Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

prosinec 2009

Ahoj maminy,má tady někdo termín v prosinci?
Celkem 87 odpovědí Zobrazit jako strom
@Luciasi tu
Odpovědět To se mi líbí0
@Silvie R.proč ne?
Odpovědět To se mi líbí0
@simonn23neboj prosinec bude co nevidet,zatím si užívej klidu...pak to skončí hodne brzo...
Odpovědět To se mi líbí0
@lusilkato je asi uplne normalni! snad se tvuj přítel nestežuje,nebo jo?
Odpovědět To se mi líbí0
@Silvie R.A ty?
Odpovědět To se mi líbí0
@Silvie R.23.12. s dvojčátky jednovaječnými
Odpovědět To se mi líbí0
@Silvie R.23.12
Odpovědět To se mi líbí0
@simonn23Ahoj, já tu jsem, ale poprvé takže se neznáme
Odpovědět To se mi líbí0
A kdypak máš termín?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak se taky přidávám, termín 23.12 s dvojčátky, asi holčičky, tak jsem natěšená a už už aby byl prosinec. :'(
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte,tak se k vám přidávám.Já jsem měla termín 31.12 a teď mi to doktor přesunul na 28.12. a včera jsme zjistili že se v bříšku skrývá chlapeček...Je to naše první takže mě to bylo jedno, a taťka si samo přál kluka(myslím jako každej chlap)...takže spokojenost veliká na všech stranách,jenom tchýňka bude mít 4.vnuka....a vnučku žádnou
Odpovědět To se mi líbí0
tak koukam ze je nas tu dost na prosinec.zeptam se taky jste tak nejak prehormovany jak to nazyva muj pritel?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,tak já se taky hlásím k prosincovejm.podle PM 17.12. a podle UZ21.12. tak taky doufám,že do Vánoc budu doma, přeci nebudem rozbalovat dárečky v nemocnici
Odpovědět To se mi líbí0
@LuciaTo mě malá kope,když usínám a ráno mě budí,když nám taťka odchází do práce,což je v půl šestý,tak jsem taky jak přejetá parním válcem vždycky. A malýmu se u tebe v bříšku určitě moc líbí,jinak by už lezl ven..
Odpovědět To se mi líbí0
@mishakos88Neboj!Kamarádka měla ter.mín 23.12.,byla z toho taky nešťastná,protože má doma teď užletou holku a malej se jí narodil 18.12.,takže byla na Vánoce doma.Budu ti držet palečky!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Mišák77mne to taky připada jak nekonečny příběh,už aby byl malý na světe.kope celou noc a ja nemůžu vůbec spat asi se mu tam nelíby
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj my mame termín 9.12 tak snad to aj tak vyde..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, my se vyrodíme 29. prosince, taky dobrý, ne?
Odpovědět To se mi líbí0
Hojky holky, mám termín 24.12. je mi to trochu líto, mám dvouročního prcka a už bude bez maminy na vánoce :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Holky,už aby to bylo..Připadá mi to nekonečný!!!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme