Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

PRO REDAKCI-soutěž o mimi roku

85Martinka 13. 6. 2012 11:24
Nevím, jestli někdo z redakce občas koukne sem, ale napsat se to musí ! devil Právě probíhající soutěž má příšerná pravidla ohledně hlasování a fotky neodpovídají danému tématu měsíce... Nechápu... :-@
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
t.barcalova 2. 10. 2012 19:40
i já se musím přidat, je to cele podfuk, mi se snažíme jak blázni a minulé kolo vyhraje fotka s 20000 hlasy. Trochu divné, počet hlasů za den? Sledovala jsem a některý den i 2000. Lépe soutěz zabezpečit nebo se na to vyprdnout. Když nevíte jak podvádět nemáte šanci vyhrát.
Odpovědět To se mi líbí0
1. 10. 2012 12:25
Redakce,opravdu by jste se měly zamyslet nad tím jak to že některé děti mají už přes 1OOO hlasu vždyt to neni normálni,vím jak t ahra začala tak jeden klučina už měl přes 3OO hlasu v ten den to je ale podfuk :-X a vubec to není nějaké krásná fotka.No když už pořádate tyto hry měly by být aspon feir play.
Odpovědět To se mi líbí0
vcelicka 26. 8. 2012 22:56
AHoj, tak taky nějak nechápu pravidla - kolo hrajeme si a ony tam jsou fotky, které vůbec nezobrazují hraní dětí...hmmmm, fakt tomu asi nerozumím, ale asi by měly být teda zrovna vyřazovány, nebo snad nééé, spící mimino = hrající se mimino, obličej dítěte = hrající si mimino, nu asi jsem divná matka, ale hrající si dítko si představuji teda jinak!!!!! Takže milá redakce, trochu se nad tím zamyslet by chtělo :-(
Odpovědět To se mi líbí0
ufounek 13. 8. 2012 14:54
A nejhorší je,že někteří nedokážou soutěžit ani s vlastní fotkou a jsou schopni vyfotit dítě z obalu krabice puzzle!!! Jak trapné a ubohé.
Odpovědět To se mi líbí0
Wery 31. 7. 2012 12:07
Ani já nejsem zastáncem těchto soutěží, není to o zajímavosti fotky, nebo kráse miminek a dětí. Je to jenom boj o hlasy, která matka jich víc sežene pro svoji fotku. A že se jich polovina ani nepřibližuje k danému tématu, tak to je taky trapné, nikdo to nekontroluje, nikoho to nezajímá, hlavně že funguje boj o hlasy. Je to trapné.
Odpovědět To se mi líbí0
Eva80 3. 7. 2012 7:56
Tyhle internetové hlasovací soutěže jsou vždycky pěkný podfuk. :-@ Zadání témat je naprosto zbytečné. A když se člověk věnuje počítačům profesionálně, tak se takové hlasování dát určitě snadno ovlivnit. :-\ Protože nechápu, jak je možné, že některé fotografie získávají najednou tisíce a tisíce hlasů. :-\ A to navíc ty fotografie, které určitě nevypadají jako "dítě roku". Chápu, že pro každého je to jejich dítě nejkrásnější, ale na některých fotkách ani není poznat, jak dítě vlastně vypadá. :-! Co dodat, zkrátka jeden velký podvod, proto se takových soutěží nezúčastňuji, i když mám doma děti roku rovnou dvě. :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Pegy 2. 7. 2012 16:26
@Majky83 Zdravím, další zádrhel je i ten, že se děti (kterých bylo 18tis.!!!) nedají seřadit podle počtu hlasů. Vůbec nemá smysl hlasovat pro nějaké, které má pod 1 000 hlasů, možná ani pod 5 000!!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Majky83 2. 7. 2012 16:20
Souhlasím naprosto s tímto názorem ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku. Je to naprostý švindl, už jen z toho důvodu, že údajní výherci tam nemají napsaný ani počet bodů, které dosáhli!!! ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku. Fotky absolutně neodpovídají tématu a některé jsou evidentně profi (např. 3. fotka výherce). ŠVINDL!!!!!ŠVINDL!!!!ŠVINDL!!!!!!FUJ! Naprosto mě to znechutilo.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu