Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Přitahuje se do sedu

Ahoj. Chtěla bych se zeptat na vaše názory na přitahování tříměsíčního miminka do sedu. Tedy - přitahuje se samo, jakmile ho uchopím za ručičky. Nasadí dychtivý výraz a hned si přitahuje nahoru. Mám obavy o jeho páteř. Chlapeček už pěkně pase koníky, ale na bříško se zatím sám neotočí. Zato do sedu chce pořád. Občas mu to dopřeju - přitáhnu ho do sedu, ale okamžitě pokládám zpět (kvůi páteři). Jemu se to ale nelíbí, když ho opět pokládám a začne řvát. Jakmile mu znovu podám ruce, hned se chytne a přitahuje a je spokojený. Vím, že mi musí poradit naše doktorka, ale do poradny jdeme až za týden, tak by mne zajímaly vaše názory a zkušenosti. Předem dík.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme
Odpovědět To se mi líbí0
Hezký den Votrušík.
To, že pase koníčky je dobře a nemusíte se bát, že se přitáhne za ručičky, je vidět, že je hodně aktivní. Ale pozor na jeho hlavičku, je stále nutné mu ji přidržovat. Za chvilku přijde i na to, jak se na bříško otočit:) Ano, v tom sedu nesmí být dlouho a nechte ho klidně vyřvat, ono mu to neublíží:)
Odpovědět To se mi líbí0
Nemusíš se vůbec bát,je to zcela normální :-) malá mi začala taky tak.od toho třetího měsíce, chtěla líp vidět,už Ti nebude jenom tak ležet,to teprve začnou pokroky :-) dokonce si sama už vzala cucek,nasměrovala a dala si ho do pusinky.Tak se neboj,když miminko zdvíháš za ručičky,tak hezky posiluje,neublíží mu to.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Váhy Rozhodí vás pracovní povinnosti, které vám uloží šéf proto, aby vám ukázal, že nad vámi má navrch.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sáva, SábaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu