Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Probiotika pro děti

S jakymi probiotiky jste spokojene pro děti? Je toho hodně,nevim ktere mam koupit.
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
Mám podobný dotaz, jestli se nějak liší dětská probiotika od normálních, respektive jestli je nutné to řešit a kupovat dvoje různé, nebo můžeme všichni užívat ty stejné.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte. Chci se zeptat. Dáváte dětem nějaké specielní probiotika nebo ty stejné co berete vy samy? Já mám v plánu začít užívat probiotika a chci je občas jako prevenci dávat i dětem. Spíš mě zajímá jestli jim mohu dát ty stejné co budu brát já, nebo musím kupovat nějaké přímo pro děti. Díky :)
Odpovědět To se mi líbí0
@DitaJojo ty jsou skvělé, taky je kupujeme, akorát ty sypané. Zamíchám je akorát večer do kaše a nikdo nic nepozná.
Odpovědět To se mi líbí0
@DadaDobrý den,chtěla jsem se zeptat jak a kde objednat probiotika z LR ve slevě.Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
Taky doporučuji Laktobacílky od Naturevia. Malej mi nespolkne tabletku, tyhle jsou ve formě cucacích pastilek a navíc mají výbornou chuť.
Odpovědět To se mi líbí0
Já už dlouho kupuji probiotika od Naturevii, dříve se jmenovali tedy Swiss natural. Je to kvalitní Kanadská značka. Laktobacílky baby , mužou deti používat od narození a stačí jedna tableta denně. Sem s nimi moc spokojená.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, pokud chcete kvalitní probiotika a jiné doplňky tak mohu doporučit jedině od firmy LR, splňují více než očekáváte, v tv bylo v černých ovcích -podle d-testu neprošli ani jedny probiotika u nás na trhu-0 % účinku, ve firmě LR se vyrábí zapouzdřené, odolné vůči kyselině chlorovodíkové-která je v žaludku a běžné probio. prostě sežere tzv. Ve střevech je 80% naší imunity-takže je důležité se o ně starat, ale hlavně produkty co mají smysl.Nakupujte se slevou a budete spokojená, info dám emailem dada310@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí1
@NatyŠMy probiotika berem jen od LR, jediné zapouzdřené na trhu, jinak všechny co koupíte zničí kyseliny v žaludku a funkce ve střevech 0%. Kdyžtak poradím jak objednat i se slevou. info na email dada310@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí0
Super jsou probiotika od Naturevia Laktobacílky baby od narození a nebo laktobacílky třesnové- pastilky od 3 let https://www.benu.cz/swiss-naturevia-laktobaci... . Stačí jedna tableta denně , nemusi se skladovat v ledničce. Cena je užasná vzhledem k tomu že stačí jedna tableta denně.
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme