Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Přivýdělek k mateřské

tinina. 18. 5. 2012 23:43
Oriflame už dělám, a reklamní e.maily od ermail dělám taky
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
14. 12. 2012 9:41
@lusiaa Ty jsi teda rozjela klikaček. Věříš, že chytneš další? Vždyť je to všechno PODVOD. Lidičky, než se někde zaregistrujete zadejte do googla název těch klikaček a hledejte diskuze.(to co vám tady nabízejí ty šikulové, to jsou jejich kódy a oni doufají, že na vás vydělají). Na fórech se dočtete, že si klikáním vyděláte tak 50 - 80 Kč ročně, no neberte to!!!
Odpovědět To se mi líbí0
lusiaa 26. 9. 2012 18:34
ahojky, chcete si přivydělat?? Určitě nějaká ta koruna je navíc dobrá.Stačí vám každý den najít si chvilku. Vyzkoušeno a doporučuji. Pokud máte zájem více na lusiaa@centrum.cz
Odpovědět To se mi líbí0
20. 6. 2012 14:39
@Martassek Ahojky,prosím o více info na rauverka@seznam.cz <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
13. 6. 2012 21:35
Chcete si přivydělat na mateřské? Každá korunka se vždycky hodí a tohle vám vynese aspoň nějakou... Více info na s.andra@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí0
tinina. 31. 5. 2012 20:28
Tak tam máte hlásek 85Martinka, krásného chlapečka máte :-D :-D My tedy nesoutěžíme, ale pro mě je moje čurinka ;-) ;-) Nejkrásnější miminko, na světě <3 <3 <3 Stejně jako všechny dětičky pro jejich maminky :-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0
amarilis 30. 5. 2012 11:29
@tinina. tak to je super, ja zatim koukám jak to mají ostatní a co na e-shopech nabízejí a hlavně musim nejdřív zjistit kolik s jak to je s tím si zařídit e-shop. asi to nebude uplná ;-) (sranda)
Odpovědět To se mi líbí0
Martassek 26. 5. 2012 15:42
Už jsem vyzkoušela za dobu mých dvou mateřských spoustu možných přivýdělků od klikaček po prodej potravinářských doplňků i kosmetik,ale po celou dobu jsem jen zbytečně seděla na zadku a výdělek nebyl nijak velký.
Teď jsem na konci mé poslední mateřské a až teď jsem potkala toho správného člověka,který mi vysvětlil,že není důležité prodat,abych si vydělala a přitom můžu nakupovat kosmetiku pro sebe se levou :-)
Navíc už nesedím na zadku a pohybuji se mezi skvělými lidmi,kteří mi ve všem pomáhají ;-)
Tohle nabízím i já vám. :-*
Jsem z Olomouckého kraje,odkud pochází náš tým,díky kterému jsem našla úžasnou práci,která se mi nejen líbí,ale dává několik možností,jak si vydělat.
Zaškolujeme osobně a přijedeme po domluvě i do jiného kraje.Jinak je možná písemná domluva i se zájemci z daleka. :-[
Vše je ZDARMA,tak proč to nevyzkoušet:-) ;-)
Chcete si přivydělat nebo se přidat k nám a vydělávat pěkné peníze?Napište si o bližší info: klementova.martas @seznam.cz Těšíme se na vás :-*
Odpovědět To se mi líbí0
tinina. 26. 5. 2012 0:30
@amarilis ahoj, já jsem se teď hodně setkala s prodejem obleční na facebooku, a myslím, že maminám co tam prodávají to docela vynáší :D
Odpovědět To se mi líbí0
amarilis 24. 5. 2012 16:36
@Margot78 ahoj holky, ja zas přemýšlím s podnikánim na internetu, nemáte s tím nějaké zkušenosti? přemýšlím o eshopu s oblečením třeba.
Odpovědět To se mi líbí0
Margot78 23. 5. 2012 11:34
Ahoj maminky, jsem taky na MD a nedávno jsem začala spolupracovat s jednou americkou firmou. Jsem opravdu spokojená, dají se vydělat hezké penízky a dá se to při mateřské v pohodě stíhat. Potřebujete jen pc, internet, a alespoň základní znalost angličtiny. Vše funguje, není to žádný podvod. Náplní práce je vkládat na inzertní weby inzeráty a tím dělat firmě reklamu. Příjmy postupně rostou a časem si můžete přivydělat opravdu hodně.
Tak pokud hledáte něco jiného než manuální práci, klikačky, emailing apod., můžete se mi ozvat a já Vám pošlu víc informací.
Mateřské a přivýdělkům zdar :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu