Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Přítel

Jana 8. 5. 2018 13:11
Ahoj, Chci se zeptat.Mam přítele jsme spolu skoro 3 roky mají ukončeni ROCNIKU Bc a pritel tam chce jít je to asi hodinu od nás na chatě kde se bude spát. Pustili byjste ho? Nebo co byjste mu na to řekli? je pravda, že jinak nechodí nikam s kamarády tak jednou za půl roku. Ale že se má spat někde na chatě se mi fakt nelíbí. :/Děkuji
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
nekvinda5 středa 12:18
Ahoj Jani,pokud už něco takového proběhlo, tak mě to mrzí, že Tě podvedl, ale pokud si vzájemně věříte, tak to je hlavní, zvlášt ve vztahu, tak ho zkus neomezovat i když se bojíš a když na to přijdeš tak to s ním ukonči, pokud Tě už jednou podvedl a slíbil Ti třeba že se polepší. Měj se krásně a nebuď smutná ;)
Odpovědět To se mi líbí0
El1nka pátek 14:24
Jani, kdyby ti chtěl tvůj přítel zahnout, nepotřebuje na to party na chatě. Nestresuj se a hlavně ho neomezuj, nebo ti uteče. Vše ostatní už tu bylo řečeno. ;-)
Odpovědět To se mi líbí1
Anna 17. 5. 2018 14:22
Ve vztahu je potřeba i troška volnosti a spousta vzájemné důvěry a podpory, zkus na tom zapracovat. Jestli si myslíš, že vyleze na pár hodin z domu, utrhne se ze řetězu a hned tě podvede, asi ve vašem vztahu není něco v pořádku. Navíc jste předpokládám oba dospělí a svéprávní, ani jeden z vás nemá právo toho druhého někam takhle "pouštět" nebo "nepouštět", i když samozřejmě musíte oba brát na druhého ohled a věci řešit spolu. Ale vyloženě nepustit na oslavu můžeš možná tak nedospělého syna, protože dostal poznámku ve škole ;)
Odpovědět To se mi líbí2
Kura Kura 13. 5. 2018 12:11
Jano, co blbneš?Tvůj přítel je dospělý a svéprávný. Chce jet jen na oslavu ukončení studia a ty řešíš, jestli ho pustíš? On není tvoje malé dítě, ale partner! Sama píšeš, že skoro nikam nechodí, tak proč by nemohl Jednou za čas někam vyrazit?Jestli ti můžu poradit, tak začni pracovat sama na sobě. Podle mně máš problém se žárlivostí. Je pravda, že trocha žárlení do vztahu patří, ale co je moc, to je moc. To, co tady popisuješ ty, je už hodně za čárou.
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Lev Jste společenským tornádem, neboť jste schopni neustále bavit veřejnost i lidi kolem vás. V profesní…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Viola, Violeta, UrbanRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu