Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

prosinec 2009

Ahoj maminy,má tady někdo termín v prosinci?
Celkem 87 odpovědí Zobrazit jako strom
Akbal - já taky ještě dva roky, dnes jsem byla na zápisu, tak už to mám černé na bílém . Bude to zajímavé :-d
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucie Hartigová Ahoj já jsem z Milovic, bydlíme v ulici Rakouská, to je na Mladé Máme už jedno dítko, druhé se má narodit 5/12/2009
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj -zdravím všechny. My máme termín 10.12. Bude to naše 2.dítko a zase kluk. Prvnímu bylo v neděli šest. Na prosinec se těším, ale vím, že dokud je v bříšku, je klid. Za chvíli budeme řešit kočárek a musím říct, že jsem z té nabídky paf-je toho hodně
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj já jsem z Liberce
Odpovědět To se mi líbí0
devila: tak to budeš mít taky dobrý já od září taky do školy ještě 2 roky no a v tu dobu budu i rodit tak jsem na to zvědavá
Odpovědět To se mi líbí0
lucia: gratuluji že je vše ok to mě čeká prohlídka v pátek tak jsem zvěhavá zda se stále pootevírám nebo zda mám klid.......
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucie Hartigová nezavidím! ale když tak všechno najednou,ne?
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucie Hartigová jo to je taky řešení a hlavne když budeš mít 2 prcky! stačí na to hodit nějaku podložku aby to nebylo zas tak tvrdý a budeš mít hodne víc místa než na přebalovacím pulte a nemaš co řešit!
Odpovědět To se mi líbí0
Lucia: taky mi přišlo že jsou komody v krámě moc malé, chtěli jsme to udělat stejně jako ty. Ale nakonec jsme se museli místo komody rozhodnout pro skříň a jelikož nemáme kam dát psací stůl tak budeme prcky přebalovat na něm je dostatečně široky a dlouhy což je super....
Odpovědět To se mi líbí0
@ovecka Slišela jsem že přebalovací pulty su dost male a díte z toho rychle vyroste,pak se špatne přebaluje! podložka je dobra podle toho na co ju daš,když si ju budeš davat nějak nízko např. na postel tak přídeš o zada!ja to asi vyřeším tak že na starší komodu si necham udelat nejaky nadstavec a pak jsi na to udelam podložku,protože ty v obchodech se mi zdaj moc male!
Odpovědět To se mi líbí0
jamara: ta jaký kočárek by jsi si představovala už víš? v sekci těhotenství a porod je fórum dvojčátka. jsou tam i maminy které ti poradí
Odpovědět To se mi líbí0
ovecka: já mám stolek a na něm budu mít přebalovací podložku. Je to jen o vkusu
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Držím všem palečky.Taky mě to čeká 14.prosince.Tak to musíme ještě přežít a pak nám to začne.Už se nemůžu dočkat.)
Odpovědět To se mi líbí0
Tehulky jake mate zkusenosti s prebalovacimi pulty? nebo staci v poho jen ta prebalovaci podlozka?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ja uz se take nemuzu dockat,mam termin 15.12.,co vy?a jak to snasite?ja uplne v poho,do ted zadne problemy jako nevolnosti apod.,jen mi vadi vedra, mam stesti ze delam doma,takze nejvic se snazim odpocivat. Jeste jsem nakupovat nezacala, chystam se pristi mesic, a jedine v cema mam jasno je kocarek, vybrala jsem trojkombinaci casualplay S4, do mesta i ven, ale pro dvojcata fakt netusim, zkus se tam juknout http://www.groupfashion.cz/
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, nemůžu spát, tak projíždím maminkovské stránky. Jsem ve 24tt a čekáme jednovaječná dvojčátka . Pomalu si snažím dávat dohromady věci na miminka, ale s kočárkem mám teda velký problém . Nemáte někdo tip? Krásnou neděli
Odpovědět To se mi líbí0
mate už kočarek! nebo aspon něco vybrané? ja ješte ne a dufam že nejsem posledna =-O =-O :-S
Odpovědět To se mi líbí0
tak co holky nemůžete se už dočkat? ja hrozne už aby byl prosinec :-[ :-[
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsme tu 3 <
jak to jde holky
Odpovědět To se mi líbí0
no koukám a projíždím celé příspěvky a velice častá otázka zde je "Haló je tu někdo"

Taky jsem těhule ale 32tt (dvojčat) takže se do prosince nevejdu Ale držím Vám palečky ať se Vaše Vánoční dárečky narodí zdravá...
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme