Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Přitahuje se do sedu

Ahoj. Chtěla bych se zeptat na vaše názory na přitahování tříměsíčního miminka do sedu. Tedy - přitahuje se samo, jakmile ho uchopím za ručičky. Nasadí dychtivý výraz a hned si přitahuje nahoru. Mám obavy o jeho páteř. Chlapeček už pěkně pase koníky, ale na bříško se zatím sám neotočí. Zato do sedu chce pořád. Občas mu to dopřeju - přitáhnu ho do sedu, ale okamžitě pokládám zpět (kvůi páteři). Jemu se to ale nelíbí, když ho opět pokládám a začne řvát. Jakmile mu znovu podám ruce, hned se chytne a přitahuje a je spokojený. Vím, že mi musí poradit naše doktorka, ale do poradny jdeme až za týden, tak by mne zajímaly vaše názory a zkušenosti. Předem dík.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme
Odpovědět To se mi líbí0
Hezký den Votrušík.
To, že pase koníčky je dobře a nemusíte se bát, že se přitáhne za ručičky, je vidět, že je hodně aktivní. Ale pozor na jeho hlavičku, je stále nutné mu ji přidržovat. Za chvilku přijde i na to, jak se na bříško otočit:) Ano, v tom sedu nesmí být dlouho a nechte ho klidně vyřvat, ono mu to neublíží:)
Odpovědět To se mi líbí0
Nemusíš se vůbec bát,je to zcela normální :-) malá mi začala taky tak.od toho třetího měsíce, chtěla líp vidět,už Ti nebude jenom tak ležet,to teprve začnou pokroky :-) dokonce si sama už vzala cucek,nasměrovala a dala si ho do pusinky.Tak se neboj,když miminko zdvíháš za ručičky,tak hezky posiluje,neublíží mu to.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Také v úterý jste nepřístupní a nervózní. Nemáte pevnou půdu pod nohama a od čeho se potom odrazit.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patrik, Ella, Lev

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu