Q, nebo tak nějak, nejsem si jistá jak se to píše a stejně se mi udělaly, možná míň než kdybych se nemazala, ale stejně je to ošklivý :( pořád pátrám jak se jich zbavit a konečně jsem dopátrala. Jsem z toho úplně nadšená, říkam si jestli nepůsobí síla sugesce, ale to je vlastně fuk, protože oni vážně mizí :) Jo pořád tam budou, ale jsou míň a míň vidět :) Začla jsem používat dermaroller a to ho mám fakt krátce, rolovala jsem jednou břicho a dvakrát nohu a když to porovnám s nerolovanou nohou je tam fakt rozdíl. K tomu jsem začla ještě mazat OK balsamem to spíš na doladění. Zaregistrovala jsem se přes jednu paní takže ten balsam mám asi o 40% levnější. Nevím co z toho zabírá víc, možná kombinace obojího, ale každopádně já jsem nadšená. Věřím, že když budu pokračovat nebudou za chvilku skoro vidět. (Nu abych to nazakřikla). :)
Odpovědět To se mi líbí0
@pavzu@atlas.czAhoj, myslím, že na prevenci strií je lepší použít krém, který je na strie určený. Obyčejná tělová mléka sice pokožku zvláční a vyživuje, ale nepůsobí na kůži do hloubky. Já jsem v těhotenství používala novinku - Bepanthen na strie a byla jsem moc spokojená. Má příjemnou vůni, dobře se roztírá a působí nejen na kůži na povrchu. Díky tomu (a samozřejmě i vlivem genetiky) mám břicho bez strií.
Odpovědět To se mi líbí0
@Luciozo9holky, čtu že máte stejnou zkušenost s tímto krémem, při prvním těhotenstvím jsem taky používala a byla jsem hodně spokojená, nyní čekám druhé dítě a v lékárně mi nabídli ze stejné značky elasti-q olej, krásně voní po mandlích a dobře vstřebává clamp
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme