Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Proteinová dieta

Ahoj, hodně sem přemýšlela o proteinové dietě. Ale ta cena mi přijde moc vysoká . Tak nevim zda to za to stojí.
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Souhlasím s tím, že je nejlepší si buď koupit nějaký balíček a nebo si nechat sestavit jídelníček od profesionála. Je blbost aby člověk sám něco střílel od boku.
Odpovědět To se mi líbí0
@TerkaMůžu se tě zeptat. Ty máš zkušenost s nějakou konkrétní dietou z internetu? Přemýšlím že bych si koupila nějaký balíček aspoň na zkoušku ale lepší by bylo koupit něco osvědčeného kde budu vědět že to aspoň trochu funguje.
Odpovědět To se mi líbí0
Já si dávám po cvičení proteinový nápoj a moc mi chutnají i proteinové kaše.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky tu vypsaly klady i zápory.. cena je srovnatelná jako kdybys vařila sama pro sebe.. pokud vaříš ještě pro rodinu tak už to tak výhodně nebude. Záleží spíše na tobě jestli máš dost odhodlání zhubnout. Pokud ano, můžeš si takovou dietu udělat prakticky sama doma, jak tu bylo psané. Výrazně snížit příjem sacharidů, takže žádné pečivo, přílohy.. jíst hlavně bílkoviny a dojídat se zeleninou když máš hlad. U tohoto je výhoda, že se naučíš i zdravé recepty, které pak můžeš přenést do normálního života. Tady je k tomu docela dobrý článek https://ifarmacie.cz/ketodieta/ a jsou tam i názory lidí na ty ketodiety od firem..
Odpovědět To se mi líbí0
@AnetaMužes u nich využit možnosti koupit si dietu po jednotlivých fázích. To neni tak hrozný potom. Navíc když zveřejníš fotku před a po dietě nabízí jídlo navíc.
Odpovědět To se mi líbí0
@LadkaNo dívala sem se na tu jejich kalkulačku. Pro mě by byl vhodný ten program Z3. A dát naráz teda 8000 mi přijde moc.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já držela dietu od prodietix. Ono když si spočítáš kolik dáš za běžnou stravu za týden a za dietu tak tam zase takový rozdíl není. Další věc že to připravím hned s trochou vody a odpočinula sem si od vaření.
Odpovědět To se mi líbí1
Chceš dobrou a špatnou reakci? Ta dobrá je, že se tím hubne, blbá, že není lehký si pak tu nižší váhu udržet, nenaučíš se tak jíst jinak, protože máš od nich něco hotovýho. Lepší je jíst po svém a sama si zvýšit příjem bílkovin a snížit příjem sacharidů.
Odpovědět To se mi líbí2

Diskuze

Doporučujeme