Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Prosím o Váš názor, ohledně výroby speciálních tašek.

DanBr 8. 9. 2016 21:22
Dobrý den, jsem studentka třetího ročníku Střední odborné školy v Hranicích a jsem součástí studentské firmy Pool Bags. Tato studentská firma má za úkol podnikat ve věcech co lidem chybí, nebo by se dali zlepšit.Když jdeme na bazén, vidíme většinu lidí s igelitovými taškami a někdy už to může být i vtipné. Z tohoto důvodu bychom chtěli vyrábět tašky, které by byly přímo vytvořeny pro věci které se na bazén nosí (kapsa na ručník, mokré plavky, ale také zvláštní kapsy na šampony, sprchové gely, osobní věci, nebo také pro děti na svačinku či pití).Někomu to možná přijde zbytečné, ale myslíme si, že lepší je vše mít u sebe než nechávat věci, které bychom mohli potřebovat nechávat v šatní skříňce. Navíc se budeme snažit tašky přizpůsobit i dětem, a to jak vzory, tak i třeba jmenovkou, aby svou tašku vždy poznali.Budu moc ráda za každý Váš názor, který nám pomůže tašky přizpůsobit právě maminkám a jejich dětem.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
DanBr 9. 9. 2016 15:16
@rhapsodyinpink Děkuju moc za Váš názor:) Až budu tašky vyrobeny a budou možné koupit, bude se to řešit různými reklamami, ale odkaz můžu dát i sem :)
Odpovědět To se mi líbí0
rhapsodyinpink 9. 9. 2016 11:33
V principu mi to přijde jako hodně dobrý nápad. Aspoň ti, kdo chodí do bazénu jen trochu častěji, by to asi ocenili. Teda já určitě. Taška do mokrého prostředí která prakticky pojme to, co má, by byla super. Horší je, aby o tom, že taková taška případně je, lidé vůbec věděli. A aby byla cenově přijatelná pro co nejvíc zájemců:)
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu