Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Problematická pleť

Zdravim ženy, chtela bych se tu s vami poradit, po tehotenstvi se mi zase vratilo, akne, ve forme spise pupinku, jde ale o to ze mi po tom zustavaji jizvy ve forme pigmentivych skvrn :( poradte jak se jich ucinne zbavit!
Celkem 34 odpovědí Zobrazit jako strom
@Ellie Podobný problém jsem měla taky, začínají vrásky a tím jak jsem pleť promašťovala olejíčky, tak se mi póry ucpávaly. Co mi pomohlo, tak byla výživa pleti zevnitř s Wecare skin, který detoxikuje a odplavuje z těla škodliviny a právě pomáhá pročišťování a hojení pleti. Zintenzivnila jsem i návštěvy kosmetičky, která právě udělá tu práci na povrchu, kterou já v domácí péči úplně nedávám. Póry jsou menší, hlavně se netvoří černé tečky a pleť působí zdravějším dojmem.
Odpovědět To se mi líbí0
Taky právě potřebuju něco na problematickou pleť co mi zároveň bude už účinkovat na vrásky. Mám problém něco vybrat, protože všechno na vrásky mi hodně ucpává póry
Odpovědět To se mi líbí0
@Klára Jakou kosmetiku pouzivas? Vitaminy skrz kojeni skoro zadne nemuzu tak bych spis neco co budu patlat na oblicej mam akné hlavne brada nos nekdy celo.
Odpovědět To se mi líbí0
Nemáte vyzkoušené nějaké čistící kartáčky na pleť ?
Odpovědět To se mi líbí0
@Foxana Já používám hlavně přírodní kosmetiku a ještě se snažím doplňovat vitamíny a hodně pít.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky co by jste doporučili na problematickou mastnout pleť?
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, já jsem akné vyléčila bylinkami z Thajska od Lamaseo.cz. Liluciderm Ultra gel mi pomohl lépe než to, co mi předepsal kožní lékař. Když máš hodně těžké akné, jako měl můj bratr, zkusila bych i ty kapsle. On měl totiž ty samé problémy a od té doby, co je začal brát, se mu vše začalo bez jizev hojit.
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, já jsem akné vyléčila bylinkami z Thajska od Lamaseo.cz. Liluciderm Ultra gel mi pomohl lépe než to, co mi předepsal kožní lékař. Když máš hodně těžké akné, jako měl můj bratr, zkusila bych i ty Thunlauri kapsle. On měl totiž ty samé problémy a od té doby, co je začal brát, se mu vše začalo bez jizev hojit.
Odpovědět To se mi líbí1
zkusila bych navštívit nějakou odbornici, kosmetičku nebo tak, ta by mohla poradit co s tím, a je pravda že to chce i kontrolovat jídelníček, ten se mi na obličeji odráží hodně, hlavně když sním tabulku čokolády tak na druhý den už mi tam kvetou bedíky, ale jinak mi docela pomáhá odličovadlo a krém od happymary, je to i na citlivou pleť takže to neštipká a obličej to pěkně vyčistí, a ten krém to zase pěkně prohydratuje, ale chce to zkoušet co bude sedět přímo vám, tohle je holt běh na dlouhou trať.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Holky,důležité jsou různé faktory na pleť. Včetně ochrany před sluníčkem (může po pupínku nechat dlouho flíček, pokud je hodně silné), stravovací návyky, jestli dodržujete pitný režim.Kvalitní péče je určitě důležitá, zároveň je potřeba řešit i co do tělíčka dáváme, protože se to na pleti odráží. :)Jinak jestli můžu doporučit, je určitě lepší si nechat pleť důkladně prošetřit. Například přesušená pleť může působit jako mastná. Aknozní pleť, pokud ji přesušujeme paradoxně taky bude reagovat větším maštěním. Je to taková sebeobrana. Sama jsem s tím měla problém. Kožní mi dávala driák, který plet přesušoval a způsobil zhoršení.Analýzám pleti se věnuji, tak se na mě klidně s otázkami obracejte. Ráda odpovím. :)email: andrea.samanalyza@gmail.com
Odpovědět To se mi líbí0
@Makyna Ahojky Maky,existují různá laserová ošetření, ale jsou dost nešetrná. Věnuji se hloubkovým analýzám pleti a většinou stačí péče na míru, zdravá strava a občas odstranit nějaký naučený mýtus o pleti. :)Klidně se na mě s otázky obrať na email, ráda pomůžu. :)Andy
Odpovědět To se mi líbí0
Po vylecenem akne ti radim se jit nejdrive poradit, a pak az si neco objednavej za zakrok a verim ze tam ti opravdu poradi, jsou tam super!
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, jak se tu bavite o tom centru v Praze, amaryllis centrum, na jake zakroky tam chodite co jsou opravdu ucinne? Nemam primo akne, ale pupinky a plet porad mastnou.
Odpovědět To se mi líbí0
@Laurinka V Praze chodim sem amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky, jsem tam moc spokojena, s pleti mi hodne pomohly, uz nemusim ven jedine s make upem, coz predtim bylo nemyslitelny.
Odpovědět To se mi líbí0
@Laurinka Dobrý večer, pokud máte problém s pletí,znám výbornou kosmetiku,která pomůže.Pokud budete chtít vědět víc napište mi na e-mail ola3@centrum.cz
Odpovědět To se mi líbí0
@moni Kam presne chodim pro v Praze? Jsem uz s pleti bezradna, takze budu klidne take dojizdet na nejake osetreni, hlavne at mi to pomuze.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ja jsem na tom byla, pomohli my v praze, chemicky peeling mi plet krasne sjednotil
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, holky jak jste zatočily s pletí? Mám dost akné a zkoušela jsem různé krémy i zábaly a nepomohlo mě to. Byli ste i u nějakého oborníka co vám poradil?
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem skončila u arganového oleje. Nestíhám vybírat a zkoušet kosmetické novinky, tak používám na všechno - obličej, ruce, vlasy. Mám pocit aspoň minimální péče
Odpovědět To se mi líbí0
A kdo pouziva neco z prirodni kosmetiky?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme